Játssz egy Hyundai okostévéért! Login

Rejtjelek (2015-2020)

Blindspot

Rejtjelek

Bazzzsi   2020. 10. 11.

Izgalmas sorozat. Érdekes elgondolás a nő testén levő tetoválások megfejtése, amelyek mintegy kódként vagy feladványként szolgálnak.

mamiéstöti2   2019. 02. 12.

Nagyon ötletes és rejtélyes sorozat, sok izgalmas rész van benne és a szereplők is nagyon ígéretesek.

indingo   2017. 04. 10.

Érdekesen induló sorozat, a közepe tájt picit leült, majd az évadzáró ismét érdekes volt. A második évad eddig szintén eléggé felemás számomra. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e lezárása.

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon érdekesen indult a sorozat. Viszont kissé elcsépelté válik ahogy halad a történet remélem felfogják dobni valami érdekessel mert ha nem akkor könnyen kaszálni fogom.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Kezdenek beindulni a dolgok és kezd izgalmassá válni. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle, mik is a tetoválások pontosak, ki és legfőképpen miért tetováltatta a lányra.

VvV   2018. 10. 29.

Az első évada még egész izgalmas volt. Utána az évadok előrehaladtával sok badarságot kevertek bele, ami már nem tetszett.

Gigi   2017. 01. 13.

Jól indult. Azt gondoltam, hogy végre nem egy sablonos sztori, pörgős, izgalmas, eseménydús film, kellő csavarral fűszerezve. Meg nem tudnám mondani, hogy hol és miért tűnt el az érdeklődésem, de egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem érdekel, h... több»

Ashley Johnson
Audrey Esparza