Az Erdő

Az Erdő

The Woods

1. évad (2020) - 6 epizód

Húsz éve a Copeland család sorsa szörnyű eseményekkel fonódott egybe. Egy új fejlemény arra enged következtetni, hogy az egykori gyilkosság-sorozatnak mégis van egy túlélője. Paul Copelandet hatalmas veszteség érte: nem csak nővérét vesztette el, de a szüleivel, akiket felemésztett a gyász, való… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Lengyelország
Premier: 2020.06.12. | Netflix (2020.06.12.)

2024.01.06 Schumy1

Mindig is tetszett ez a műfaj, a vágás, hang stb. Számomra kissé nehezen indult be, de kivártam, s milyen jól tettem. Jó kis sorozat volt, de számomra egyszer nézős. Ha lesz folytatás (nem hiszem), akkor kíváncsian várom. Színészi játékkal nem volt gondom, mindenki jól hozta a karakterét.

2020.12.29 Robinson76

A sötét titkok erdeje

Szeretem az efféle sorozatokat, főleg az egykori keleti blokkból és a Skandináviából érkezőket. Ebben a szériában is volt potenciál, és összességében rendben találtam, de az előttem szólókkal ellentétben bennem nem hagyott akkora nyomot. Nem arról van szó, hogy nem lenne jó, mert ez egy tisztességes iparosmunka, de nálam nem volt meg benne az az átütő erő, ami miatt zseniálisnak nevezhetném. Az Erdő korántsem tökéletes, és bizony sok kérdést nyitva hagyott, a szereplők cselekedetei pedig esetenként nélkülözték a racionalitást, de a krimik szerelmeseinek mindenképp ajánlhatom.

2022.08.07 Caravaggio1978

Szinte ott voltam a történetben...

Annyira természetes volt az egész, hogy szinte az egész történetet úgy átéreztem, mintha én is ott lettem volna. A másik idősík amibe bepillantunk, annyira közel állt hozzám, hogy felelevenedtek a sulis táborok képkockái. Nagyon tetszett a szereplők játéka, nem is tudok olyat mondani, aki valamiképpen nem tetszett volna. A szereplők fiatalkori megszemélyesítői is szenzációsak voltak. Az egész történet kíváncsivá tett az elején, és egy nagyon-nagyon életszerű befejezést adott számomra. A főbb szereplők játéka kiváltképp tetszett. A sorozat nem nagyon pörgős, de a történet nagyon érdekes, a színészek tökéletesen hozzák a karaktereket.

2020.08.21 Kanyi

Ez valami zsenialis alkotas...ugy vonzotta a tekintettemet hogy az csak na az elejetol a vegeig...nagyon rendben volt az egesz sorozat

2022.08.27 Klauka89

Végre egy jó sorozat! Az első rész amiben bemutatkoznak a fiatalok nekem még elég lapos volt, ott még időnként félre nézegettem, de a második résztől beindulnak a dolgok és beszippant a történet. Magával ragad, nagyon élethű, jól összeállitott alkotá... Több

(2022. 12. 06.)
The Woods (W głębi lasu) (2020) (Az erdő)
Összességében elmondhatom, hogy egy abszolút nézhető produkciót láttam, lekötött, izgultam. Hátrányként megemlíthetem, hogy néhol kissé kiszámíthatónak bizonyult a cselekmény, ám összességében megérte rááldozni az időmet. Több