Feketelista

The Blacklist

2024.02.06 Dino56

Jó sorozat, 9 pont

Az ötlet jó. Kicsit egyoldalúvá válik az utolsó évadok felé. Amikor a főszereplőről kiderül, hogy nőnemű, na, az konkrétan kiütötte a 10. csillagot. Időnként kicsit erőltetett.

2021.10.26 Képkockák

Az első rész feléig bírtam. A következő lépést mindig tudtam... Ha az első rész nem tud elég érdekes és misztikus lenni egy thriller/krimi esetében, akkor borítékolható, hogy nem fogom folytatni.

2016.01.17 beero88

Hmm hol is kezdhetném? Maga a sorozat ahogy elkezdődött már megvett kilóra a főszereplővel mert nagyon hozta a formát. Néha ami talán nem tetszett az csak annyi, hogy túl idegeneknek tűntek a karakterek, nem volt meg bennük az egymás iránti elkötelezettség. Ami idővel változik.

2017.08.21 Deku

Nagyon bitangos kis története van a Blacklist-nek. Eleinte voltak kétségeim magával a csapattal kapcsolatban viszont Reddington lehengerlő stílusa mindent vitt.

2021.10.23 Alexa

Ötletes és akciódús, imádom benne a különleges bűnözőket és Reddington karakterét. Az utolsó két évad (amelyik most is megy még) elég gyengére sikerült sajnos. Kissé túltolták már a privát szálakat benne, és a kezdeti dinamika elveszett. Ettől függet... Több

2022.02.17 Lóri Ádámcsik

Zseniális

Az egyik legjobb krimi, bűnügyi thrillersorozat, amit valaha leforgattak. Minden rész egy külön film is lehetne akár. A karakterek szuperek, a szereplők tökéletesen eltaláltak. Van humor, terror, akció, árulás, extrém ügyek, amiktől leesik az állad. Kötelező darab!

2017.01.15 Gigi

Én többet vártam tőle, csalódás volt. Valahogy a karakterekhez nem tudtam megfelelően kapcsolódni, és nem tudott elvarázsolni.

2017.04.19 bgnz367

A Feketelistában a nézőt azonnal megfogja Red karaktere. Szép lassan pedig olyan sztorit kerekítenek aminek rejtélye a nézőt nem is ereszti el. Akció kedvelőknek kötelező darab.

2015.06.05 Mr. Z

Azt kaptam amit vártam, sőt talán még többet is. Tetszett ez a szemléletváltás a többi sorozathoz képest, abban a tekintetben, hogy itt most egy bűnöző a főszereplő. Imádom és várom nagyon a folytatását :)

2015.06.20 neeta92

Rögtön az első rész a rabjává tett. Nem tudtam mi olyan megkapó a sorozatban, aztán rájöttem, hogy elsősorban Reddington személye az ami nagyon magával ragad. Az egész nyomozós dolog nagyon érdekes a főszálat sem felejtik el. Nekem nagyon tetszik.

2018.06.10 Az amatőr

Eléggé bírtam ezt a sorozatot. Kár, hogy csak az első két évadot adták le a tévében magyarul. Kétségtelenül James Spader viszi a hátán a nagyját, de azért nem mondanám, hogy csak miatta néztem. Szerintem Megan Boone is megérdemli a kiemelést Elizabet... Több

2017.12.04 trixxy

Valóban zseniális. Magával ragadott az első rész óta. Izgalmas, érdekes és fordulatos. Ezek jutottak elsőként eszembe. Második évad közepénél tartok, de minden egyes részt várok. A szereplők, a történet, a hangulat nálam csillagos ötös.

2022.10.26 Della Street

Reddington megmenti a szitut, egy ideig

Minden egyes alkalommal megpróbáltam elhitetni magammal, hogy Lizzy (Megan Boone) jó színésznő (nem ment). Ez önmagában fárasztó. Szegényem nemigen tudja összezárni tökéletesen fényezett ajkait, már kezdtem azt hinni, hogy valami komolyabb temporomandibularis-ízületi rendellenességben szenved. Nekem a cselekmény sokszor erőltetett és gyors, a rejtélyek értelmes kibontására nem pazarolnak időt. "Ki lehet?(2 sec) Hopp, talán Ő. ( 0,5 sec) Pay him/her a visit!...(2 sec) FBI!!! Freeze!!!" Hát, nem az én világom. Reddington és Ressel aranyos, de ez nem elég.

2023.08.03 Enikő

Engem lenyűgözött. A Reddingtont alakító színészre nem emlékszem, miben játszott előtte, de ezt a szerepet rá írták, az tuti.