Gyilkos hajsza

Turro

1. évad (2013) - 15 epizód
2. évad (2014) - 15 epizód
3. évad (2015) - 15 epizód

Joe Carroll, az elvetemült sorozatgyilkos megszökött a börtönből, és elkötelezett rajongóiból álló fanatikus csoportja élén minden korábbinál kegyetlenebb bűntetteket követ el. A volt FBI-ügynök, Ryan Hardy a gyilkos nyomába ered, azonban úgy tűnik, Joe mindig egy lépéssel előtte… Több

Premier (HU): 2013.06.07.

2020.06.21 Gábor Simkó

Nincs izgalom

Jól indult, de egyre hihetetlenebb egyre gagyibb. Az FBI tök dilettáns töketlen csapatként működik csak azért, hogy történetet tovább lehessen nyújtani. Ez a Purefoy gyerek nagyon mesterkélt, erőltetett , már-már nyálasan túltolja a szerepét. Taalán az első évadot végigviszem , de ennyi! Halomra ölik véresre az áldozatokat elég részletesen ábrázolva, néha kúrogatnak egy kicsit vigyázva , hogy véletlenül se villanjon egy cici! Álszent faszság így!

2019.02.17 indingo

Kedvelem Kevin Bacont és a karakter is jól áll neki. Izgalmas és újszerű történet, bár a vége felé már egy kicsit sok volt és helyenként erőltetett.

2017.08.23 Deku

Hiába Kevin Bacon neve mit sem ér az egész ha a történet maga elég gyatra. Legalábbis engem nem vonzott a képernyő elé hiába jöttek egyre másra az új részek. Hamar kaszáltam.

2018.11.21 harnas1207

Véletlen találtam rá és hatalmas fan lettem. Teljesen kiszakít a gyenge limonádé tv sorozatok egyhangúságából. Aki szereti a fordulatos és izgalmas történeteket és igenis mer szurkolni a negatív oldalnak is, annak ez kötelező mű! FONTOS: A sorozat 1.... Több

2019.09.24 TomÁcs

Az első évad élvezetes volt, sok csavarral és agyafúrt történettel. Az évadok előrehaladtával már gyengébb lett a story.

Valorie Curry és Sam Underwood házasok a való életben, a sorozat forgatásán ismerkedtek meg. Szerző: Nk

A sorozat minden epizódjában megölnek legalább egy embert. Szerző: Nk

Joe Carroll volt a hírhedt londoni sorozatgyilkos, John Sweeney álneve.Szerző: hp

A sorozatban számos olyan színészt láthatunk, akik a 2011-es Felejthetetlen című szériában is játszottak (Debra Parker, Kyle Catlett, Marin Ireland, Tom Lipinski). Szerző: hp

Értékelés: 7.5/10
(2015. 05. 18.)
Following - Pilot
Annak ellenére hogy logikai bakikat már itt is találni, én nagy elánnal fogom rávetni magam a jövőhéten startoló második részre. Marilyn Manson Sweet Dreams-e pedig baromi jól funkcionál zárózeneként. Több