Előre a múltba

Előre a múltba

Peggy Sue Got Married

Peggy Sue válni készül, amikor a huszonöt éves osztálytalálkozóján különleges dolog történik. Elájul, majd kábulatából negyed évszázaddal fiatalabban ébred. Tinédzserként a hatvanas években találja magát, ráadásul mindent tud a jövőről! Tudja, hogy a jóképű Charlie, aki a szelet csapja neki, egyszer majd züllött, megbízhatatlan alak lesz, aki megkeseríti az életét. És tudja, hogy a felettébb idegesítő Richard két évtizeddel később irigyelt, és köztiszteletben álló milliárdossá válik. Vajon mindezek tudatában Peggy Sue megragadja az alkalmat, hogy változtasson sorsán?

Premier (HU): 1990.10.18.
Kathleen Turner
Don Stark

2022.12.25 Crystaldeer

Ez is a film is a kedvenceim közé tartozik, de azért a zseniálishoz még hiányzott belőle valami. Ellenben nagyon tetszett, és ha nem vigyáz az ember vele, akkor annyira a hatása alá tud kerülni, hogy még napokig is azon kattog az agya utána, hogy vaj... Több

2015.10.22 Bulki

Kedves, aranyos film, a 32 éves Kathleen Turnerrol simán elhihető, hogy újra 18. Nicolas Cage pedig szuperül néz ki :)

2015.08.22 JamesBont

Coppola filmjei közül ez a gyengébbek közé tartozik. romantikus verziója a Vissza a jövőbe filmeknek. A Megint 17 régebbi,lányos változata

2015.10.23 Kolci_23

szentimentális, három Oscar-jelölést tuti nem ért meg. viszont K.Turner és Cage is jólnéznek ki benne