Ha igaz volna (2005)

Just Like Heaven

Ha igaz volna

Sabnock Sanatory   2020. 11. 14.

Tényleg tetszett a film, bár nem is tudom, miért. Talán olyan hangulatom volt. Érdekes sztori az újdonság kellemes varázsával. Kifejezetten jól játszottak a főszereplők. Reese Witherspoon ebben az időben még nagyon adta magát, Ruffalo pedig időtlen, ... több»

indingo   2017. 05. 03.

Nagyon szórakoztató volt a film, jókat nevettem rajta. A pár közti kémia nagyon jó volt. Maga a történet picit gyerekes, de kedvelhető film.

Deku   2017. 08. 17.

Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Nagyon nem tetszett az egész sztori pedig leírás alapján nagyon bejövősnek hangzott de eltolták. Gyenge és könnyen felejthető filmre sikeredett.

MP170506   2016. 11. 23.

Szeretem ezt a filmet, szórakoztató, romantikus és kicsit megható is. A színészek alakítása is nagyon tetszett nekem, szerintem többször nézhető, aranyos kis romantikus vígjáték.

Szilonka   2017. 06. 06.

Minél többet nézem a filmet annál jobban tetszik. Amikor jönnek a szellemírtók, meg a pap, hogy elűzzék a gonoszt, az szenzációs. Jó kis film.

TomÁcs   2018. 04. 16.

Reese Witherspoon karaktere az elején kicsit idegesítő, de szerintem ez elvárás volt. Utána már kedvelhető lesz a figura és sok humoros jelenet szereplője lett.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Szellemes történet, holott nem is halt meg benne senki. A szerelmi szál sem szokványos. Voltak benne értékelhető jelenetek. Az újraélesztéses például elég vicces volt.

A Dreamworks stúdió 70. forgalmazott filmje.

A film Marc Levy regénye alapján készült, ami Magyarországon Ha igaz volna… és Mint a mennyben címmel is megjelent.

Leslie Dixon azt javasolta, hogy a régi lakásában forgassák a filmet, így is tettek.

(ps)

A filmben Reese Witherspoon azt állítja, hogy a neve Laura. Érdekesség, hogy a színésznő teljes neve Laura Jeanne Reese Witherspoon.

(ps)

A producerek úgy vették meg a történet jogait, hogy senki nem olvasta el a francia eredeti regényt, csak egy tartalmi összefoglalót.

(ps)

A házassági videó, amit David néz a filmben a stáb egyik tagjának esküvőjén készült.

(ps)

Öt napot leszámítva Reese Witherspoon a forgatáson végig ugyanabban, vagy legalábbis ugyan olyan ruhában volt.

(ps)

A ház tetejét CGI technológiával alkották meg.

(ps)

Ez volt az első film, amit Panavision Panaflex Millennium XL2 típusú kamerákkal forgattak.