Blindspot

Marianne Jean-Baptiste
Rob Brown
Ukweli Roach
Jaimie Alexander

Jane Doe egy napon a New York-i Times Square-en tér magához, teljesen meztelenül, míg testét rejtélyes tetoválások borítják. A nő semmire sem emlékszik, így azt sem tudja, hogy került a térre. A tetoválásoknak látszólag semmi értelmük nincs, kivéve egyet a hátán,… Több

Premier: 2015.09.21. | HBO Max (2021.10.01.)

2020.10.11 Bazzzsi

Izgalmas sorozat. Érdekes elgondolás a nő testén levő tetoválások megfejtése, amelyek mintegy kódként vagy feladványként szolgálnak.

2019.02.12 mamiéstöti2

Nagyon ötletes és rejtélyes sorozat, sok izgalmas rész van benne és a szereplők is nagyon ígéretesek.

2017.04.10 indingo

Érdekesen induló sorozat, a közepe tájt picit leült, majd az évadzáró ismét érdekes volt. A második évad eddig szintén eléggé felemás számomra. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e lezárása.

2017.08.22 Deku

Nagyon érdekesen indult a sorozat. Viszont kissé elcsépelté válik ahogy halad a történet remélem felfogják dobni valami érdekessel mert ha nem akkor könnyen kaszálni fogom.

2016.05.09 TomÁcs

Kezdenek beindulni a dolgok és kezd izgalmassá válni. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle, mik is a tetoválások pontosak, ki és legfőképpen miért tetováltatta a lányra.