indingo   2019. 02. 17.

Kedvelem Kevin Bacont és a karakter is jól áll neki. Izgalmas és újszerű történet, bár a vége felé már egy kicsit sok volt és helyenként erőltetett.

Deku   2017. 08. 23.

Hiába Kevin Bacon neve mit sem ér az egész ha a történet maga elég gyatra. Legalábbis engem nem vonzott a képernyő elé hiába jöttek egyre másra az új részek. Hamar kaszáltam.

Edii   2015. 09. 17.

Végre valami, ami nem sablon! Nagyon fordulatos, izgalmas sorozat, bár véleményem szerint azért kissé brutálissá is sikeredett.

harnas1207   2018. 11. 21.

Véletlen találtam rá és hatalmas fan lettem. Teljesen kiszakít a gyenge limonádé tv sorozatok egyhangúságából. Aki szereti a fordulatos és izgalmas történeteket és igenis mer szurkolni a negatív oldalnak is, annak ez kötelező mű! FONTOS: A sorozat 1. évadával lezárják a történetet, a többi már csak utólag hozzáírt bőrlehúzás, amire a 0,5 csillag is sok.

Gigi   2017. 01. 13.

Nem egy könnyed kis családi mozi, az biztos. Viszont engem végig lekötött, izgalmas, fordulatos, és egy percig sem hagyta, hogy elkalandozzon a figyelmem filmnézés közben. A színészi játékok jók, összességében szerintem egy igen jól összerakott sorozat.

Annak ellenére hogy logikai bakikat már itt is találni, én nagy elánnal fogom rávetni magam a jövőhéten startoló második részre. Marilyn Manson Sweet Dreams-e pedig baromi jól funkcionál zárózeneként. több»

Joe Carroll volt a hírhedt londoni sorozatgyilkos, John Sweeney álneve.

A sorozatban számos olyan színészt láthatunk, akik a 2011-es Felejthetetlen című szériában is játszottak (Debra Parker, Kyle Catlett, Marin Ireland, Tom Lipinski).