Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Vélemények: A mentalista (2008)

qwer   2020. 11. 15.

Valamikor aktuális kedvencem volt, amolyan könnyed krimi-thriller sorozat. Azt azért hozzá kell tenni, hogy Robin Tunney miatt szinte minden rész után abba akartam hagyni, volt valami kellemetlen az ő Teresa Lisbonjában, Tim Kang viszont mindig meggy... több»

mamiéstöti2   2018. 01. 21.

Szimpatikus volt a főszereplő játéka ezért el kezdtem nézni, de pár rész után rájöttem, hogy nem az én stílusom.

indingo   2017. 04. 10.

Az első egy-két évad remek volt, utána már kezdett picit felhígulni és az ok-okozat kezdett háttérbe szorulni, pedig előtte mindig ügyeltek rá. A mentelista karakter jó ötlet volt és a maximumot kihozták belőle.

Deku   2017. 08. 21.

Ebben a sorozatban is megtalálható az ami az egyszerű krimi sorozatot kiemeli. Ez pedig az, hogy a főhős elég furcsa kirívó személyiség. Nagyon várom mindig minden egyes epizódját.

Szilonka   2016. 04. 09.

Kezdetben kedveltem, de most már örülök, hogy vége lett és egy nagyon ütés 3 részes vége lett. Sajnáltam, hogy két fő(bb)szereplőt is kiírtak a sorozatból, mert szerintem velük jobb volt.

Norbi   2018. 07. 24.

Imádtam a filmet , idővel kicsit ellaposodott, de elnéztem egy ideig. A főszereplő nagyon jó szerepet játszik, nagyon jól. Ajánlom azoknak akik...mindenkinek okozhat kellemes pillanatot, úgyhogy mindenkinek.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Nagyon jó sorozat amit remekül építették fel. Alig vártam az újabb évadokat. Ajánlom mindenki figyelmébe.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Egy remek ötlet egy jó színész és kész a tökéletes sorozat. Persze azért ennyi nem elég, de az ötlet mindent vitt. A részek elég tartlmasak voltak, mindig történt valami.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Remek sorozat. Imádtam és végig nyomon is követtem az évek folyamán ami azért nálam ritka. Főleg csak darálni szoktam. Izgalmas és vicces volt mindig Janes nyomozása. Nagyon örültem ahogy Jane-el és Lisbonnal zárták a sorozatot.

harnas1207 Nézhetetlen  2019. 12. 28.

Röhejesen szánalmas sorozat. Egyedül a főszereplő idegesítő feje az ami maradandó élmény.

Dodi   2015. 01. 30.

Izgalmasnak nem mondható, de nézhető sorozat. Patrick karaktere nagyon jó!

Norbert93   2019. 03. 06.

Van valami különleges ebben a sorozatban, ami kiemeli a többi krimisorozat közül, s talán a főszereplő karaktere vagy kapcsolata a kollégáival vagy esetleg valami más miatt, de élesen elhatárolódik a film ezzel a fura figurával a műfajától. Minden es... több»

Gigi   2017. 01. 03.

Laza krimisorozat, nem sok izgalom, de szerethető karakterek.

Annuska   2016. 04. 02.

Örülök, hogy már vége lesz. Az utolsó évadok kicsit unalmasak voltak így is elég sok bőr lett lehúzva róla. Az elején izgalmasak voltak és sok-sok újdonság volt a sorozatban, de ez szépen lassan lekopott.

Lonka   2016. 02. 19.

Korábban nagyon kedveltem, izgalmas volt. Most az új évad már picit unalmas. Az, hogy minden sorozatban összejönnek a főszereplők már kicsit sok. Mióta Red John is elpatkolt, már nincs cél.

Timcsi   2016. 06. 20.

Nagyon bírtam ezt a sorozatot, sajnáltam, hogy vége lett, bár már korábban beáldoztak neki. Már nem voltak annyira izgalmasak az egyes részek az utóbbi időkben.

goat2000   2016. 11. 15.

