Jacob védelmében (2020)

Defending Jacob

belavagyok   2020. 11. 02.

Engem a lelki oldala fogott meg ennek a sorozatnak, és örülök is, hogy nincs további évad. Így kerek. Maradtak persze kérdések, de azokat mindenki válaszolja meg magának.

L.Regina   2020. 06. 17.

Bűnös vagy nem bűnös?

Spoirel veszély! Mikor elkezdtem nézni a sorozatot, nem sokat tudtam róla, még az előzetesét sem láttam, csak a történet nagy vonalaival voltam tisztában. Ezért eleinte azt hittem, a tárgyalásról, bíróságról, ügyvédekről fog szólni a cselekmény. De ... teljes kritika»

indingo   2020. 08. 19.

Szuper történet volt, tele feszültséggel és kérdésekkel. Chris Evans remek, de ezt már tudtam, illetve a főszereplő kis srác is már bizonyított korábban is. Jó párost alkottak.

Bazzzsi   2020. 08. 31.

Már az előzetese alapján tudtam, hogy nekem ezt látnom kell. Chris Evans nagyon erősen hozta az apa karakterét, aki vívódik a fiával kapcsolatban. Hogyan dönt ilyenkor az ember? El kell fogadni a lehetetlent, ha minden jel egy szörnyű tettre utal, vagy a szív erősebb tud lenni?

Greeta   2020. 08. 28.

Jaeden Lieberherből egyszer lesz valaki. Nagyon tehetséges a fiú, természetes és manírmentes az alakítása. Majd elrontja Hollywood. :) A sorozatnak van egy melankolikus hangulata, de egyben izgatott is a néző.

nagygellert   2020. 04. 27.

Nagyon jól leköti az embert. Az utolsó pillanatig nem derül ki, hogy ki a gyilkos. Zseniális.

Chris Evans a Bosszúállók: Végjátékban leszámolt Amerika Kapitány szerepével, tegyük hozzá: végre. Végre, mert már így is beskatulyázták az amúgy tehetséges színészt világmegmentő szuperhősként. Ebből a skatulyából azonban garantáltan kikerül a Tőrbe ejtve után a Jacob védelmében című kiváló Apple TV+-sorozatnak köszönhetően, ami az HBO-s, szintén remek Aznap éjjelhez hasonlóan egy jogi bűndráma keretei között mutatja be, mi a baj az (amerikai) igazságszolgáltatással és a társadalommal. több»