HanGa   2020. 09. 10.

Egy átborzongató csalási történet, amelyben a múlt sötét titkokat rejt. Folyamatosan ismerjük meg a család tagjait és hogy senki sem ártatlan.

indingo   2019. 01. 04.

Picit lassú, de tartalmas. Tetszik a koncepció, hogy nem húzták ezer részen keresztül. Érdekes a története.

TomÁcs   2019. 10. 17.

érdekes történet volt, amely erősen a múltban történtekre hagyatkozik. Lassan csöpögtetik a történet eseményeit.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Nagyon érdekes volt az egész sorozat atmoszférája. Végig rossz emberre gondoltam én, hogy ki csinálja a gyilkosságsorozatot. Szerintem senki nem gondolta volna a csattanó előtt, hogy a lánytestvére az. Amikor a babaház padlója (fogak) miatt rájött a ... több»

Bazzzsi   2019. 01. 08.

Tetszik a környezet, az amerikai kisvárossal, az oda újra visszatérő újságíróval. A szerződést nem bonyolították túl.

Lonka   2019. 08. 14.

A főszereplő szenvedéséről szólt az egész sorozat, ráadásul az utolsó 10 percben meg odavetik nekünk, hogy jól át lettünk verve.

Timcsi   2019. 01. 20.

Minden színész jól tudott azonosulni a karaktterével az elején izgalmas történet képe kezdett kialakulni, de a részek előrehaladtával lankadt az ember figyelme.

Matt Craven
Madison Davenport
Elizabeth Perkins
Elizabeth Perkins
Madison Davenport
Taylor John Smith
Amy Adams

Amy Adams is jól hozza a megviselt sorsú riporternőt, de ő még így is túl kedves jelenség ahhoz, hogy igazán elhiggyük neki, hogy bánatát alkoholba fojtja. Nyilatkozata szerint nem akar újra Camille bőrébe bújni, amit személy szerint meg tudok érteni, de emiatt valószínűleg második évad sem lesz. Így az egész zárlat csak lóg a levegőben egy öncélú fordulattal. több»

Csakhogy hiába az egyszerre mély és szerteágazó cselekmény, erre a sorozatnak az időtartama még így is rengeteg, és ez maga után húzza az összes többi problémát. Már a Sötét helyek és a Holtoiglan is hajlamos volt elkalandozni a maguk nagyjából két órájában, de az Éles tárgyakhoz képest mindkettő zsugorfóliába volt csomagolva. több»