A szökés (2005-2017)

Prison Break

Shannon Lucio
Wentworth Miller

Képkockák   2021. 10. 12.

Másfél évad élvezet

Az első évad és kb. a második évad fele tele van izgalommal, és leköti a nézőt, azonban utána egyre inkább laposodik a történet, és már nem a szökés a lényeg. Sok újrahasznosított karakter is megjelenik, ami miatt még inkább egyre unalmasabbá válik a sorozat.

indingo   2017. 04. 10.

Az eredeti sorozatot nagyon kedveltem, az egész testemet széttetováltatom nagyon beteg ötlet volt. Most az új évadon még gondolkozom, hogy elkezdjem-e nézni...

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Soha nem tartozott a kedvenc sorozataim közé, nagy híre volt, de engem egyetlen része sem fogott meg. Mindig újra próbálkoztam, de nem lettem a rajongója.

indingo   2017. 04. 16.

Az első két rész elég jóra sikeredett. Volt benne feszültség és izgalom. Egy bajom van, hogy annyira rég volt már, hogy sok mindenre már nem emlékszem és nincs kapacitásom újranézni.

Deku   2017. 08. 22.

Szerintem az alap Prison Break sorozat igazán méltó folytatást kapott, tele ismét csavarokkal és a jól megszokott marcona de kedvelhető karaktereinkkel. Nagyszerű lett.

Deku   2017. 08. 17.

El kell ismerni, hogy a két főszereplő messze erősen viszi a a sorozatot a hátán. Egyedi és erős megjelenésük miatt szinte kötelezővé teszi a nézését. Nagyon imádtam.

GedyPapa   2017. 09. 14.

Nagyon sok kritikát olvastam a sorozatról, hogy így elcsépelt, úgy kiszámítható. Azonban számomra visszahozta az eredeti "Szökés" életérzést és egészséges izgalmat, amit annak idején éreztem minden egyes résznél. Így már megérte elkészíteni.

A sorozatban lévő karakterek közül (17) , csupán kettőt nem tartoztattak le a sorozatban.

(Norbi)

Wentworth Miller tetoválását a sminkesek 4 és fél órán át csinálták.

(Norbi)

13 országban tiltották be ezt a sorozatot, állítólag ezért mert azt hitték, hogy ez egy oktatási tanfolyam is lehet a börtönben ülőknek.

(Norbi)

Kevesen tudják, hogy pár statiszta aki rabot játszik a börtönben, a való életben is raboskodott már ott.

(Shelby07)

Wentworth Miller a sorozat forgatásának kezdete előtt mindössze 1 héttel tudta meg, hogy megkapta az egyik főszerepet.

(Shelby07)