Feketelista

7. évad (2019) - 19 epizód
8. évad (2020) - 1 epizód
9. évad (2021) - 2 epizód
10. évad (2023) - 4 epizód

Raymond Reddington egykoron a kormánynak dolgozott, azonban mára ő lett a világ legkeresettebb bűnözője. A férfi egy napon besétál az FBI székházába, feladja magát, és egy alkut is ajánl a nyomozóknak. Raymond rendelkezik egy listával, melyen olyan gazemberek nevei szerepelnek, akikről a… Több

Premier (HU): 2014.04.16. | Netflix (2019.08.07.)

2024.02.06 Dino56

Jó sorozat, 9 pont

Az ötlet jó. Kicsit egyoldalúvá válik az utolsó évadok felé. Amikor a főszereplőről kiderül, hogy nőnemű, na, az konkrétan kiütötte a 10. csillagot. Időnként kicsit erőltetett.

2021.10.26 Képkockák

Az első rész feléig bírtam. A következő lépést mindig tudtam... Ha az első rész nem tud elég érdekes és misztikus lenni egy thriller/krimi esetében, akkor borítékolható, hogy nem fogom folytatni.

2016.01.17 beero88

Hmm hol is kezdhetném? Maga a sorozat ahogy elkezdődött már megvett kilóra a főszereplővel mert nagyon hozta a formát. Néha ami talán nem tetszett az csak annyi, hogy túl idegeneknek tűntek a karakterek, nem volt meg bennük az egymás iránti elkötelezettség. Ami idővel változik.

2017.08.21 Deku

Nagyon bitangos kis története van a Blacklist-nek. Eleinte voltak kétségeim magával a csapattal kapcsolatban viszont Reddington lehengerlő stílusa mindent vitt.

2021.10.23 Alexa

Ötletes és akciódús, imádom benne a különleges bűnözőket és Reddington karakterét. Az utolsó két évad (amelyik most is megy még) elég gyengére sikerült sajnos. Kissé túltolták már a privát szálakat benne, és a kezdeti dinamika elveszett. Ettől függet... Több

Amir Arison (Aram Mojtabai) az első évadban még csak alkalmi szereplő volt.Szerző: Archívum

Megan Boone bevallotta, hogy amikor valamiért nagyon ideges lesz, popcornt kezd enni és egyszerűen képtelen leállni. Egyik alkalommal még majdnem meg is fulladt.Szerző: Archívum

Parminder Nagra színésznő összeházasodott James Stenson fotóssal, azonban három évvel később elváltak.Szerző: Archívum

Attól függetlenül, hogy Ryan Eggold (Tom) szemüveget visel, kitűnő a látása. Lézeres szemműtétet végeztetett el, azonban mikor jelentkezett a szerepre, szemüveget viselt, így még inkább hasonlított egy tanárra.Szerző: Archívum

Ryan Eggold-nak van egy önéletrajzi könyve, amit Howard Sosa írt.Szerző: Archívum