Remek film! Jó pár éve láttam utoljára, de még most emlékszem rá, hogy mennyire feszült végig a történet. Sandra Bullock alakítása pedig itt is zseniális.
Hát... nem is tudok hogy fogalmazni. Nagyon erőltetett. Akartak valami erotikusat csinálni, ahol Kidman még ragyoghat, de nem kellett volna. Nem is értem, hogy ehhez hogy adta a nevét... Gáz lett!
84 Megérzés (2007)