Játssz egy 80 cm képátlójú Hyundai okostvéért! Login

Cserben hagyva (2021)

Hit and Run

4EverAlfa   2021. 09. 05.

Letehetetlen

Valóban magával ragadó, sodró lendületű, gondolkodtató sorozat nagyon jó akciójelenetekkel, értelmes sztorival. A színészek is hitelesek, a főszereplő nagyon jól hozza ebben a filmben is a bosszúálló veteránt, aki ha kell, el is tud érzékenyülni, nem golyó és ütésálló, így abszolút hitelesnek tűnt számomra a karakter. Várom a 2. évadot.

Sebes Gábor   2021. 08. 18.

Korrekt

Az utóbbi időben látott akciófilmsorozatok talán legjobbika. Jó forgatókönyv, jó színészek, értelmes történet. Várom a 2. évadot.

Vali   2021. 08. 18.

Izgalmas

Hmmm. Nagyon beszippantott.Jó karakterekkel. Segev formája zseniális. Hasonló történetű minisorozat (Örökre eltűnt) van most a Netflixen, így pár fordulatnál csak nevettem, mikor kiderült, hogy Dani nem is Dani, ráadásul Cia ügynök. Nagyon befejezetlen lett, sokkolt a vége, remélem, lesz 2. évad, mert így nem oké, ha ennyi. Viszont nagyon kérdéses, hogyan lehet ezt még folytatni, amikor sok jó és sok rossz ember meghalt.

Rockland   2021. 08. 16.

Kurva jó :D

Nem lehet abbahagyni, leköt, és a sztori is jó. Aki szereti a dráma/erőszakos/bűnügyös filmeket, biztos tetszeni fog neki. 5* #R

László András   2021. 08. 08.

Megnéztem az első részt. Ígéretes.

István   2021. 08. 07.

Meglepő és meglepően jó. Nem akarok róla semmit elárulni, csak bízz bennem most, és adj neki egy esélyt. Ha pedig bejött, amit láttál, gyere vissza, és dobj egy lájkot! :)