mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Tim Roth kiválóan játszik a sorozatban és alapséma is tetszik, amire az egész történetet építik a rendezők.

Deku   2017. 08. 21.

A pilot része azonnal megfogott, a karakterek tökéletes voltak és meg kell hagyni nekem ez a fajta történet is bejövős volt. Lehet, hogy fantáziadús és kitaláció a többsége de akkor is.

beero88   2016. 01. 17.

Nagyon belevaló sorozat, igazán azoknak tetszhet akik szeretnek kicsit belegondolni az olyan dolgokba amik talán elsőre túlzásnak tűnnek. Szerintem lehet alapja annak amit ez a történet ad.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Nem rossz sorozat, de valahogy olyan Mentalista utánérzete van az egész sorozatnak stílusában. Izgalmas ahogy felgöngyölítik a bűnügyeket, de ahogy pörögnek a részek egyre jobban észrevehető a séma a részekben és ez által már unalmassá és elcsépelté kezd válni. Egyszernézős szerintem.

bgnz367   2017. 04. 19.

Izgalmas és igazán egyedi sorozat. A maga különleges módszerével. Nagyon egyedi dolgokat tud mutatni és ettől szerethetővé válik. Ráadásul főszereplőnk nagyon ügyesen van összerakva. Nagyon tetszett.

Jessica Parker Kennedy
Jessica Parker Kennedy