Ez is egy jó krimisorozat. Érdekes ötlet volt a mentalista vonalat így bevetni a bűnüldözésbe, de nagyon jól sikerült, nem csoda, hogy olyan népszerű sorozat lett.

Kardos   2016. 07. 31.

Nagyon jó az egész sorozat alapötlete. Az első két évad a legjobb sorozat amit valaha láttam, de mára sajnos már csak folyamtosan egymás után ugyan azokat a kártyákat játszák ki. Lisbonet nagyon szeretem és allig vártam már hogy Jane-el összejöjjön.

titra   2015. 05. 29.

Nekem sikerült megkedvelnem a karaktereket, az egyes ügyek is tetszettek benne, és a főgonosz utáni hajsza is, szerintem ezek arányát nagyon jól eltalálták. Valóban túlhúzták a sorozatot, és mikor ez történik elég nehéz jól lezárni a sztorit, mert mi... több»

Katkatt   2017. 01. 17.

Szép volt, jó volt, vége lett. Szerintem pont a legjobbkor hagyták abba, mert már kezdett elfogyni a szufla.

H.a.n.n.a   2016. 02. 27.

A jobb fajta nyomozós sorozatok közé tartozik. A történetek általában elég érdekesek és jól is vannak megcsinálva. Most az új évadban már nincs néhány kiemelt szerepet betöltő mellékszereplő, nem tudom őket miért írták ki a sorozatból.

Mliklós29   2016. 08. 22.

Izglamas és érdekes sorozat, nagyon jól van bemutatva, ahogy az ügyeket felgöngyölítik.

Sissy   2015. 05. 29.

Imádom a krimi sorozatokat. Nagyon tetszenek az olyan sorozatok, amikben gyilkossági ügyeket oldanak meg, és ez a sorozat azok közül is az egyik legjobb. Izgalmas, szórakoztató, vicces.

kadvan95   2018. 07. 02.

Remek sorozat! Nagyszerűen indul és tartja is a színvonalat elég sokáig. A karaktereket imádom benne! Viszont néhány évad után kifárad a történet és jól tették, hogy lezárták. A Red John "ügy" pedig nagyon furcsán lett "megoldva"...

Filep Nóra   2015. 12. 27.

A főszereplő, Patrick Jane karaktere illetve személyisége nagyon megnyerő. Nem mondanám rossz sorozatnak. Én mindig élvezettel nézem az ujjabb részeket.

Rekyyy   2016. 02. 09.

Szórakoztató volt nagyon a sorozat, és érdekelt is, hogy ki Red John, mikor kapjaa végre el Patrick, de miután vége lett ennek a szálnak, ráadásul a szerelmi szálat is lezárták, nem igazán értem, hogy miért folytatták. Persze tetszett, meg minden, de nem hozta már azt az izgalmas színvonalat

nikesz   2015. 02. 20.

Szórakoztató és drámai sorozat, ami a napokban zárult le végleg a hetedik szériával. Anno nagy rajongóként, csüngtem rajta, de főleg Simon Baker és Robin Tunney együttese miatt. A többi szereplő valahogy mindig is irritált. Choe karaktere volt talán... több»

Zsombi   2015. 06. 20.

Érdekes alaptörténet, karizmatikus főszereplővel de közepes megvalósítással. A Mentalista pontosan az a sorozat, ami annyira nem érdekes, hogy hétről hétre kövessem, de ha elcsípek belőle egy részt, akkor nem kapcsolok el. Az első évadot láttam telje... több»

Roman   2014. 11. 21.

Egy-egy rész még érdekes tudott lenni számomra, de egy idő után minden ugyanarra a sablonra épül fel. Ez a veszélye az ilyen egy ügy/egy rész dramaturgiára épülő szériáknak, hogy ilyenkor folyamatosan meg kell újulni, és ez nem egyszerű feladat. Pers... több»