Észlelés (2012-2015)

Perception

Greeta   2017. 12. 15.

A nyomozós, gyilkolászós soroztok közül kiemelkedik. Sok érdekes megoldás volt benne és a szereplők is nagyon illettek a karakterhez. Izgalmas sorozat.

indingo   2017. 04. 10.

Az elején imádtam a sorozatot. A téma engem nagyon érdekel, bár sokat nem tudok róla, de mégis köznapian voltak elmondva a dolgok. A harmadik évadra még kíváncsi vagyok..

Szilonka   2017. 07. 11.

Csak az első két évadot néztem meg, mert egyszerűen nincs időm a maradékra. azt kaptam tőle, amit egy jó sorozattól elvárok. Izgalmat és váratlan fordulatokat, amelyre nem jövök rá 5 perc alatt.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Végre valami újszerű sorozat. Volt egy globális története, nem csak az egyes epizódoknak, hanem a teljese sorozatnak is. Remek téma, érdekes részek.

Edii   2015. 09. 22.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon jó kis történet, érdekes, Pierce professzor pedig kiváló!

Lonka   2017. 07. 26.

Igazi tudományos sorozat, de a jobbik fajta. Nagyon erős karakterek vannak benne és sokszor, ami a szemünk előtt játszódik az nem is a valóság. Izgalmas és érdekes részek váltogatták egymást.

Gigi   2017. 01. 13.

Lehet, hogy én vártam túl sokat a filmtől, de a kezdeti lelkesedésem hamar alábbhagyott. Pedig eredeti történet, érdekes megközelítés, jó karakter. Valami viszont hiányzott nekem belőle, így hamar úgy éreztem, hogy ellaposodott a történet. Lehet, hogy még pár rész erejéig ki kellett volna tartanom?