Rejtjelek

(Blindspot)
Rejtjelek

indingo  2017. 04. 10.

Érdekesen induló sorozat, a közepe tájt picit leült, majd az évadzáró ismét érdekes volt. A második évad eddig szintén eléggé felemás számomra. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e lezárása.

Deku  2017. 08. 22.

Nagyon érdekesen indult a sorozat. Viszont kissé elcsépelté válik ahogy halad a történet remélem felfogják dobni valami érdekessel mert ha nem akkor könnyen kaszálni fogom.

Gigi  2017. 01. 13.

Jól indult. Azt gondoltam, hogy végre nem egy sablonos sztori, pörgős, izgalmas, eseménydús film, kellő csavarral fűszerezve. Meg nem tudnám mondani, hogy hol és miért tűnt el az érdeklődésem, de egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem érdekel, hogy melyik újabb tetoválás milyen újabb mozaikot ad hozzá a képhez. Sajnálom, lehet, hogy csak én voltam olyan hangulatban, hogy kiestem a film ritmusából, de ez van. Elmúlt az érdeklődésem.

Lonka  2017. 07. 23.

Ez az sorozat, ahol valakit mindig elrabolnak, ami már egy picit sok. Az első pár rész, mondjuk első évad még tetszett volt benne potenciák, de a második már elfogyott.

Ballera  2017. 05. 23.

Ez a sorozat remekül kezdte a történetet. Adott volt egy rejtélyes ügy amiről halvány lila gőzünk sem volt, hogy mi történt és mi történhet. Sajnos azonban ahogy más is írja kissé megkopott a sorozat fénye az idő haladtával.

Ashley Johnson
Audrey Esparza