Éjszakai szolgálat (2016)

The Night Manager

Robinson76   2020. 12. 08.

Erre még Carré is csettintett

Ebben az ízig-vérig kémthrillerben sikerült egy jó történetet remek színészekkel és korrekt büdzsével megtámogatni, így nem is lehetett más a végeredmény, mint egy abszolút élvezhető széria. Főhősünk beépül egy milliárdos bűnszervezetébe, és kezdődhet is a sakkjátszma, ahol háborúk kimenetele és országok sorsa dőlhet el. A történet lassan, de annál pontosabban építkezik, és a két főszereplő közötti kapcsolatot is remekül kezeli. Szóval egy tisztességesen megalkotott, nívósan kivitelezett alkotásról van szó, amit bátran ajánlok mindenkinek.

indingo   2016. 11. 18.

Összességében tetszett a sorozat, érdekes volt számomra a sztori. A szereplőket imádtam, bár néhol lehetett volna picit pörgősebb.

Bogi87   2016. 05. 31.

A The Night Manager egy izgalmas, szórakoztató 6 részes minisorozat, melyben a kedvenc karakterem a Hugh Laurie által megformált gazember volt. Tom Hiddleston néha számomra kissé "egyarcú" volt, de ezt leszámítva ő is remekül hozta Jonathan Pine figuráját.

Deku   2017. 08. 22.

Elég érdekes volt, viszont mindent összevetve nekem nagyon tetszett a története. A karakterek szerintem nagyon összetettek és érdekesek voltak. Mindenképp ajánlom.

Mavil   2016. 06. 10.

A John Le Carré regénye alapján készült egyszer nézős sorozat a The Night Manager. Ami mindenképpen említésre méltó, az a változatos helyszínek mellett Tom Hiddleston és Hugh Laurie főszereplők alakítása, mely ez alkalommal is zseniális. Érdemes megnézni.

TomÁcs   2016. 05. 08.

Nem volt rossz egynek, de azért többet is kihozhattak volna belőle, voltak olyan részek amikben alig volt tartalom és kissé unalmasak voltak.

VvV   2018. 11. 09.

Kicsit lassacskán csordogált a története, de tetszett. Voltak benne gyönyörű helyszínek.

Tom Hiddleston

A történet alapját egy 1993-ban azonos címen megjelent könyv adta. Az író fia producerként rész vett a sorozat készítésében.

(Nk)

Ez volt a BBC eddigi (2021) legdrágábban készített sorozata. Egy executive producerrel készült interjúból kiderült, hogy a teljes költségvetés 20 millió font volt. Ez azt jelenti, hogy epizódonként több mint 3 millió fontba került a sorozat.

(Nk)

Angela Burr (Olivia Colman) terhessége csak pár héttel a forgatás kezdete előtt került be a történetbe, amikor a színésznő először találkozott a rendezővel, és elárulta neki, hogy állapotos.

(Nk)

Hugh Laurie eredetileg Jonathan Pine-t akarta eljátszani, úgy gondolta, nem ő a megfelelő ember Roper szerepére. Laurie-nak volt is egy listája néhány alkalmas színész nevével, de a rendező, Susanne Bier meggyőzte, hogy neki való a szerep.

(Nk)

Tom Hollander és Olivia Coleman férj és feleséget alakított a Revben.

(VFTS)

Kicsit hiányérzetem volt a rész nézése közben. Annyira kimérten halad előre, mintha egy film első tíz percét néztem volna, ez még akkor is furcsa, ha összesen nyolc részes lesz.

A The Night Manager pontosan az a minisorozat, amiben mindenki a tűzzel játszik és néha félve lessük a képernyőt, hogy kinek hány égési sérülése lesz a végére. Teljes kikapcsolódás és igényes szórakoztatást a megszokott brit recept alapján. több»

Nem vétettek kiugró hibát az alkotók, egyszerűen csak minőségi középszintet lőttek be, amit hoztak is, de ettől még felejthető maradt az összhatás. Kár érte. több»