N.C.I.S. - NCIS - Tengerészeti helyszínelők (2003)

NCIS: Naval Criminal Investigative Service

összes rész (354)

HADNAGY   2020. 07. 11.

Look!

Szerettem ezt a sorozatot az első évadokban. Mindig más volt a sztori , és szerethető volt a csapat.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Én szerettem ezt a szinte egy családként működő nyomozócsoportot. MARK HARMON nagy kedvencem volt, nagyon sokat dobott szerintem a sorozaton.

Gigi   2017. 01. 13.

Az összes NCIS változat közül továbbra is ez marad a kedvenc. Bár már nem lelkesít annyira, mint eleinte, de időnként még így is megnézek 1-1 részt. Szeretem a karaktereket, és bár a történet ingadozó, de még mindig le tud kötni időnként.

harnas1207   2019. 02. 19.

Az ilyen sorozatokba az a baj, hogy rendkívül elrugaszkodnak a valóságtól. A nyomozás és a technika amit használnak viccesen kamu. Ráadásul mindegyikbe kell egy feltűnően különc szereplő. Az N.C.I.S. e téren szerencsére még gyerekcipőben jár, és így ... több»

Dodi   2015. 06. 22.

Véleményem szerint ez a sorozat semmi újat nem mutat! Nagyon unalmas, sablonos!

Attila G. Nézhetetlen  2019. 07. 09.

Nem tudok vele mit kezdeni

Ez egy olyan sorozat, amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Évekkel ezelőtt megnéztem pár részét kíváncsiságból. Valahogy nem jött be. Valahogy idegesít az intrója, nem érdekel a témája, s számomra valahogy nem szimpatikus a színészgárdája. Bár eg... teljes kritika»

erahurka   2018. 08. 21.

CSI: Light? Viccesebb, lazább, akciódúsabb mint az "igazi" helyszínelők, és pont ezért lehet ezt is szeretni.

Pauley Perrette valóban kriminalisztikát tanult az egyetemen, majd New Yorkba költözött a mesterképzésre. Ekkoriban ismerkedett meg a színész szakmával, majd csatlakozott az NCIS stábjához.

Gibbs visszaemlékezéseiben fiatalkori énjét Mark Harmon fia, Sean játssza.

Sean Murray (Timothy McGee) a producer, mostohafia, sorozatbeli nővérét pedig féltestvére játssza.

, a sorozat atyjának és producerének fényképe látható az NCIS legkeresettebb bűnözőinek falán.

Két valódi NCIS tag, David Brant és Thomas Betro is feltűnt a sorozatban.

Mark Harmon, Rocky Carroll és Lauren Holly a Chicago Hope kórház (1994) forgatásán is együtt dolgoztak.

McGee regénye, a Deep Six valójában Clive Cussler könyve.

A sorozatban látható összes számítógépet a Dell szponzorálta.