Advertisement

Elizabeth Perkins
Madison Davenport
Taylor John Smith

TomÁcs   2019. 10. 17.

érdekes történet volt, amely erősen a múltban történtekre hagyatkozik. Lassan csöpögtetik a történet eseményeit.

indingo   2019. 01. 04.

Picit lassú, de tartalmas. Tetszik a koncepció, hogy nem húzták ezer részen keresztül. Érdekes a története.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nagyon érdekes volt az egész sorozat atmoszférája. Végig rossz emberre gondoltam én, hogy ki csinálja a gyilkosságsorozatot. Szerintem senki nem gondolta volna a csattanó előtt, hogy a lánytestvére az. Amikor a babaház padlója (fogak) miatt rájött a végén az nagyon durva volt. Megnéztem volna, hogy mi lesz a vége. Feldobja vajon a lányt, vagy az ő érdekében inkább hallgat.

Bazzzsi   2019. 01. 08.

Tetszik a környezet, az amerikai kisvárossal, az oda újra visszatérő újságíróval. A szerződést nem bonyolították túl.

Hakker   2019. 03. 05.

A sorozat számomra kicsit paradoxon volt, mert egyszerre volt magávalragadó és egyszerre volt nyomasztó. A kisváros szürke hangulatát remekül visszaadta, ami sokak számára unalmasnak tűnhetett, de véleményem szerint így volt hiteles. Az események menete elég lassan indult be, de legalább a karakterek felépítése eléggé jól sikerült. Már a kezdeteknél lehetett érezni a feszültséget az anya- lánya viszonyban. Szerintem, aki türelemmel áll neki a sorozatnak, az jól fog szórakozni, ha másért nem, legalább hallhat 1-2 Led Zeppelin számot.

Amy Adams is jól hozza a megviselt sorsú riporternőt, de ő még így is túl kedves jelenség ahhoz, hogy igazán elhiggyük neki, hogy bánatát alkoholba fojtja. Nyilatkozata szerint nem akar újra Camille bőrébe bújni, amit személy szerint meg tudok érteni, de emiatt valószínűleg második évad sem lesz. Így az egész zárlat csak lóg a levegőben egy öncélú fordulattal. több»

Csakhogy hiába az egyszerre mély és szerteágazó cselekmény, erre a sorozatnak az időtartama még így is rengeteg, és ez maga után húzza az összes többi problémát. Már a Sötét helyek és a Holtoiglan is hajlamos volt elkalandozni a maguk nagyjából két órájában, de az Éles tárgyakhoz képest mindkettő zsugorfóliába volt csomagolva. több»