Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Tom Hiddleston

robertcseri@freemail.hu   2019. 03. 10.

Szuper !!!

Nagyon tetszett! Főleg Richard Roper (Hugh Laurie) és Daniel Roper (Noah Jupe) szerepe ! Nagyon jó kis sorozat ! A többi karakter is jó volt :) Mindenkinek ajánlani tudom csak !! ;)

indingo   2016. 11. 18.

Összességében tetszett a sorozat, érdekes volt számomra a sztori. A szereplőket imádtam, bár néhol lehetett volna picit pörgősebb.

Bogi87   2016. 05. 31.

A The Night Manager egy izgalmas, szórakoztató 6 részes minisorozat, melyben a kedvenc karakterem a Hugh Laurie által megformált gazember volt. Tom Hiddleston néha számomra kissé "egyarcú" volt, de ezt leszámítva ő is remekül hozta Jonathan Pine figuráját.

Deku   2017. 08. 22.

Elég érdekes volt, viszont mindent összevetve nekem nagyon tetszett a története. A karakterek szerintem nagyon összetettek és érdekesek voltak. Mindenképp ajánlom.

Mavil   2016. 06. 10.

A John Le Carré regénye alapján készült egyszer nézős sorozat a The Night Manager. Ami mindenképpen említésre méltó, az a változatos helyszínek mellett Tom Hiddleston és Hugh Laurie főszereplők alakítása, mely ez alkalommal is zseniális. Érdemes megnézni.

Kicsit hiányérzetem volt a rész nézése közben. Annyira kimérten halad előre, mintha egy film első tíz percét néztem volna, ez még akkor is furcsa, ha összesen nyolc részes lesz.

A The Night Manager pontosan az a minisorozat, amiben mindenki a tűzzel játszik és néha félve lessük a képernyőt, hogy kinek hány égési sérülése lesz a végére. Teljes kikapcsolódás és igényes szórakoztatást a megszokott brit recept alapján. 8/10 több»

Nem vétettek kiugró hibát az alkotók, egyszerűen csak minőségi középszintet lőttek be, amit hoztak is, de ettől még felejthető maradt az összhatás. Kár érte. 7/10 több»

Tom Hollander és Olivia Coleman férjt és feleséget alakított a Rev-ben.

(VFTS)