Hazudj, ha tudsz!

3. évad (2010) - 13 epizód

Jessica Parker Kennedy
Jessica Parker Kennedy
Brendan Hines

Dr. Cal Lightman az FBI egyik szakértője. Csapatával azon dolgozik, hogy a gyanúsították közül a mimika, a gesztusok, a testbeszéd segítségével megállapítsa, ki az, aki hazudik; aki feltehetőleg a bűntettet elkövette.

(erare)

Premier (HU): 2009.07.15. | Disney+ (2022.06.14.)

2020.10.02 indingo

Tim Roth kellően karizmatikus színész volt a főszerepre. Az ötlet szerintem tök jó és az egyes részek is izgalmasak voltak.

2017.12.13 Yosihiro

Az egyik kedvenc sorozatom. Remekül eltalálták a karaktereket és nem unalmasak a részek sem. Csak ajánlani tudom.

2018.12.06 mamiéstöti2

Tim Roth kiválóan játszik a sorozatban és alapséma is tetszik, amire az egész történetet építik a rendezők.

2020.09.15 VvV

Remek sorozat volt. Tim Roth remek volt a főszereplő megmondó embernek. Erős karakter sugárzott belőle. Érdekesek voltak a részek, csak ajánlani tudom.

2017.08.21 Deku

A pilot része azonnal megfogott, a karakterek tökéletes voltak és meg kell hagyni nekem ez a fajta történet is bejövős volt. Lehet, hogy fantáziadús és kitaláció a többsége de akkor is.

A főszereplők a forgatás előtt részt vettek egy arckifejezésekről szóló tanfolyamon, csak Tim Roth nem volt hajlandó erre. Nem akarta megismerni az arckifejezésekkel foglalkozó tudományt, hogy az ne legyen hatással kapcsolatára családjával, barátaival. Szerző: Nk

Cal Lightman az eredeti szkriptben amerikai volt, ezért a brit származású Tim Roth amerikai akcentussal mondta el szövegét a meghallgatáson. Csak miután megkapta a szerepet, döntöttek úgy a készítők, hogy legyen brit a karakter. Szerző: Nk

Dr. Lightman és kollégái, valamint cége valós alapokon nyugszik. Dr. Paul Ekman, illetve cége, az Ekman Group munkája adta az ihletet. Szerző: Nk