Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Az ártatlan (2021)

El inocente

Vali   2021. 09. 12.

Izgalmas és bonyolult

Az első pár rész nagyon sűrű, nem érteni, ki kivel van összefüggésben, a különböző szálak hovatartozása rejtély. Aztán az 5. résztől, Olíviától minden kezd összeállni és kibontakozni, onnantól abbahagyhatatlan. Nagyon jó kis sorozat. Szerettem.

Robinson76   2021. 07. 25.

Csavar a csavarban

Egy remekbe szabott spanyol krimi-drámával van dolgunk, ahol néha lassan, néha eszeveszett tempóban, de epizódról epizódra a feje tetejére áll minden, és a kirakós darabjait a helyükre téve az ellentmondások feloldódnak, és végül mindenki a fejéhez kap. A részek elején a szereplők néhány percben felvázolt élettörténetein keresztül bontakozik ki a cselekmény, és végül összeérnek a szálak. A karakterek és a történetvezetés is fantasztikusra sikerültek, így nem is lehetett más a végeredmény, mint egy félbehagyhatatlan remekmű, ami megállás nélkül nézeti magát.

cat   2021. 05. 10.

Nem telt sok napba megnézni :). Egyik fordulat a másik után, aztán szépen a helyére került minden.

Tibor   2021. 05. 03.

Szuper történet és érdekes karakterek, akiket hitelesen keltettek életre a színészek. Nagyon ajánlom.

Jeve   2021. 04. 30.

Nagyon csavaros történet, tűkön ültem végig, annyira izgalmas volt. Egy éjszaka alatt bedaráltam.

stevepisti   2021. 08. 26.

Jó színészek, jó karakterek, rengeteg titokra derül fény epizódról epizódra. Végig fent tudja tartani az érdeklődést a jól felépített sztorival. Csak ajánlani tudom, engem végig lekötött.

Mario Casas és José Coronado már dolgoztak együtt a Láthatatlan vendég/Contratiempo című filmben, ami 2016-ban készült el.

(Hupka Adrián)

Az ártatalan az egyike a 14 Harlan Coben regénynek, aminek adaptációja megjelenik a Netflixen. Coben még 2018-ban írta alá a szerződést a céggel.

(Hupka Adrián)