NCIS: Los Angeles (2009)

NCIS: Los Angeles

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Egy igazán jó nyomozós sorozat, amit nem lehet megunni. A vegyes karakterek összeválogatása csak emel rajta.

indingo   2019. 05. 22.

Több Tv csatornán is láthattuk és még most is követhetjük vagy bekapcsolódhatunk egy-egy epizódra a több kiváló ügynököt is felvonultató sorozatba ha kedveljük a nyomozós filmeket.

ZeroHero   2015. 05. 14.

Ezt a sorozatot kinyírták azzal,hogy Hetty kezéből kivették a gyeplőt.Mióta ez a Granger a főnök azóta a szuperbűnöző kérhet 50 millió dollárt meg az amerikai elnök fejét egy nejlon szatyorban és csak annyit kérdeznek tőle,hogy milyen színű legyen a szatyor?Régebben a terrorizmussal megvádolt bűnöző golyóit befoghatták a satuba,hogy vallomásra bírják,most meg pitiznek neki. Kabare...

Norbi   2018. 07. 30.

Jó kis nyomozósdi egy nem átlagos csapattal. Merész, vicces és profi nyomozóbandát láthatunk munka közben. Nagyon jól vannak az egyes részek megcsinálva, és jó szórakozást nyújthat.

goat2000   2016. 11. 15.

Engem ez a sorozat nem fogott meg. A karakterek nem szimpatikusak és a történet sem az igazi, azt hiszem többet is ki lehetett volna hozni ebből az egészből.

A harmadik évad első része a cseh fővárosban, Prágában játszódik.

A Kensi egy japán eredetű név. A sorozat alkotója, Shane Brennan eredetileg ázsiai színésznőt szeretett volna a szerepre.

LL Cool J a legtöbb kaszkadőrmutatványt maga hajtotta végre.