Feketelista (2013)

The Blacklist

beero88   2016. 01. 17.

Hmm hol is kezdhetném? Maga a sorozat ahogy elkezdődött már megvett kilóra a főszereplővel mert nagyon hozta a formát. Néha ami talán nem tetszett az csak annyi, hogy túl idegeneknek tűntek a karakterek, nem volt meg bennük az egymás iránti elkötelezettség. Ami idővel változik.

Deku   2017. 08. 21.

Nagyon bitangos kis története van a Blacklist-nek. Eleinte voltak kétségeim magával a csapattal kapcsolatban viszont Reddington lehengerlő stílusa mindent vitt.

Mafab.hu Nézhetetlen  2015. 02. 09.

James Spader iszonyatosan jól alakítja a karakterét, minden szónak jelentősége van, amit kiejt a száján, minden kiskaput megtalál, és az ujja köré csavar mindenkit. Izgalmas sorozat, itt tuti nem találja ki a néző, hogy mi fog következni.

bgnz367   2017. 04. 19.

A Feketelistában a nézőt azonnal megfogja Red karaktere. Szép lassan pedig olyan sztorit kerekítenek aminek rejtélye a nézőt nem is ereszti el. Akció kedvelőknek kötelező darab.

Gigi   2017. 01. 15.

Én többet vártam tőle, csalódás volt. Valahogy a karakterekhez nem tudtam megfelelően kapcsolódni, és nem tudott elvarázsolni.

Amir Arison (Aram Mojtabai) az első évadban még csak alkalmi szereplő volt.

(mdlg4th )

Megan Boone bevallotta, hogy amikor valamiért nagyon ideges lesz, popcornt kezd enni és egyszerűen képtelen leállni. Egyik alkalommal még majdnem meg is fulladt.

(mdlg4th )

Parminder Nagra színésznő összeházasodott James Stenson fotóssal, azonban három évvel később elváltak.