Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

qwer   2020. 11. 15.

Valamikor aktuális kedvencem volt, amolyan könnyed krimi-thriller sorozat. Azt azért hozzá kell tenni, hogy Robin Tunney miatt szinte minden rész után abba akartam hagyni, volt valami kellemetlen az ő Teresa Lisbonjában, Tim Kang viszont mindig meggy... több»

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Szimpatikus volt a főszereplő játéka ezért el kezdtem nézni, de pár rész után rájöttem, hogy nem az én stílusom.

indingo   2017. 04. 10.

Az első egy-két évad remek volt, utána már kezdett picit felhígulni és az ok-okozat kezdett háttérbe szorulni, pedig előtte mindig ügyeltek rá. A mentelista karakter jó ötlet volt és a maximumot kihozták belőle.

Deku   2017. 08. 21.

Ebben a sorozatban is megtalálható az ami az egyszerű krimi sorozatot kiemeli. Ez pedig az, hogy a főhős elég furcsa kirívó személyiség. Nagyon várom mindig minden egyes epizódját.

Szilonka   2016. 04. 09.

Kezdetben kedveltem, de most már örülök, hogy vége lett és egy nagyon ütés 3 részes vége lett. Sajnáltam, hogy két fő(bb)szereplőt is kiírtak a sorozatból, mert szerintem velük jobb volt.

Norbi   2018. 07. 24.

Imádtam a filmet , idővel kicsit ellaposodott, de elnéztem egy ideig. A főszereplő nagyon jó szerepet játszik, nagyon jól. Ajánlom azoknak akik...mindenkinek okozhat kellemes pillanatot, úgyhogy mindenkinek.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Egy remek ötlet egy jó színész és kész a tökéletes sorozat. Persze azért ennyi nem elég, de az ötlet mindent vitt. A részek elég tartlmasak voltak, mindig történt valami.

Robin Tunney
Amanda Righetti
Simon Baker

Minden közeli jelenetben láthatjuk, hogy Patrick pupillái kitágulnak, ezzel jelezve hipnotikus képességét.

A 6. évad 8. részig az epizódok címe valamilyen módon utal a vörös színre ("Paint it Red", "Scarlett Fever", "Russet Potatoes", "Bloodshot"), mivel Patrick nemezisének neve Red John.

Szinte minden részben feltűnik egy vörös hajú nő.

Patrick Jane autója az 1970-es évek elejéről származó Citroën DS, melyet 1955 és 1975 között Franciaországban gyártottak. Az Egyesül Államokban 1956-tól 1972-ig árusították.

A legtöbb epizódban az áldozat vagy az elkövető neve utal a karakter valódi személyiségére, például: McTyranny (zsarnok), Quick (gyors), Just (igazságos), Unjust (igazságtalan).

A Kaliforniai Nyomozó Iroda a Kaliforniai Igazságügyi Minisztérium alá tartozik.