N.C.I.S. - NCIS - Tengerészeti helyszínelők (2003-2021)

NCIS: Naval Criminal Investigative Service

HADNAGY   2020. 07. 11.

Look!

Szerettem ezt a sorozatot az első évadokban. Mindig más volt a sztori , és szerethető volt a csapat.

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Én szerettem ezt a szinte egy családként működő nyomozócsoportot. MARK HARMON nagy kedvencem volt, nagyon sokat dobott szerintem a sorozaton.

harnas1207   2019. 02. 19.

Az ilyen sorozatokba az a baj, hogy rendkívül elrugaszkodnak a valóságtól. A nyomozás és a technika amit használnak viccesen kamu. Ráadásul mindegyikbe kell egy feltűnően különc szereplő. Az N.C.I.S. e téren szerencsére még gyerekcipőben jár, és így ... több»

Gigi   2017. 01. 13.

Az összes NCIS változat közül továbbra is ez marad a kedvenc. Bár már nem lelkesít annyira, mint eleinte, de időnként még így is megnézek 1-1 részt. Szeretem a karaktereket, és bár a történet ingadozó, de még mindig le tud kötni időnként.

Dodi   2015. 06. 22.

Véleményem szerint ez a sorozat semmi újat nem mutat! Nagyon unalmas, sablonos!

Alexa   2016. 01. 16.

Szerintem ez es a Miami Helyszinelok a ket legjobb helyszinelos sorozat. Az NCIS-ben nagyon jok a karakterek, es ugy tokeletes ahogy van. Pikanteriat ad neki egy-ket nem szabvanyos szereplo jelleme, akiket alapbol nem varnank egy helyszinelos sorozatban. Egyelore meg nem tudtam megunni.

Attila G. Nézhetetlen  2019. 07. 09.

Nem tudok vele mit kezdeni

Ez egy olyan sorozat, amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Évekkel ezelőtt megnéztem pár részét kíváncsiságból. Valahogy nem jött be. Valahogy idegesít az intrója, nem érdekel a témája, s számomra valahogy nem szimpatikus a színészgárdája. Bár eg... teljes kritika»

Pauley Perrette valóban kriminalisztikát tanult az egyetemen, majd New Yorkba költözött a mesterképzésre. Ekkoriban ismerkedett meg a színész szakmával, majd csatlakozott az NCIS stábjához.

Gibbs visszaemlékezéseiben fiatalkori énjét Mark Harmon fia, Sean játssza.

Sean Murray (Timothy McGee) a producer, mostohafia, sorozatbeli nővérét pedig féltestvére játssza.

, a sorozat atyjának és producerének fényképe látható az NCIS legkeresettebb bűnözőinek falán.

Két valódi NCIS tag, David Brant és Thomas Betro is feltűnt a sorozatban.