Egy kis Mennyország (2011)

A Little Bit of Heaven

hszpp   2017. 02. 02.

Nagyon édes kis romantikus, humorral fűszerezett dráma. Noha a téma egyáltalán nem vidám,mégis úgy érzed végig,nem baj hogy ez történik...ez így jó...:) A főszereplő srác számomra furcsa volt,nem az a tipikus szépfiú,mégis beleillett a szerepbe,s jól játszott.

MP170506   2016. 02. 17.

Nagyon vidám, humoros film, de mégis érzelmes és tanulságos, megindító történet! A főszereplők kiválóak, hitelesen hozzák a szerepüket és jól működik köztük a kémiai is.

Curacao86   2015. 06. 23.

Nagyon aranyos, életvidám élettel teli vígjáték! A két főszereplő szinte pezseg a vásznon és megtölti humorral a bő 1,5 órás játékidőt. Whoopi Goldberg, mint Isten? Naná, látni kell, tényleg jó romantikus vígjáték. :)

Adepto   2016. 02. 21.

Kicsit szkeptikus voltam a témája miatt és ezért egy jó darabig mellőztem ennek a filmnek a megnézését. Vannak hasonlóságok más alkotásokkal kapcsolatban, ahol szintén a rák betegsége áll a középpontban, de ettől függetlenül meg tudott könnyeztetni a végén. Nem biztos, hogy újra megnézném, de lehet, hogy csak egy jó időnek el kell telnie, hogy újra "kedvet kapjak" hozzá.

Hedy0809   2017. 03. 09.

Nagyon tetszett a szereplők játéka, Kate Hudson az egyik kedvencem. Kedves, romantikus és persze szomorú. Aranyos film. :)