Zsaruvér (2010-2021)

Blue Bloods

Képkockák   2022. 01. 03.

legújabb vélemény a nap véleménye

A krimisorozat, amire szükséged van

A Reagan család történetei egy olyan sorozatot alkotnak, amely a régóta tátongó űrt töltötte be, ami a Harmadik műszak után keletkezett. A rejtélyek és a krimi egy családi hangulatú társalgásnak hat ebben az alkotásban, amely tökéletesen mutatja be a... teljes kritika»

Edii   2015. 09. 23.

Ez egy átlagosnak is csak jóindulattal nevezhető jogi hercehurcákkal teletűzdelt zagyvaság. Nagyon nem szimpatikusak a szereplők se, a sztorik se, meg semmi se...

Gigi   2017. 01. 13.

Hamar rákattanok egy sorozatra, de ez sajnos nem kötött le, pedig többször nekifutottam. Végig az volt az érzésem, hogy jó lesz ez, majd kialakul, mert ott van benne a lehetőség, de valahogy nem akar egyről a kettőre jutni, így feladtam.

A film összbevétele 17 678 dollár volt (imdb.com).

SPOILER: Danny felesége, Linda off-screen (képernyőn kívül) halt meg, mivel a szerződése lejárt, és nem hosszabbították meg. Linda a 7. és 8. évad között, egy helikopter-balesetben vesztette életét.

(Képkockák )

Danny lakcíme 1712 Amboy Road, Staten Island.

(Képkockák )

Az étel a családi vacsorán igazi étel, a forgatástól nem messze lévő étteremből érkezett, Brooklynból.

(Képkockák )

A színészek, akik Danny gyerekeit alakítják, valójában testvérek, Jack az idősebb és Sean a fiatalabb.

(Képkockák )

Bár Len Cariou alakítja Tom Selleck karakterének apját, valójában csak 5 évvel és 4 hónappal idősebb nála.