A szökés

(Prison Break)

patrik96  2016. 12. 13.

A legjobb sorozat amit valaha láttam. Az első évadra nincsenek egyszerűen szavak. Minden elismerésem Wentworth Miller-nek mert amit ő ebben a sorozatban alakít azt kevesen tudnák utána csinálni.
Szerintem ez tipikusan az a sorozat ha az első pár részt megnézed nem bírod ki hogy ne nézd meg, és azon kapod magad hogy ráfüggtél a sorozatra.
Izgalmas történet , főleg azoknak akit lekötnek azok a filmek amik a börtönéletről és a szökésről szólnak.
Nagyon kíváncsi leszek a folytatásra és az 5. évadra ami 2017 tavaszán jelenik meg.

HanGa  2016. 04. 26.

Összességében nagyon szerettem, amikor ment. Meglepő volt fordulatos, egyedi és izgalmas. Bár az egész börtönalaprajzot magamra tetoválom a bátyám szabadulásáért egy picit túlzásnak érzetem!

War Of Change  2015. 05. 31.

Egy igazi körömrágós sorozat, tele fordulatokkal és izgalommal. A szereplőket is nagyon jól válogatták össze, van benne akit szerethetsz (Lincoln, Michael, Sucre), utálhatsz (Zsebes), sajnálhatsz (kisgyerek-Apolskis) vagy megváltozhat róla a véleményed (Bellick, Mahone, Kellerman). Bár nekem a 3. évad nagyon vontatott volt, azért összességében nagyon jó.

Syracuse  2016. 08. 03.

Leggagyibb sorozat evör. Sajnos csak az első rész és nem a trailerek után kaszáltam, pedig már akkor tudtam, hogy bármelyik 5 éves gyerek értelmesebb ötlettel rukkolna elő. Ha poénra vennék, még jó is lehetne, de így...

dtrix  2015. 02. 10.

Nem vagyok nagy sorozatrajongó, de ezt a sorozatot végig nyomon követtem. Az első évada sikerült a legjobbra véleményem szerint, hiszen az újdonság erejével hatott, de legalább nem húzták 10 évadon keresztül feleslegesen, kerek lett a sztori. Tetszettek az alakítások, a jellemfejlődések, és úgy ahogy van az egész. Az osztályzatom 9/10.

Shannon Lucio
Wentworth Miller

Több jelenetet is John Wayne Gacy sorozatgyilkos régi cellájában vettek fel.

(Pirospingu)

A szökevények által használt menekülési útvonal valóban létezik a filmezésre használt börtönben.

(Nathan03)

Néhány a sorozatban rabot játszó statiszta a való életben is raboskodott a Joliet börtönben.

(Nathan03)