Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Caravaggio1978   2020. 11. 13.

Zseniális

A covid időszak alatt elég nagy filmfogyasztással bírunk, és a sorozatok is jönnek. Tegnap épp a The stranger sorozatot méltattam, és itt van egy újabb gyöngyszem. A történet szinte falja az ember agyát. Izgalmas, és azon agyalsz, mi jön a következő részben. Zseniálisan bemutatja az emberek jellemvilágát, a titkokat, amik körülvesznek minket, és nem látjuk, ki kicsoda valójában. Eszméletlen nagy történet, a színészek pedig csodálatosan mutatják be az izgalmas, szövevényes történetet. 10/10

dailyfilmsan   2019. 01. 19.

Szövevényes és megható sorozat. Szerintem 2017 legjobb krimi sorozata. Rövid 8-9 részes minisorozat egy nő traumájáról. Az első rész döcög és nagyok a kérdések, de utána úgy belobban a film részről részre táplálja a lángot a történet. Adott a főszer... több»

jfruzsi97   2020. 09. 29.

Érdekes izgalmakkal teli krimi sorozat. A környezet hangulata már megragadja a nézőt az elején. Egész hamar beindul a történet és nem engedi el a nézőt.

Mia1982   2018. 09. 25.

Zseniális sorozat, lassan kibontakozó sztorival, kiváló szereplőkkel. Nekem személy szerint jobban bejött második évad, de az első is fantasztikus volt.

Mrs Darcy   2017. 11. 26.

Izgalmas, feszült, szívszorító, néha brutális, lelkileg ugyanannyira, mint látványra. De odaszögez a képernyőhöz. Muszáj volt egy nap alatt végignéznem mind a kilenc részt!