Prison Break

5. évad (2017) - 9 epizód
6. évad - 1 epizód

Shannon Lucio
Wentworth Miller

Michael Scofield bátyját, Lincoln Burrowst bűnösnek találják egy gyilkosságban, és halálbüntetésre ítélik. Michael hisz testvére ártatlanságában, és egy lehetetlen tervvel áll elő. Véghez visz egy bankrablást, lecsukatja magát, majd mérnöki zsenialitását kihasználva megpróbálja… Több

Ország: Amerikai Egyesült Államok, Egyesült Királyság
Premier (HU): 2006.08.23. | Disney+ (2022.06.14.)

2023.12.07 Izmi

A szökés

Nagyon jó sorozat, olyan jó lenne, ha folytatódna. Ezt nem lehet megunni!

2017.04.10 indingo

Az eredeti sorozatot nagyon kedveltem, az egész testemet széttetováltatom nagyon beteg ötlet volt. Most az új évadon még gondolkozom, hogy elkezdjem-e nézni...

2018.12.03 mamiéstöti2

Soha nem tartozott a kedvenc sorozataim közé, nagy híre volt, de engem egyetlen része sem fogott meg. Mindig újra próbálkoztam, de nem lettem a rajongója.

2017.04.16 indingo

Az első két rész elég jóra sikeredett. Volt benne feszültség és izgalom. Egy bajom van, hogy annyira rég volt már, hogy sok mindenre már nem emlékszem és nincs kapacitásom újranézni.

2017.08.22 Deku

Szerintem az alap Prison Break sorozat igazán méltó folytatást kapott, tele ismét csavarokkal és a jól megszokott marcona de kedvelhető karaktereinkkel. Nagyszerű lett.

A sorozatban lévő karakterek közül (17) , csupán kettőt nem tartoztattak le a sorozatban.Szerző: Norbi

Wentworth Miller tetoválását a sminkesek 4 és fél órán át csinálták.Szerző: Norbi

13 országban tiltották be ezt a sorozatot, állítólag ezért mert azt hitték, hogy ez egy oktatási tanfolyam is lehet a börtönben ülőknek.Szerző: Norbi

Kevesen tudják, hogy pár statiszta aki rabot játszik a börtönben, a való életben is raboskodott már ott.Szerző: Shelby07

Wentworth Miller a sorozat forgatásának kezdete előtt mindössze 1 héttel tudta meg, hogy megkapta az egyik főszerepet.Szerző: Shelby07