indingo   2020. 10. 02.

Tim Roth kellően karizmatikus színész volt a főszerepre. Az ötlet szerintem tök jó és az egyes részek is izgalmasak voltak.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Tim Roth kiválóan játszik a sorozatban és alapséma is tetszik, amire az egész történetet építik a rendezők.

VvV   2020. 09. 15.

Remek sorozat volt. Tim Roth remek volt a főszereplő megmondó embernek. Erős karakter sugárzott belőle. Érdekesek voltak a részek, csak ajánlani tudom.

Deku   2017. 08. 21.

A pilot része azonnal megfogott, a karakterek tökéletes voltak és meg kell hagyni nekem ez a fajta történet is bejövős volt. Lehet, hogy fantáziadús és kitaláció a többsége de akkor is.

beero88   2016. 01. 17.

Nagyon belevaló sorozat, igazán azoknak tetszhet akik szeretnek kicsit belegondolni az olyan dolgokba amik talán elsőre túlzásnak tűnnek. Szerintem lehet alapja annak amit ez a történet ad.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Nem rossz sorozat, de valahogy olyan Mentalista utánérzete van az egész sorozatnak stílusában. Izgalmas ahogy felgöngyölítik a bűnügyeket, de ahogy pörögnek a részek egyre jobban észrevehető a séma a részekben és ez által már unalmassá és elcsépelté kezd válni. Egyszernézős szerintem.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Az egyik kedvenc sorozatom. Remekül eltalálták a karaktereket és nem unalmasak a részek sem. Csak ajánlani tudom.

Jessica Parker Kennedy
Jessica Parker Kennedy