Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Elizabeth Perkins
Madison Davenport
Taylor John Smith
Amy Adams

Lóri Ádámcsik   2021. 05. 04.

Időpocsékolás

Egy ígéretes sztorival adják el neked a sorozatot, de már a harmadik résztől annyira vontatott és idegesítő, hogy az ember legszívesebben kikapcsolná. A legjobb, ha bele sem fogsz. :P

indingo   2019. 01. 04.

Picit lassú, de tartalmas. Tetszik a koncepció, hogy nem húzták ezer részen keresztül. Érdekes a története.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nagyon érdekes volt az egész sorozat atmoszférája. Végig rossz emberre gondoltam én, hogy ki csinálja a gyilkosságsorozatot. Szerintem senki nem gondolta volna a csattanó előtt, hogy a lánytestvére az. Amikor a babaház padlója (fogak) miatt rájött a ... több»

Bazzzsi   2019. 01. 08.

Tetszik a környezet, az amerikai kisvárossal, az oda újra visszatérő újságíróval. A szerződést nem bonyolították túl.

TomÁcs   2019. 10. 17.

érdekes történet volt, amely erősen a múltban történtekre hagyatkozik. Lassan csöpögtetik a történet eseményeit.

Lonka   2019. 08. 14.

A főszereplő szenvedéséről szólt az egész sorozat, ráadásul az utolsó 10 percben meg odavetik nekünk, hogy jól át lettünk verve.

Greeta   2019. 08. 07.

Lehengerlő sorozat, múltbéli fájdalmakról, elfogadásról, küzdésről és álmokról. Amy legjobb alakítása, többször nézős.

Camille szülővárosa mind a könyvben, mind az HBO sorozatban Wind Gap, Missouri. A könyv "a nyomorúságra hajlamos omlós városok egyikének" nevezi a várost. Camille második otthona azonban más. A könyvben Chicagóban él, ahol riporter. A regény végén odaviszi Ammát, hogy költözzön hozzá.

(jfruzsi97 )