mamiéstöti2   2016. 08. 07.

Elég jó kis sorozat volt, a történet írója tudta, mi az a mértékletesség, nem zúdította egyből a nézőre az egész történetet, hanem szépen beadagolta, mindig fokozva az izgalmat.

Turro   2015. 11. 07.

A Veronica Mars a látszat ellenére egy igazán remek sorozat, nem hiába alakult ki körülötte akkora kultusz. Engem leginkább az egészen bravúros történetszerkesztése fogott meg, ritka az ilyen komplex de mégis laza forgatókönyv. Az egyik nagy kedvencem, így nem is lehet kérdéses az értékelés.

Phalanx   2015. 05. 17.

Nagyon nem vártam sokat egy ilyen fotózós szőke lánykás sorozattól, de amit kaptam, attól leesett az állam. Csak ismételni tudom magam, dobjátok ki az előítéleteiteket, és ha nem láttátok, essetek neki minél hamarabb, egy hetet nem adok, hogy bedaráljátok. Christen Bell remekül alakít, a párbeszédek zseniálisan, a cselszövések pedig... hát, tényleg, le a kalappal az alkotók előtt.

Alyson Hannigan és Charisma Carpenter is játszott a kultikus, Buffy, a vámpírok réme című sorozatban. Joss Whedon, a Buffy atyja bevallottan nagy rajongója a Veronica Marsnak, az egyik részben egy rövid cameo erejéig is feltűnik.

Veronica Mars szerepére Amanda Seyfriedet is meghallgatták.

A sorozat főcímdala a "We Used to be Friends" (The Dandy Warhols).