Boldog idők

Boldog idők

La Belle Époque

Fanny Ardant

Valamennyi házasságban eljön az a pont, amikor be kell látni, hogy komolyan meg kell dolgozni a kapcsolat javításáért. Egy korosodó francia házaspár nem szokványos módját választja a probléma megoldásának. A reményvesztett férfi egy vállalkozóhoz fordul segítésért, aki visszarepíti őt a… Több

Premier (HU): 2019.12.26. | HBO Max (2020.10.30.) | Telekom TVGO (2021.01.01.)
Forgalmazó: Cirko Film

2022.11.05 Crystaldeer

Ez a film annyira jó! Nem gondoltam, hogy az időutazás ilyen formában lesz megalkotva a filmben, egyszerűen imádtam és végig azt gondoltam, hogy egy ilyen jellegű időutazáson én is nagyon szívesen részt vennék - bár fogalmam sincs miből fizetném ki -... Több

2020.01.08 imreacs82

Érdekes de kissé elvont film, ami nagyon lekötött es egyáltalán nem bántam meg hogy megnéztem, mindenkinek ajánlom aki szereti a nem tipikus Hollywood i filmeket.

2021.12.04 turjild

Különleges története van ennek az aranyos filmnek. Ajánlom!

2019.12.30 bob.007

Tény, hogy nem a humora miatt tetszett a film, mert ezeket a finom szövetű poénokat annyiszor láttam és hallottam már, ráadásul jobban is használva őket. A filmet egyáltalán nem mondanám egyedinek, sőt semmi újat nem is hoz ebben a műfajban, ettől el... Több

2019.12.26 juliS

Vígjátékra vettem jegyet, de egészen mást kaptam. Különleges hangulatú, az érzelmekre erősen ható film, amit szerintem kár kihagyni, én legalábbis ritkán hagyom el a mozitermet ekkora elégedettséggel, mint a Boldog idők után.

A film összbevétele 14 346 085 dollár volt (imdb.com), míg a magyarországi piacon 26 225 962 forintot termelt. A hazai mozik összesen 17 475 mozijegyet értékesítettek a produkcióra.

A film forgatása 2018. szeptember 25. és november 28. között zajlott Párizsban. Szerző: hp

A filmet 8 perc 22 másodperces álló ovációval fogadta a Cannes-i Filmfesztivál közönsége. Szerző: hp

A filmet a világ legnívósabb filmfesztiváljain is bemutatták, egyebek mellett Torontóban, Hamburgban, Cannes-ban és Londonban is. Szerző: hp

A Boldog időkre a premierjét követő egy hétben 565 429 mozijegyet értékesítettek, ezzel a produkció a francia mozik elmúlt 25 évének legerősebb nyitását produkálta, megelőzve ezzel egyebek mellett a 2019-es Jokert is. Szerző: hp

Értékelés: 7.5/10
(2020. 01. 07.)
Haragudni semmiképp sem szabad a Boldog időkre, hiszen karácsony környékén igencsak megnövekszik az igény az édességekre. Merthogy a végkifejlet hozza a kötelező cukit. Több

(2020. 01. 08.)
Amik örökre velünk maradnak.. -
A néző pedig, kifelé jövet a moziból, egy valóban felejthetetlen utazás résztvevőjeként gondol majd vissza a Boldog időkre. Több
A Jó Hely
Nooni Booshige