Vélemények: Rejtjelek (2015)

Bazzzsi   2020. 10. 11.

Izgalmas sorozat. Érdekes elgondolás a nő testén levő tetoválások megfejtése, amelyek mintegy kódként vagy feladványként szolgálnak.

mamiéstöti2   2019. 02. 12.

Nagyon ötletes és rejtélyes sorozat, sok izgalmas rész van benne és a szereplők is nagyon ígéretesek.

indingo   2017. 04. 10.

Érdekesen induló sorozat, a közepe tájt picit leült, majd az évadzáró ismét érdekes volt. A második évad eddig szintén eléggé felemás számomra. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e lezárása.

Deku   2017. 08. 22.

Nagyon érdekesen indult a sorozat. Viszont kissé elcsépelté válik ahogy halad a történet remélem felfogják dobni valami érdekessel mert ha nem akkor könnyen kaszálni fogom.

TomÁcs   2016. 05. 09.

Kezdenek beindulni a dolgok és kezd izgalmassá válni. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle, mik is a tetoválások pontosak, ki és legfőképpen miért tetováltatta a lányra.

VvV   2018. 10. 29.

Az első évada még egész izgalmas volt. Utána az évadok előrehaladtával sok badarságot kevertek bele, ami már nem tetszett.

Lonka   2017. 07. 23.

Ez az sorozat, ahol valakit mindig elrabolnak, ami már egy picit sok. Az első pár rész, mondjuk első évad még tetszett volt benne potenciák, de a második már elfogyott.

Greeta   2017. 12. 12.

A hazánkban lement évadok nekem nagyon tetszettek. Érdekesen indul a történet, nem sokat tudunk a szereplőkről és a főhősnővel együtt ismerheti meg a néző a titkokat.

Timcsi   2016. 06. 19.

Izgalmasan induló, picit leülő, majd poraiból feltámadó sorozat így lehet jellemezni. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a végén belőle, de szerintem túl sokáig nem lehet húzni a dolgokat.

petraszab   2019. 04. 20.

Elég jól kavarják benne a szálakat, nem lehet tudni, ki-kivel van. Minden rész jól kidolgozott és minőségi.

Gigi   2017. 01. 13.

Jól indult. Azt gondoltam, hogy végre nem egy sablonos sztori, pörgős, izgalmas, eseménydús film, kellő csavarral fűszerezve. Meg nem tudnám mondani, hogy hol és miért tűnt el az érdeklődésem, de egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem érdekel, h... több»

kevelin   2019. 02. 25.

Az eddigi egyik legjobb sorozat amit valaha láttam. a szereplők egytől egyig szerethetők. már az 5.évadnál járunk de még évekig el tudnám nézni őket. Több szálon fut a dolog amellett, hogy minden rész egy megoldandó ügy mely persze kapcsolódik a teto... több»

Az amatőr   2018. 06. 03.

Az első évad nagyon jó volt.Szinte két hét alatt végignéztem, most meg itt bukdácsolok a másodikkal. Túl gyorsan kilőtték az alkotók a sorozat számomra egyik kulcs szereplőjét, és így elment az olykor felszínes sztori maradék lendülete is.

Annuska   2016. 04. 04.

Sokkal jobbra számítottam. Az első két rész felépítés teljesen azonos volt. Megfejtünk egy-két tetkót, megmentünk néhány embert és kiderül az alapsztoriról pár információ. Lemerem fogadni, hogy a végén meg a két főszereplő összejön.

HannaK   2016. 09. 17.

A részek múlásával lett egyre jobb. Érdekes a története és remek a vonalvezetése.

HanGa   2016. 04. 26.

Nem olyan rossz ez. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a végén a történetből. Most ez az utóbbi rész, a bankrablásos például kifejezetten jó volt. Izgalmas és csavarokkal megtűzdelt volt.

authorgirlll   2018. 02. 18.

Imádom. A legjobb krimi valaha. Remek sztori és remek karakterek. Imádom Wellert és Pattersont. Reade egy picit zavar néha. Az alaprejtély nagyon ötletes de vannak dolgok amiken változtattam volna.

Katkatt   2017. 01. 17.

Elég erős sorozat, kíváncsi leszek a második évadra. A történet elég jó, bár egy picit egy sablonra épülnek a részek.

holnaputan   2017. 01. 15.

Elég jól felépített sorozat z első évad alapján. Aprólékosan csepegtette az információkat, amelyekről később kiderült hogy nem igazak.

malnaturmix   2016. 10. 23.

Jól megkutyulták a végére a szálakat. Az elején nagyon sablonosnak tűnt, de ezt utána levedlette és elég ütős lett a vége.

Mliklós29   2016. 08. 22.

Azt hittem, hogy a tetovált lány karakterén megreked a sorozat de hál istennek történet is követte. Izgalmas és érdekes részek követik egymást.

tamas84   2016. 01. 31.

Flash Forward, Will Traveler, Lost? Ismerősek? Nos, bár ígéretesnek tűnt a sorozat, igazából minden elemét láttam már, és pont a frissesség hiányzott nekem belőle.

szanko   2017. 07. 11.

Érdekesen kezdődött, aztán mindig újabb és újabb részletekre derült fény. Rejtélyes ügyek, aztán bonyodalmak, időnként nem is tudtuk ki mond igazat, ki nem. Ki kivel van. Nekem tetszett/tetszik ez a sorozat, képes volt folyamatosan fenntartani az érdeklődésemet, még nem untam meg.

giorgio600   2020. 04. 27.

fordulatos- izgalmas

A sorozat első évada igen fordulatos és izgalmas, minden rész önállóan is egy konkrét történet, de mégis egy egésznek a része. A folytatás is hasonlóan izgalmas, és egyes szereplők akik szimpatikusak voltak talán most nem lesznek anniyra azok és fordítva. Izugalmak és jól koreografált akció jelenetek jellemzik. A 4ik évad kicsit szétesős nekem, hullámzó, egyes részekben túl sok minden történik még a valamikor csak olyan állóvíz, kicsi telfogyott a lendület... Nagyon izgalmas a befejezés, kíváncsi vagyok miylen lesz a folytatás. A szereplők szerethetőek és a színészi játék is egészen jó, a főszereplő nagyon tud játszani az érzelmeivel, és ez az arcára is kiül. Várom a folytatást.

stif   2016. 02. 24.

Hát ezt teljesen fölöslegesen bonyolították túl. Ettől még nem lesz ez jó... :)

Gwen   2015. 10. 20.

Ahhoz, hogy egy ilyen sorozat ma labdába rúghasson, sokkal több kell elcsépelt ötleteknél. Hol van itt az eredetiség? Kár érte, pedig nagyon bíztam benne, így viszont pofáraesés.

nándi99   2016. 01. 20.

Nagyon egyet értek az előttem szólóval. Ez a sori csupa klisé, az ilyesmi pedig már rég nem tud lekötni. Ha nem láttál még hasonlót, esetleg érdemes lehet próbát tenni vele, de a tartalom sokkal izgalmasabban hangzik, mint a megvalósítás.