NCIS: Los Angeles

NCIS: Los Angeles

2019.05.22 indingo

Több Tv csatornán is láthattuk és még most is követhetjük vagy bekapcsolódhatunk egy-egy epizódra a több kiváló ügynököt is felvonultató sorozatba ha kedveljük a nyomozós filmeket.

2018.12.06 mamiéstöti2

Egy igazán jó nyomozós sorozat, amit nem lehet megunni. A vegyes karakterek összeválogatása csak emel rajta.

2015.05.14 ZeroHero

Ezt a sorozatot kinyírták azzal,hogy Hetty kezéből kivették a gyeplőt.Mióta ez a Granger a főnök azóta a szuperbűnöző kérhet 50 millió dollárt meg az amerikai elnök fejét egy nejlon szatyorban és csak annyit kérdeznek tőle,hogy milyen színű legyen a ... Több

2018.07.30 Norbi

Jó kis nyomozósdi egy nem átlagos csapattal. Merész, vicces és profi nyomozóbandát láthatunk munka közben. Nagyon jól vannak az egyes részek megcsinálva, és jó szórakozást nyújthat.

2016.11.15 goat2000

Engem ez a sorozat nem fogott meg. A karakterek nem szimpatikusak és a történet sem az igazi, azt hiszem többet is ki lehetett volna hozni ebből az egészből.

2016.01.01 Niki19

Nekem nagyon tetszik ez a sorozat. Mindig új és új történetek, új gyilkosságok. Nagyon izgalmas ahogyan nyomoznak. És a férfi szereplők és nagyon helyesek benne. Csak ajánlani tudom mindenkinek.

2018.07.02 kadvan95

Ritkán fog meg ennyire egy nyomozós sorozat, de ez nagyon magával ragadó! Tetszenek a karakterek. Kevés az olyan sorozat, amely nem válik sablonossá, vagy unalmassá hosszútávon. Nos ez a sorozat kiválóan tartja a színvonalat!

2015.05.01 house354

Nagyon jó spin-off sorozat. Bár mikor először angolul belenéztem nem tetszett. De adtam egy esélyt a magyar szinkronnak is, és azóta is az egyik kedvencem.

2016.07.03 Zsombi

Bírom én ezt a sorozatot, csak ne lenne ennyire hullámzó az egyes évadok, és az egyes évadokon belüli részek színvonala. Néha olyan jól meg tudják fogni a karaktereket, az eseményeket, a hangulatot, aztán meg jön egy kisebb mélyrepülés. Ugyanez igaz ... Több

2018.10.21 Amanda

Egyik kedvenc sorozatom. Deeks kifejezetten a kedvenc karakterem benne. Mindent egybevéve 10. évadot is épp olyan lelkesen nézem mint az elsőt anno.

2016.07.05 Hitman

Bárcsak milyen szériához ilyen spin-off készülne. Shane Brennan kiváló munkát végzett ezzel a szériával, de azt azért hozzá kell tenni, hogy a NCIS:LA csak egy tisztességes iparosmunka, semmi több. Ebből viszont a jobbik fajtából.