Éles tárgyak (2018)

Elizabeth Perkins
Madison Davenport
Taylor John Smith
Amy Adams

Lóri Ádámcsik   2021. 05. 04.

Időpocsékolás

Egy ígéretes sztorival adják el neked a sorozatot, de már a harmadik résztől annyira vontatott és idegesítő, hogy az ember legszívesebben kikapcsolná. A legjobb, ha bele sem fogsz. :P

indingo   2019. 01. 04.

Picit lassú, de tartalmas. Tetszik a koncepció, hogy nem húzták ezer részen keresztül. Érdekes a története.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nagyon érdekes volt az egész sorozat atmoszférája. Végig rossz emberre gondoltam én, hogy ki csinálja a gyilkosságsorozatot. Szerintem senki nem gondolta volna a csattanó előtt, hogy a lánytestvére az. Amikor a babaház padlója (fogak) miatt rájött a ... több»

Bazzzsi   2019. 01. 08.

Tetszik a környezet, az amerikai kisvárossal, az oda újra visszatérő újságíróval. A szerződést nem bonyolították túl.

TomÁcs   2019. 10. 17.

érdekes történet volt, amely erősen a múltban történtekre hagyatkozik. Lassan csöpögtetik a történet eseményeit.

Ildikó Bacskai   2020. 10. 30.

Éles tárgyak

Nálam tipikusan a ráfüggő kategória, majdnem egy huzamban néztem végig. Magával ragadó tájak, hangulat díszlet, fenomenális alakítások. Nagyon betalált, a film zenéi jelenleg is a vezetéshez hallgatott listám részei.

Lonka   2019. 08. 14.

A főszereplő szenvedéséről szólt az egész sorozat, ráadásul az utolsó 10 percben meg odavetik nekünk, hogy jól át lettünk verve.

Camille szülővárosa mind a könyvben, mind az HBO sorozatban Wind Gap, Missouri. A könyv "a nyomorúságra hajlamos omlós városok egyikének" nevezi a várost. Camille második otthona azonban más. A könyvben Chicagóban él, ahol riporter. A regény végén odaviszi Ammát, hogy költözzön hozzá.

(jfruzsi97)