Jacob védelmében (2020)

Defending Jacob

Szilonka   2022. 01. 06.

Chris Evanst remek volt drámai szerepben látni. Sötét és elgondolkodtató sorozat. A történet felkavaró volt, és bizonyos jeleneteknél megfagyott a levegő.

L.Regina   2020. 06. 17.

Bűnös vagy nem bűnös?

Spoirel veszély! Mikor elkezdtem nézni a sorozatot, nem sokat tudtam róla, még az előzetesét sem láttam, csak a történet nagy vonalaival voltam tisztában. Ezért eleinte azt hittem, a tárgyalásról, bíróságról, ügyvédekről fog szólni a cselekmény. De ... teljes kritika»

indingo   2020. 08. 19.

Szuper történet volt, tele feszültséggel és kérdésekkel. Chris Evans remek, de ezt már tudtam, illetve a főszereplő kis srác is már bizonyított korábban is. Jó párost alkottak.

belavagyok   2020. 11. 02.

Engem a lelki oldala fogott meg ennek a sorozatnak, és örülök is, hogy nincs további évad. Így kerek. Maradtak persze kérdések, de azokat mindenki válaszolja meg magának.

Gábor390920   2021. 10. 30.

A könyv elolvasása után nagyon vártam a sorozatot, főleg ilyen szereplőgárdával. Nagyon feszült légkör jellemzi az egész sorozatot, végig kételkedhet a néző, hogy tényleg az ügyvédnek a fia-e a gyilkos. Ő kitart a végsőkig amellett, hogy a fia ártatl... több»

HanGa   2021. 10. 30.

Felkavaró és izgalmas sorozat, ahol nagyon érdekes a szülő-gyermek kapcsolat. Mindvégig leköti az ember figyelmét a történet.

Bazzzsi   2020. 08. 31.

Már az előzetese alapján tudtam, hogy nekem ezt látnom kell. Chris Evans nagyon erősen hozta az apa karakterét, aki vívódik a fiával kapcsolatban. Hogyan dönt ilyenkor az ember? El kell fogadni a lehetetlent, ha minden jel egy szörnyű tettre utal, vagy a szív erősebb tud lenni?

Chris Evans a Bosszúállók: Végjátékban leszámolt Amerika Kapitány szerepével, tegyük hozzá: végre. Végre, mert már így is beskatulyázták az amúgy tehetséges színészt világmegmentő szuperhősként. Ebből a skatulyából azonban garantáltan kikerül a Tőrbe ejtve után a Jacob védelmében című kiváló Apple TV+-sorozatnak köszönhetően, ami az HBO-s, szintén remek Aznap éjjelhez hasonlóan egy jogi bűndráma keretei között mutatja be, mi a baj az (amerikai) igazságszolgáltatással és a társadalommal. több»