Rejtjelek

mamiéstöti2   2019. 02. 12.

Nagyon ötletes és rejtélyes sorozat, sok izgalmas rész van benne és a szereplők is nagyon ígéretesek.

indingo   2017. 04. 10.

Érdekesen induló sorozat, a közepe tájt picit leült, majd az évadzáró ismét érdekes volt. A második évad eddig szintén eléggé felemás számomra. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e lezárása.

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon érdekesen indult a sorozat. Viszont kissé elcsépelté válik ahogy halad a történet remélem felfogják dobni valami érdekessel mert ha nem akkor könnyen kaszálni fogom.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Kezdenek beindulni a dolgok és kezd izgalmassá válni. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle, mik is a tetoválások pontosak, ki és legfőképpen miért tetováltatta a lányra.

VvV   2018. 10. 29.

Az első évada még egész izgalmas volt. Utána az évadok előrehaladtával sok badarságot kevertek bele, ami már nem tetszett.

Ashley Johnson
Audrey Esparza