indingo   2019. 01. 04.

Picit lassú, de tartalmas. Tetszik a koncepció, hogy nem húzták ezer részen keresztül. Érdekes a története.

Bazzzsi   2019. 01. 08.

Tetszik a környezet, az amerikai kisvárossal, az oda újra visszatérő újságíróval. A szerződést nem bonyolították túl.

Timcsi   2019. 01. 20.

Minden színész jól tudott azonosulni a karaktterével az elején izgalmas történet képe kezdett kialakulni, de a részek előrehaladtával lankadt az ember figyelme.

Alexa   2018. 11. 04.

Szinte egyhuzamban neztem vegig a sorozatot, mert annyira erdekelt a csattanoja. Remek szineszi jatek, es a tortenet is magaval ragad. Viszont en kb a 4.resztol mar kisse untam, es ugy ereztem eroltetetten van elhuzva ennyi epizodra. Mindemellett ajanlom mindenkinek, aki szereti a kisse depressziv hangulatu thrillereket.

akela70   2018. 11. 20.

Nyomasztó, depressív, unalmas, egy kinlódás volt végignézni.

Matt Craven
Madison Davenport
Elizabeth Perkins
Elizabeth Perkins
Madison Davenport
Taylor John Smith
Amy Adams

Amy Adams is jól hozza a megviselt sorsú riporternőt, de ő még így is túl kedves jelenség ahhoz, hogy igazán elhiggyük neki, hogy bánatát alkoholba fojtja. Nyilatkozata szerint nem akar újra Camille bőrébe bújni, amit személy szerint meg tudok érteni, de emiatt valószínűleg második évad sem lesz. Így az egész zárlat csak lóg a levegőben egy öncélú fordulattal. több»

Csakhogy hiába az egyszerre mély és szerteágazó cselekmény, erre a sorozatnak az időtartama még így is rengeteg, és ez maga után húzza az összes többi problémát. Már a Sötét helyek és a Holtoiglan is hajlamos volt elkalandozni a maguk nagyjából két órájában, de az Éles tárgyakhoz képest mindkettő zsugorfóliába volt csomagolva. több»