A mentalista

The Mentalist

2023.04.02 Gamehun638

Hangulatos film. Szerethető szereplőkkel. A végét iszonyatosan összecsapták, és picit bosszús is voltam miatta. Ahogyan írták, az első évadok voltak igazán jók, a többi csak árnyéka volt már.

2020.11.15 qwer

Valamikor aktuális kedvencem volt, amolyan könnyed krimi-thriller sorozat. Azt azért hozzá kell tenni, hogy Robin Tunney miatt szinte minden rész után abba akartam hagyni, volt valami kellemetlen az ő Teresa Lisbonjában, Tim Kang viszont mindig meggy... Több

2018.01.21 mamiéstöti2

Szimpatikus volt a főszereplő játéka ezért el kezdtem nézni, de pár rész után rájöttem, hogy nem az én stílusom.

2017.04.10 indingo

Az első egy-két évad remek volt, utána már kezdett picit felhígulni és az ok-okozat kezdett háttérbe szorulni, pedig előtte mindig ügyeltek rá. A mentelista karakter jó ötlet volt és a maximumot kihozták belőle.

2021.02.13 Eastern79

Jól indult

Amikor még néztem tévét, ez volt az egyetlen sorozat, amit rendszeresen követtem. A főszereplő stílusa, játéka, és eleve az általa hozott karakter új színfolt volt a krimiken belül, és nagyon ügyesen voltak felépítve az egyes epizódok, emlékszem, volt olyan része, amin teljesen lehidaltam, mert annyira jó volt a sztori, és olyan klasszul volt megrendezve, hogy akár önálló mozifilmként is megállta volna a helyét. Talán az első évad után kezdett egysíkúvá válni, és valóban a "főellenség" kilétének felfedése rontotta el a szériát, pontosabban a negatív szereplő jellegtelensége. Íme egy példa arra, hogy lehet elcseszni egy eredeti ötletet a rossz színészválasztással. Kár érte, mert nagyon hangulatos és izgalmas sorozatnak indult.

2017.12.13 Yosihiro

Nagyon jó sorozat amit remekül építették fel. Alig vártam az újabb évadokat. Ajánlom mindenki figyelmébe.

2017.08.21 Deku

Ebben a sorozatban is megtalálható az ami az egyszerű krimi sorozatot kiemeli. Ez pedig az, hogy a főhős elég furcsa kirívó személyiség. Nagyon várom mindig minden egyes epizódját.

2016.04.09 Szilonka

Kezdetben kedveltem, de most már örülök, hogy vége lett és egy nagyon ütés 3 részes vége lett. Sajnáltam, hogy két fő(bb)szereplőt is kiírtak a sorozatból, mert szerintem velük jobb volt.

2019.08.18 Ms. Akárki

Remek sorozat. Imádtam és végig nyomon is követtem az évek folyamán ami azért nálam ritka. Főleg csak darálni szoktam. Izgalmas és vicces volt mindig Janes nyomozása. Nagyon örültem ahogy Jane-el és Lisbonnal zárták a sorozatot.

2019.03.06 Norbert93

Van valami különleges ebben a sorozatban, ami kiemeli a többi krimisorozat közül, s talán a főszereplő karaktere vagy kapcsolata a kollégáival vagy esetleg valami más miatt, de élesen elhatárolódik a film ezzel a fura figurával a műfajától. Minden es... Több

2019.12.28 harnas1207 Nézhetetlen

Röhejesen szánalmas sorozat. Egyedül a főszereplő idegesítő feje az ami maradandó élmény.

2017.11.04 Bazzzsi

Egy remek ötlet egy jó színész és kész a tökéletes sorozat. Persze azért ennyi nem elég, de az ötlet mindent vitt. A részek elég tartlmasak voltak, mindig történt valami.

2018.07.24 Norbi

Imádtam a filmet , idővel kicsit ellaposodott, de elnéztem egy ideig. A főszereplő nagyon jó szerepet játszik, nagyon jól. Ajánlom azoknak akik...mindenkinek okozhat kellemes pillanatot, úgyhogy mindenkinek.

2016.02.19 Lonka

Korábban nagyon kedveltem, izgalmas volt. Most az új évad már picit unalmas. Az, hogy minden sorozatban összejönnek a főszereplők már kicsit sok. Mióta Red John is elpatkolt, már nincs cél.