Játssz egy Huawei MediaPad T3-ért! · Ajándék mozijegy minden felhasználónknak! Több info itt » Login

miklosvaridori  2017. 07. 02.

Az egyik kedvenc dráma sorozatom, minden rész hoz valami újat, jó kikapcsolódást. Tetszenek a karakterek, mindenki külön egyéniség. Jó a humora, a sztori.

danda115  2015. 08. 07.

Az kimondottan bejött a sorozatban, hogy a készítők arra fektették a hangsúlyt, milyen lehet egy alvó ügynök élete (illetve kettőé) az Államokban. Ez a megközelítés számomra nagyon élővé és eredetivé tette a sztorit, szóval a magam részéről csak ajánlani tudom.

lexlutor  2015. 02. 26.

Többet vártam ettől a sorozattól, de csalódottnak azért nem mondanám magam. Ügyesebb volt a hype, mint maga a sorozat, de őszintén arra számítottam, hogy nagyobb hangsúly jut majd a szereplők pszichés terheire, ebből pedig inkább csak ízelőtőt adott az Americans. Nálam ez így épp egy kicsivel jobb, mint a középmezőny.

petera050  2014. 11. 26.

Nem kezdett rosszul a sorozat, bár én ettől húsba vágóbb élményre számítottam. Jó ez, jó ez, de valamiért azt gondoltam, hogy itt valami igazán nagy dolog fog történni, ami után azt mondhatom, hogy erről nem szabad lemaradni. Sajnos ez nem lenne igaz, de a maga nemében egy teljesen korrektül összerakott dráma lett, magasan a középmezőny fölött, de alulról sem súrolva a zseniális kategóriát.

Keidrich Sellati
Holly Taylor
Matthew Rhys

A sorozat részben megtörtént események alapján íródott. 2010-ben az amerikai titkosszolgálatok egy orosz alvóügynökökből álló sejtre bukkantak. Többüknek volt családjuk, de barátaik, munkáltatóik, szomszédaik semmit sem tudtak arról, hogy valójában kémek. Az ügynököket egy csereakció keretein belül Oroszországba szállították.

A sorozat atyja, Joseph Weisberg 1990 és 1994 között a CIA-nál operatív ügynökeként dolgozott. Ezért mindegyik forgatókönyvét nemzetbiztonsági okokból először be kell nyújtania a titkosszolgálatnak.

In real life, Annet Mahendru speaks 6 languages (German, English, Russian, French, Persian and Hindu) due to a nomadic upbringing all across the globe. She joked that she was hired because the producers thought she was an actual spy.