Játssz egy PlayStation-ért ·  Fórum Login

A szökés (2005)

Prison Break

A szökés

Robinson76   2020. 03. 26.

Egy alapmű feltámadása

8 év elteltével került sor a folytatásra, mely "Feltámadás" címen fut, utalva Michael visszatérésére... Az ikonikus sorozat 5. évadában ezúttal Lincoln hozza haza halottnak hitt testvérét egy jemeni börtönből. A folytatásnak sikerül felvennie a fonalat, hozza a tőle megszokott szintet, de megelégszik a korábban kitaposott ösvénnyel és kockázatot nem vállalva vezeti végig azon a nézőt. A nosztalgia faktor igen erős, a képi elemek és a hangulatteremtés is rendben vannak, így aki korábban rajongója volt a sorozatnak, az ezt a szériát is szeretni fogja...Kell ennél több?

indingo   2017. 04. 10.

Az eredeti sorozatot nagyon kedveltem, az egész testemet széttetováltatom nagyon beteg ötlet volt. Most az új évadon még gondolkozom, hogy elkezdjem-e nézni...

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Soha nem tartozott a kedvenc sorozataim közé, nagy híre volt, de engem egyetlen része sem fogott meg. Mindig újra próbálkoztam, de nem lettem a rajongója.

Deku   2017. 08. 17.

El kell ismerni, hogy a két főszereplő messze erősen viszi a a sorozatot a hátán. Egyedi és erős megjelenésük miatt szinte kötelezővé teszi a nézését. Nagyon imádtam.

GedyPapa   2017. 06. 02.

Nagyon sok kritikát hallottam a későbbi évadokról, viszont véleményem szerint kiváló. Szeretem a fordulatait és a szereplők személyiségeit. Kiválóan valósítja meg a hangulatfokozását. Nekem még az 5. évad is bejött. Igaz az, hogy a sokadik évadban már kevésbé a "szökésen" van a hangsúly, de az izgalomfaktor adott!

Shannon Lucio
Wentworth Miller

Kevesen tudják, hogy pár statiszta aki rabot játszik a börtönben, a való életben is raboskodott már ott.

(Shelby07 )

Wentworth Miller a sorozat forgatásának kezdete előtt mindössze 1 héttel tudta meg, hogy megkapta az egyik főszerepet.

(Shelby07 )

Wentworth Miller több, mint 4 órán át ült a sminkesek körében, akik nagy kézügyességgel festették fel a szinte egész testét borító tetoválásokat.