Rejtjelek

Blindspot

2020.10.11 Bazzzsi

Izgalmas sorozat. Érdekes elgondolás a nő testén levő tetoválások megfejtése, amelyek mintegy kódként vagy feladványként szolgálnak.

2019.02.12 mamiéstöti2

Nagyon ötletes és rejtélyes sorozat, sok izgalmas rész van benne és a szereplők is nagyon ígéretesek.

2017.04.10 indingo

Érdekesen induló sorozat, a közepe tájt picit leült, majd az évadzáró ismét érdekes volt. A második évad eddig szintén eléggé felemás számomra. Kíváncsi vagyok, hogy lesz-e lezárása.

2017.08.22 Deku

Nagyon érdekesen indult a sorozat. Viszont kissé elcsépelté válik ahogy halad a történet remélem felfogják dobni valami érdekessel mert ha nem akkor könnyen kaszálni fogom.

2016.05.09 TomÁcs

Kezdenek beindulni a dolgok és kezd izgalmassá válni. Kíváncsi vagyok, hogy mi lesz belőle, mik is a tetoválások pontosak, ki és legfőképpen miért tetováltatta a lányra.

2018.10.29 VvV

Az első évada még egész izgalmas volt. Utána az évadok előrehaladtával sok badarságot kevertek bele, ami már nem tetszett.

2017.07.23 Lonka

Ez az sorozat, ahol valakit mindig elrabolnak, ami már egy picit sok. Az első pár rész, mondjuk első évad még tetszett volt benne potenciák, de a második már elfogyott.

2017.12.12 Greeta

A hazánkban lement évadok nekem nagyon tetszettek. Érdekesen indul a történet, nem sokat tudunk a szereplőkről és a főhősnővel együtt ismerheti meg a néző a titkokat.

2016.06.19 Timcsi

Izgalmasan induló, picit leülő, majd poraiból feltámadó sorozat így lehet jellemezni. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a végén belőle, de szerintem túl sokáig nem lehet húzni a dolgokat.

2019.04.20 petraszab

Elég jól kavarják benne a szálakat, nem lehet tudni, ki-kivel van. Minden rész jól kidolgozott és minőségi.

2019.02.25 kevelin

Az eddigi egyik legjobb sorozat amit valaha láttam. a szereplők egytől egyig szerethetők. már az 5.évadnál járunk de még évekig el tudnám nézni őket. Több szálon fut a dolog amellett, hogy minden rész egy megoldandó ügy mely persze kapcsolódik a teto... Több

2017.01.13 Gigi

Jól indult. Azt gondoltam, hogy végre nem egy sablonos sztori, pörgős, izgalmas, eseménydús film, kellő csavarral fűszerezve. Meg nem tudnám mondani, hogy hol és miért tűnt el az érdeklődésem, de egyszer csak azt vettem észre, hogy már nem érdekel, h... Több

2018.06.03 Az amatőr

Az első évad nagyon jó volt.Szinte két hét alatt végignéztem, most meg itt bukdácsolok a másodikkal. Túl gyorsan kilőtték az alkotók a sorozat számomra egyik kulcs szereplőjét, és így elment az olykor felszínes sztori maradék lendülete is.

2016.04.04 Annuska

Sokkal jobbra számítottam. Az első két rész felépítés teljesen azonos volt. Megfejtünk egy-két tetkót, megmentünk néhány embert és kiderül az alapsztoriról pár információ. Lemerem fogadni, hogy a végén meg a két főszereplő összejön.