Ha igaz volna (2005)

Just Like Heaven

dandelion1983   2021. 10. 31.

Szerethető, nagyon bájos film. Nem egy felejthetetlen alkotás, de mégis van benne valami nagyon megkapó. Könyvben is nagyon szerettem.

indingo   2017. 05. 03.

Nagyon szórakoztató volt a film, jókat nevettem rajta. A pár közti kémia nagyon jó volt. Maga a történet picit gyerekes, de kedvelhető film.

Sabnock Sanatory   2020. 11. 14.

Tényleg tetszett a film, bár nem is tudom, miért. Talán olyan hangulatom volt. Érdekes sztori az újdonság kellemes varázsával. Kifejezetten jól játszottak a főszereplők. Reese Witherspoon ebben az időben még nagyon adta magát, Ruffalo pedig időtlen, ... több»

Deku   2017. 08. 17.

Kellemetlenül gyenge lett ez a film. Nagyon nem tetszett az egész sztori pedig leírás alapján nagyon bejövősnek hangzott de eltolták. Gyenge és könnyen felejthető filmre sikeredett.

Szilonka   2017. 06. 06.

Minél többet nézem a filmet annál jobban tetszik. Amikor jönnek a szellemírtók, meg a pap, hogy elűzzék a gonoszt, az szenzációs. Jó kis film.

MP170506   2016. 11. 23.

Szeretem ezt a filmet, szórakoztató, romantikus és kicsit megható is. A színészek alakítása is nagyon tetszett nekem, szerintem többször nézhető, aranyos kis romantikus vígjáték.

Ms. Akárki   2019. 07. 21.

Imádom. Kedvenc romantikus filmem abból az időből. Mark Ruffalo és Reese Witherspoon között isteni a kémia. Reese Witherspoon egyik legjobb filmje, persze csak a Dr. Szöszi után nálam. A történet is igazán egyedi, hogy a lány még él csak kómában van és csak egyetlen ember, a lakásában élő új lakó láthatja.

A Dreamworks stúdió 70. forgalmazott filmje.

A film Marc Levy regénye alapján készült, ami Magyarországon Ha igaz volna… és Mint a mennyben címmel is megjelent.

Leslie Dixon azt javasolta, hogy a régi lakásában forgassák a filmet, így is tettek.

(ps)

A filmben Reese Witherspoon azt állítja, hogy a neve Laura. Érdekesség, hogy a színésznő teljes neve Laura Jeanne Reese Witherspoon.

(ps)

A producerek úgy vették meg a történet jogait, hogy senki nem olvasta el a francia eredeti regényt, csak egy tartalmi összefoglalót.