Észlelés

Perception

2017.12.15 Greeta

A nyomozós, gyilkolászós soroztok közül kiemelkedik. Sok érdekes megoldás volt benne és a szereplők is nagyon illettek a karakterhez. Izgalmas sorozat.

2017.04.10 indingo

Az elején imádtam a sorozatot. A téma engem nagyon érdekel, bár sokat nem tudok róla, de mégis köznapian voltak elmondva a dolgok. A harmadik évadra még kíváncsi vagyok..

2017.07.11 Szilonka

Csak az első két évadot néztem meg, mert egyszerűen nincs időm a maradékra. azt kaptam tőle, amit egy jó sorozattól elvárok. Izgalmat és váratlan fordulatokat, amelyre nem jövök rá 5 perc alatt.

2017.11.04 Bazzzsi

Végre valami újszerű sorozat. Volt egy globális története, nem csak az egyes epizódoknak, hanem a teljese sorozatnak is. Remek téma, érdekes részek.

2017.07.26 Lonka

Igazi tudományos sorozat, de a jobbik fajta. Nagyon erős karakterek vannak benne és sokszor, ami a szemünk előtt játszódik az nem is a valóság. Izgalmas és érdekes részek váltogatták egymást.

2017.01.13 Gigi

Lehet, hogy én vártam túl sokat a filmtől, de a kezdeti lelkesedésem hamar alábbhagyott. Pedig eredeti történet, érdekes megközelítés, jó karakter. Valami viszont hiányzott nekem belőle, így hamar úgy éreztem, hogy ellaposodott a történet. Lehet, hogy még pár rész erejéig ki kellett volna tartanom?

2017.01.17 Katkatt

Mostanában minden nap megnézek belőle 1-2 részt. tetszik, hogy mindig valamilyen agybaj áll a középpontban.

2017.01.08 holnaputan

Az első három rész eszméletlen jó volt, utána sajnos jött a közhely. Amit kedvelek benne, hogy nem tudom azonnal kitalálni, hogy ki a bűnös/gyilkos az első percben, mint más soriknál.

2016.04.27 Zsóka

Érdekes sorozatnak indult, de valamiért pár rész után abbahagytam...belenézek majd megint:)

2015.05.01 house354

Először mikor meghallottam a címet valahogy nem akartam nézni. Viszont miután láttam pár részt egyik kedvenc sorozatommá vált. Nagyon tetszik a sztori és még Pierce professzor előadásiról is lehet tanulni egyet s mást.