Játssz egy Nintendo Switch Lite-ért » Login

NCIS: Los Angeles (2009)

NCIS: Los Angeles

indingo   2019. 05. 22.

Több Tv csatornán is láthattuk és még most is követhetjük vagy bekapcsolódhatunk egy-egy epizódra a több kiváló ügynököt is felvonultató sorozatba ha kedveljük a nyomozós filmeket.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Egy igazán jó nyomozós sorozat, amit nem lehet megunni. A vegyes karakterek összeválogatása csak emel rajta.

ZeroHero   2015. 05. 14.

Ezt a sorozatot kinyírták azzal,hogy Hetty kezéből kivették a gyeplőt.Mióta ez a Granger a főnök azóta a szuperbűnöző kérhet 50 millió dollárt meg az amerikai elnök fejét egy nejlon szatyorban és csak annyit kérdeznek tőle,hogy milyen színű legyen a ... több»

Norbi   2018. 07. 30.

Jó kis nyomozósdi egy nem átlagos csapattal. Merész, vicces és profi nyomozóbandát láthatunk munka közben. Nagyon jól vannak az egyes részek megcsinálva, és jó szórakozást nyújthat.

goat2000   2016. 11. 15.

Engem ez a sorozat nem fogott meg. A karakterek nem szimpatikusak és a történet sem az igazi, azt hiszem többet is ki lehetett volna hozni ebből az egészből.

Niki19   2016. 01. 01.

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat. Mindig új és új történetek, új gyilkosságok. Nagyon izgalmas ahogyan nyomoznak. És a férfi szereplők és nagyon helyesek benne. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

kadvan95   2018. 07. 02.

Ritkán fog meg ennyire egy nyomozós sorozat, de ez nagyon magával ragadó! Tetszenek a karakterek. Kevés az olyan sorozat, amely nem válik sablonossá, vagy unalmassá hosszútávon. Nos ez a sorozat kiválóan tartja a színvonalat!

A harmadik évad első része a cseh fővárosban, Prágában játszódik.

A Kensi egy japán eredetű név. A sorozat alkotója, Shane Brennan eredetileg ázsiai színésznőt szeretett volna a szerepre.

LL Cool J a legtöbb kaszkadőrmutatványt maga hajtotta végre.

A hajó fészer koordinátái:"33.974828,-118.446349" (google maps).