Gyilkos hajsza

The Following

2020.06.21 Gábor Simkó

Nincs izgalom

Jól indult, de egyre hihetetlenebb egyre gagyibb. Az FBI tök dilettáns töketlen csapatként működik csak azért, hogy történetet tovább lehessen nyújtani. Ez a Purefoy gyerek nagyon mesterkélt, erőltetett , már-már nyálasan túltolja a szerepét. Taalán az első évadot végigviszem , de ennyi! Halomra ölik véresre az áldozatokat elég részletesen ábrázolva, néha kúrogatnak egy kicsit vigyázva , hogy véletlenül se villanjon egy cici! Álszent faszság így!

2019.02.17 indingo

Kedvelem Kevin Bacont és a karakter is jól áll neki. Izgalmas és újszerű történet, bár a vége felé már egy kicsit sok volt és helyenként erőltetett.

2017.08.23 Deku

Hiába Kevin Bacon neve mit sem ér az egész ha a történet maga elég gyatra. Legalábbis engem nem vonzott a képernyő elé hiába jöttek egyre másra az új részek. Hamar kaszáltam.

2018.11.21 harnas1207

Véletlen találtam rá és hatalmas fan lettem. Teljesen kiszakít a gyenge limonádé tv sorozatok egyhangúságából. Aki szereti a fordulatos és izgalmas történeteket és igenis mer szurkolni a negatív oldalnak is, annak ez kötelező mű! FONTOS: A sorozat 1.... Több

2019.09.24 TomÁcs

Az első évad élvezetes volt, sok csavarral és agyafúrt történettel. Az évadok előrehaladtával már gyengébb lett a story.

2017.01.13 Gigi

Nem egy könnyed kis családi mozi, az biztos. Viszont engem végig lekötött, izgalmas, fordulatos, és egy percig sem hagyta, hogy elkalandozzon a figyelmem filmnézés közben. A színészi játékok jók, összességében szerintem egy igen jól összerakott sorozat.

2017.10.10 trixxy

Nagyon izgalmas, pörgős sorozat, az elején nem bíztam benne, de leköt minden másodperce. Ajánlom azoknak, akik szereik a jó krimiket, bírják a feszültséget, izgalmat és persze a vért is... Brutális.

2015.12.25 batukán

Az első évadot láttam. Tetszett, de hozzá kell tennem azt is, hogy nem mindig volt valósághű a cselekményvezetés. Bár többször próbált egy E.Allen Poe-nak megfelelni, alapvetően ez nem sikerült.

2017.03.01 Zenta

Elég brutális, kegyeretlen sorozat, kicsit sok benne a vér, de hát erről szól. Annak ellenére, hogy néha már a képtelenség határát súrolja, engem magával ragadott.

2017.02.25 Beuszi

Überbrutális sorozat, nagyon beteg és ugyanakkor nagyon izgalmas. Aki nem riad vissza a kegyetlenségtől és a vértől, annak csa ajánlani tudom. Szuperek a színészek is.

2017.03.21 Péter

A 3. és egyben befejező évad végénél járok, izgatottan várom, miként ér véget ez a rendkívül izgalmas sorozat. Vérben és kegyetlenségben nem szűkölködik.

2017.02.24 időjós

Meglehetősen brutális, kegyetlen sorozat, talán ezek a legjobb szavak rá. De az biztos, hogy hamar megbabonázza az embert és függővé válik a néző, mert nézeti magát ez a sorozat. Három évada van, én most kezdem a másodikat.

2017.05.13 Mia1982

Olyan jól indult és olyan nevetséges lett a végére. Meg sem néztem az utolsó évad, mert már idegesített a szereplőkkel együtt.

2014.11.12 Turro

Egészen brutális széria lett a Gyilkos hajsza, de sajnos ez sajnos nem teljes mértékben igaz a minőségére. Igaz, hogy van benne számos váratlan fordulat, de még így is ellaposodik a történet helyenként, pedig egy ilyen szériának éppen, hogy feszesnek... Több