Örökre eltűnt (2021)

Disparu à jamais

Robinson76   2021. 10. 06.

Kettő(s) rejtély egy misztikus krimiben

A sorozat öt különböző perspektívával kívánja felfedni a rejtélyt. A fejezetek mindig egy másik szereplőt követnek, így az eseményeket két különböző idősíkon, több nézőpontból látjuk megtörténni, amely lehetővé teszi, hogy csak lassan csepegtessék, sőt időnként akár szándékosan tévútra tereljék a nézőt. Kettős rejtély: 2010 évéből, a másik pedig a jelenből. A sorozat jól és következetesen bánik a visszatekintésekkel, az utolsó epizódban pedig megmutatja, mi történt a rejtély kulcsmomentumaiban. A széria tempója ugyan lassú, és hiányoznak az igazán feszült pillanatok, de a sztori végig fenntartja a figyelmet. A végén pedig képes egy váratlan fordulattal igazán ütős meglepetést okozni. Nálam betalált a sorozat, így jó szívvel tudom ajánlani.

petya1001   2021. 08. 16.

Nagyon feszült az egész sztori, végig fenntartotta az érdeklődésemet. Sosem tudtam kitalálni, mi következik.

julisX   2021. 08. 13.

Túl sok és túl gyakori az időben ugrálgatás, nem is bírtam követni, és egy idő után csak idegesített. Ezenkívül egy-két színész is elég rosszul teljesített.