Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

A tettes (2017-2021)

The Sinner

Emmersson   2021. 02. 20.

Borongós thriller-dráma

2 évad után olyan, mintha Stephen King és John Grisham összedugta volna a fejét és... brillíroztak. Bill Pullman remek, talán élete főszerepe. Az első sztoriban Jessica Biel, a másodikban Carrie Coon a méltó partnere. Lassan halad a történet, ahogyan Grisham könyveiben, de mint egy King sztoriban, egyszer csak ostorcsapásszerűen kapunk egy megdöbbentő dolgot, általában az epizódok végén persze. Az alap egyszerű: gyilkosság történik, látjuk is, az elkövető személye pedig nyilvánvaló. Nincs csavar, ő a gyilkos. A miért a lényeg, ezt vizsgálja a nyomozó, miközben az ő életének árnyoldalát is megismerjük. Up.: Egy csillag vissza! A 2. évad nem volt rossz, de az elsőhöz képest visszaesés. A 3. évad viszont botrányosan gyenge. Egyrészt nem követi az előző évadok sémáját – megtörténik a gyilkosság, majd az okok feltárása következik –, másrészt thrillert nyomokban sem tartalmaz, az egész egy durván elnyújtott dráma, ami 3 részben elmesélhető lett volna, vagy akár egy hosszabb filmben is.

Caravaggio1978   2020. 11. 13.

Zseniális

A covid időszak alatt elég nagy filmfogyasztással bírunk, és a sorozatok is jönnek. Tegnap épp a The stranger sorozatot méltattam, és itt van egy újabb gyöngyszem. A történet szinte falja az ember agyát. Izgalmas, és azon agyalsz, mi jön a következő részben. Zseniálisan bemutatja az emberek jellemvilágát, a titkokat, amik körülvesznek minket, és nem látjuk, ki kicsoda valójában. Eszméletlen nagy történet, a színészek pedig csodálatosan mutatják be az izgalmas, szövevényes történetet. 10/10

dailyfilmsan   2019. 01. 19.

Szövevényes és megható sorozat. Szerintem 2017 legjobb krimi sorozata. Rövid 8-9 részes minisorozat egy nő traumájáról. Az első rész döcög és nagyok a kérdések, de utána úgy belobban a film részről részre táplálja a lángot a történet. Adott a főszer... több»

jfruzsi97   2020. 09. 29.

Érdekes, izgalmakkal teli krimisorozat. A környezete, hangulata már megragadja a nézőt az elején. Egész hamar beindul a történet, és nem engedi el a nézőt.

Mia1982   2018. 09. 25.

Zseniális sorozat, lassan kibontakozó sztorival, kiváló szereplőkkel. Nekem személy szerint jobban bejött második évad, de az első is fantasztikus volt.

Mrs Darcy   2017. 11. 26.

Izgalmas, feszült, szívszorító, néha brutális, lelkileg ugyanannyira, mint látványra. De odaszögez a képernyőhöz. Muszáj volt egy nap alatt végignéznem mind a kilenc részt!