Cserben hagyva

Cserben hagyva

Hit and Run
István

1. évad - 9 epizód

Egy férfi boldog élete egyik pillanatról a másikra a feje tetejére fordul, amikor felesége egy rejtélyes autóbalesetben életét veszti Tel-Avivban. A férfi eltökélt, hogy az ügy végére jár, és kideríti, mi történt… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Izrael
Premier: 2021.08.06. | Netflix (2021.08.06.)

KULCSSZAVAK

2021.12.02 Emmersson

Elkaszálva, de nem is baj

Gyenge-közepes sorozat, amiből sokkal többet is kihozhattak volna. A felirat/szinkron dolgon lehet rugózni - nincs értelme, ez van -, de én is azt mondom, hogy semmit nem adott a történethez, hogy a héber dumát nem szinkronizálták le! Az pedig különösen bosszantó, hogy végigseggeltem a 9 epizódot, majd úgy kaszálták el NETFLIX-ék, hogy konkrétan félbehagyták! (Ez egy csillag mínusz nálam!) Aki még nem kezdte el, így üljön neki. https://hu.ign.com/hit-run/70914/news/mindossze-egyetlen-evad-utan-a-netflix-elkaszalt-egy-kemsorozatot-annak-ellenere-hogy-a-kritikusok-e

2021.08.18 Sebes Gábor

Korrekt

Az utóbbi időben látott akciófilmsorozatok talán legjobbika. Jó forgatókönyv, jó színészek, értelmes történet. Várom a 2. évadot.

2021.08.18 Vali

Izgalmas

Hmmm. Nagyon beszippantott.Jó karakterekkel. Segev formája zseniális. Hasonló történetű minisorozat (Örökre eltűnt) van most a Netflixen, így pár fordulatnál csak nevettem, mikor kiderült, hogy Dani nem is Dani, ráadásul Cia ügynök. Nagyon befejezetlen lett, sokkolt a vége, remélem, lesz 2. évad, mert így nem oké, ha ennyi. Viszont nagyon kérdéses, hogyan lehet ezt még folytatni, amikor sok jó és sok rossz ember meghalt.

2021.09.05 4EverAlfa

Letehetetlen

Valóban magával ragadó, sodró lendületű, gondolkodtató sorozat nagyon jó akciójelenetekkel, értelmes sztorival. A színészek is hitelesek, a főszereplő nagyon jól hozza ebben a filmben is a bosszúálló veteránt, aki ha kell, el is tud érzékenyülni, nem golyó és ütésálló, így abszolút hitelesnek tűnt számomra a karakter. Várom a 2. évadot.

2021.08.07 István

Meglepő és meglepően jó. Nem akarok róla semmit elárulni, csak bízz bennem most, és adj neki egy esélyt. Ha pedig bejött, amit láttál, gyere vissza, és dobj egy lájkot! :)