Advertisement
Játssz egy Nintendo Switch-ért ·  Fórum Login

Vélemények: Észlelés (2012)

Greeta   2017. 12. 15.

A nyomozós, gyilkolászós soroztok közül kiemelkedik. Sok érdekes megoldás volt benne és a szereplők is nagyon illettek a karakterhez. Izgalmas sorozat.

indingo   2017. 04. 10.

Az elején imádtam a sorozatot. A téma engem nagyon érdekel, bár sokat nem tudok róla, de mégis köznapian voltak elmondva a dolgok. A harmadik évadra még kíváncsi vagyok..

Szilonka   2017. 07. 11.

Csak az első két évadot néztem meg, mert egyszerűen nincs időm a maradékra. azt kaptam tőle, amit egy jó sorozattól elvárok. Izgalmat és váratlan fordulatokat, amelyre nem jövök rá 5 perc alatt.

Edii   2015. 09. 22.

Csatlakozom az előttem szólóhoz, nagyon jó kis történet, érdekes, Pierce professzor pedig kiváló!

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Végre valami újszerű sorozat. Volt egy globális története, nem csak az egyes epizódoknak, hanem a teljese sorozatnak is. Remek téma, érdekes részek.

Gigi   2017. 01. 13.

Lehet, hogy én vártam túl sokat a filmtől, de a kezdeti lelkesedésem hamar alábbhagyott. Pedig eredeti történet, érdekes megközelítés, jó karakter. Valami viszont hiányzott nekem belőle, így hamar úgy éreztem, hogy ellaposodott a történet. Lehet, hogy még pár rész erejéig ki kellett volna tartanom?

Lonka   2017. 07. 26.

Igazi tudományos sorozat, de a jobbik fajta. Nagyon erős karakterek vannak benne és sokszor, ami a szemünk előtt játszódik az nem is a valóság. Izgalmas és érdekes részek váltogatták egymást.

Katkatt   2017. 01. 17.

Mostanában minden nap megnézek belőle 1-2 részt. tetszik, hogy mindig valamilyen agybaj áll a középpontban.

holnaputan   2017. 01. 08.

Az első három rész eszméletlen jó volt, utána sajnos jött a közhely. Amit kedvelek benne, hogy nem tudom azonnal kitalálni, hogy ki a bűnös/gyilkos az első percben, mint más soriknál.

Zsóka   2016. 04. 27.

Érdekes sorozatnak indult, de valamiért pár rész után abbahagytam...belenézek majd megint:)

house354   2015. 05. 01.

Először mikor meghallottam a címet valahogy nem akartam nézni. Viszont miután láttam pár részt egyik kedvenc sorozatommá vált. Nagyon tetszik a sztori és még Pierce professzor előadásiról is lehet tanulni egyet s mást.