Észlelés

Perception

1. évad (2012) - 10 epizód
2. évad (2013) - 14 epizód
3. évad (2014) - 15 epizód

Dr. Daniel Pierce pszichiáter kissé különc figura. Nem csupán diagnosztikai módszerei mások, de ő maga sem átlagos. Egy különös betegség folytán nála sem egyértelmű a valóság és a fikció közti különbség. pontosan ezt a furcsaságát tartja érdekesnek és hasznosnak az FBI,… Több

Premier (HU): 2013.05.05. | Disney+ (2022.06.14.)

KULCSSZAVAK

2017.12.15 Greeta

A nyomozós, gyilkolászós soroztok közül kiemelkedik. Sok érdekes megoldás volt benne és a szereplők is nagyon illettek a karakterhez. Izgalmas sorozat.

2017.04.10 indingo

Az elején imádtam a sorozatot. A téma engem nagyon érdekel, bár sokat nem tudok róla, de mégis köznapian voltak elmondva a dolgok. A harmadik évadra még kíváncsi vagyok..

2017.07.11 Szilonka

Csak az első két évadot néztem meg, mert egyszerűen nincs időm a maradékra. azt kaptam tőle, amit egy jó sorozattól elvárok. Izgalmat és váratlan fordulatokat, amelyre nem jövök rá 5 perc alatt.

2017.11.04 Bazzzsi

Végre valami újszerű sorozat. Volt egy globális története, nem csak az egyes epizódoknak, hanem a teljese sorozatnak is. Remek téma, érdekes részek.

2017.07.26 Lonka

Igazi tudományos sorozat, de a jobbik fajta. Nagyon erős karakterek vannak benne és sokszor, ami a szemünk előtt játszódik az nem is a valóság. Izgalmas és érdekes részek váltogatták egymást.