piZZola   2015. 05. 26.

Végre a kőkemény tökös dráma, ami pontosan tudja, hol a helye és mit akar. A szó legjobb értelmében véve iszonyú macsó ez a széria, na nem úgy, mint mondjuk a Spartacus, de van benne valami nagyon oldschool (és nem a kalap meg csizma teszi), eközben viszont teljesen megfelel a mai modern drámasorozatok elvárásainak. Csak ajánlani tudom.

KingPin   2014. 12. 09.

A pilot igen ígéretes volt, nem csoda, hogy az FX minden idők második legnézettebb újonca volt. Ha röviden összegeznem kéne: nagyon erős és komplex karakterek, kiváló párbeszédek és jó történet melyet egy nagy adag erőszakkal csaptak homlokon. Nálam egy szinten van a Son of Anarchyval, azt pedig aligha kell bemutatni bárkinek is, viszont A törvény embere valamivel kisebb hype-ot kapott. Pedig megérdemelné.

Natalie Zea

A pilotot Pennsylvaniában forgatták, az évad többi része azonban már Kaliforniában készült.

Az eredeti tervek szerint Theo Tonin karaktere a negyedik évadban visszatért volna, azonban Adam Arkin nem tudta vállalni a szereplést, mert minden idejét lekötötte a Foglalkozásuk: amerikai - Amerikaiak című sorozat rendezése.

Nem ez az első alkalom, hogy Raylan Givenst a televíziók képernyőin láthatjuk. A karaktert korábban James LeGros játszotta el az 1997-es Pronto című tévéfilmben, mely Elmore Leonard regényén alapult.