Feketelista

The Blacklist

2022.01.09 Barta Attila

Tetszett

Kár, hogy csak az első 2 évad szinkronos! Az első két évadot végig is néztem! Nekem nagyon tetszett! Pláne a főszereplő karaktere!

2015.02.09 RókaÚr Nézhetetlen

James Spader iszonyatosan jól alakítja a karakterét, minden szónak jelentősége van, amit kiejt a száján, minden kiskaput megtalál, és az ujja köré csavar mindenkit. Izgalmas sorozat, itt tuti nem találja ki a néző, hogy mi fog következni.

2015.02.13 vevyy

Na ez az a sorozat amiben nagyon kellemesen csalódtam! Az első rész után alig vártam, hogy láthassam a következőt. Igazán jó sztori, eszméletlenül jó karakterek. Az egyik kedvenc sorozatommá vált. Valami nagyon megfogott benne. Ajánlani tudom csak m... Több

2015.05.23 cody0507

Nem értem, hogy egy ilyen jó koncepciójú sorozat hogyan csúszhat el a sietős történetvezetésen és a kidolgozatlan karaktereken. Annyi fantázia lenne ebben a szériában, de valahogy nem sikerül kihasználniuk a ziccereket. Spader persze hogy nagyon jó, ... Több

2016.06.28 piZZola

Az okés, hogy Spader egy karakteres és jó színész, de azért csak rá építeni egy teljes sorozatot, minden mást meg tulajdonképpen lesöpörni az asztalról, nekem nem tűnik túl jó megoldásnak. Első évad még megvolt, aztán jött a kasza.

2016.05.07 grufa

Ismét egy tipikus guilty pleasure, tudom hogy nincs ez így rendben, de ha már egyszer elkezdtem... Érdekel a folytatás, de tudom, hogy az lenne a legjobb döntés, ha annyiban hagynám. Kár volt elkezdeni, mert most már akkor is maradok. Olyasmi dolog ez, mint a Búra alatt esetében.

2015.03.08 SztarkTóni

Igen jól indult a Feketelista, engem már az előzetesekkel megvettek, így természetesen bár volt néhány zavaró részlet a pilotban, azért kitartottam, mert az alapsztori és a színészek is garanciát jelentettek számomra. Nem is lenne semmi baj, ha nem t... Több

2015.03.28 Smali

Először feliratosan láttam, és maradok is ennél. A szinkronnal számomra teljesen más karakter lett Reddingtonból, elveszítette azt a cinikusságot és szemtelenséget, amit az eredeti hangjával nyújtott.

2022.09.13 Félix10

Fantasztikus! Lebilincselő a sztori és a főszereplő! Izgalmas, helyenként nagyon véres, de még azt sem bántam. Abbahagyhatatlan! Köszönöm az élményt!

2017.11.30 Henriett Szilák

Engem nagyon magával ragadott a történet és a főszereplők is nagyon jók. Red személye nagyon magára vonja a figyelmet nem ereszti el az embert a történet. Tettszik a Red és Liz közötti belharc remélem ez csak a kezdet és még ennél is jobb lesz.

2016.07.15 Krisztian Kovacs

Ahogy a tobbiek is irtak: Spader viszi a hatan az egeszet. Es Mr. Kaplan... ;) Megorulok viszont Elizabeth unalomig egyforma teszta-kepetol, es a kisse retardalt G.I. Joe kollegajatol. Mindegy, a sorozat tetszett alapjaban, nehany resz kifejezetten izgalmasra sikeredett. Sajnalom, hogy vege.