Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot?

Hogyan ússzunk meg egy gyilkosságot?

How to Get Away with Murder

Billy Brown
Suzanne Savoy
Michael Gaston
Viola Davis

Annalise Keating a philadeplhiai egyetem jogi karának professzora. A nő "Hogyan lehet megúszni egy gyilkosságot" címen meghirdetett kurzusán korábbi eseteit mutatja be diákjainak, melyek igencsak lázba hozzák a fiatal hallgatókat. Keating ráadásul azt is felajánlja, hogy a… Több

Premier (HU): 2014.11.03. | Netflix (2019.08.08.)

2022.09.15 Dorkateo

A főszereplő kitűnő színésznő. A forgatókönyvírók profik. A megvalósítás patikamérlegen kimért, tűpontosan adagolt, modern krimi. De ahogyan az embereket bemutatja... ennyi beteg, érzelmileg sérült, játszmázó és szégyentől titkolózó karakter... akinek kedve van, nézze. Engem lehangol.

2015.11.04 hsanya182

Agyban nagyon ott kell lenni, minden információ közelebb vihet, hogy összeálljon a nagy "puzzle"! Kell hozzá intelligencia, nagyon rafinált sorozat, mindenkinek ajánlom, aki intenzív odafigyelésre és agytornára vágyik...Lekötött nagyon! :)

2017.08.22 Deku

Hát ez ritka hatalmas sorozat, tele váratlan fordulattal és izgalmas percekkel. Konkrétan nem tud unatkozni a néző mert minden epizód tele van nyomokkal és rejtélyekkel.

2016.01.16 Alexa

Jo sorozat, meglepo fordulatokkal es tornaztatja az agyad:) Lekotott vegig:)

2018.02.15 kevelin

Kár hogy nem lehet 6 csillagot adni mert szerintem annyit érdemelne. Valószínűleg elfogult vagyok de imádom. Rengeteg sorozatot elkezdtem már de nem sok van ami le is kötött hosszú távon DE EZ IGEN!!! fordulatos, tetszik hogy egy fő szál amin elindul... Több

Viola Davis, húsz év színészkedés után, 2016-ban kapta meg a csillagját a Hollywoodi hírességek sétányán.Szerző: bukottangyal

A sorozat egyik ikonikussá vált jelenete, amikor Annalise Keating letörli a sminkjét és leveszi a parókáját, Viola Davis ötlete volt.Szerző: hp

Viola Davis egyike azon tíz afroamerikai nőknek, akiket a legjobb női főszereplő kategóriájában Oscar-díjra jelöltek.Szerző: hp

Minden egyes epizód címe elhangzik az adott részben.Szerző: hp

(2015. 10. 13.)
Nem a How to get away with murder lesz az új kultsorozat, de lehet szeretni. Mindent megad ahhoz, hogy izgulj rajta és a szórakoztatás puhára bélelt bársonyszékében élvezz egy újabb, gondosan elkészített amerikai sorozatot a futószalagról. Több

(2015. 10. 18.)
Sense8
A Sense8 képes rá a zenével, a képekkel és az alapsztorival, hogy teljesen megbabonázzon minket és talán még el is hisszük neki, hogy valami eredeti ötlettel van dolgunk, de ki kell köhögnie magából a hibáit, mert ha valaki bele akar kötni, akkor adnak rá neki okot. Több