A szökés (2005)

Prison Break

A szökés
összes rész (90)

HannaK   2020. 10. 08.

Kemény sorozat volt. Meddig menne el az ember egy szerettéért. Tetszettek a karakterek, főként a főszereplő testvérpár kettőse volt erős.

indingo   2017. 04. 10.

Az eredeti sorozatot nagyon kedveltem, az egész testemet széttetováltatom nagyon beteg ötlet volt. Most az új évadon még gondolkozom, hogy elkezdjem-e nézni...

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Soha nem tartozott a kedvenc sorozataim közé, nagy híre volt, de engem egyetlen része sem fogott meg. Mindig újra próbálkoztam, de nem lettem a rajongója.

Deku   2017. 08. 17.

El kell ismerni, hogy a két főszereplő messze erősen viszi a a sorozatot a hátán. Egyedi és erős megjelenésük miatt szinte kötelezővé teszi a nézését. Nagyon imádtam.

GedyPapa   2017. 06. 02.

Nagyon sok kritikát hallottam a későbbi évadokról, viszont véleményem szerint kiváló. Szeretem a fordulatait és a szereplők személyiségeit. Kiválóan valósítja meg a hangulatfokozását. Nekem még az 5. évad is bejött. Igaz az, hogy a sokadik évadban már kevésbé a "szökésen" van a hangsúly, de az izgalomfaktor adott!

ZeroHero   2019. 09. 25.

Az eredeti sorozat elso es masodik evada zsenialis. A tobbit mar el sem kellett volna keszinteni, annyira gyenge, ostoba, bena, vallalhatlan mocsing lett. Igy a ket vegpontot egyesitve en azt mondom, hogy egy atlagos szintet hozott. De aztan eljott a... több»

TomÁcs   2016. 05. 05.

Kíváncsi leszek az új évadra/évadokra bár szerintem nem kéne erőltetni, Ezt lezárták kész annyi. Visszakanyarodva ehhez jó kis kerek és izgalmas sorozat volt.

Shannon Lucio
Wentworth Miller

Kevesen tudják, hogy pár statiszta aki rabot játszik a börtönben, a való életben is raboskodott már ott.

(Shelby07)

Wentworth Miller a sorozat forgatásának kezdete előtt mindössze 1 héttel tudta meg, hogy megkapta az egyik főszerepet.

(Shelby07)

Wentworth Miller több, mint 4 órán át ült a sminkesek körében, akik nagy kézügyességgel festették fel a szinte egész testét borító tetoválásokat.

(Shelby07)

A sorozatot betiltották 13 börtönben is, mivel úgy vélték, hogy ez egy amolyan oktatófilmként szolgálna az ott tartózkodó raboknak.

(Shelby07)

Több jelenetet is John Wayne Gacy sorozatgyilkos régi cellájában vettek fel.

(Pirospingu)

A szökevények által használt menekülési útvonal valóban létezik a filmezésre használt börtönben.

(Nathan03)

Néhány a sorozatban rabot játszó statiszta a való életben is raboskodott a Joliet börtönben.

(Nathan03)

13 börtön nem engedélyezte a sorozat vetítését a fogvatartottaknak.

Wentworth Miller tetoválásán négy és fél órát dolgoztak a sminkesek.

Wentworth Miller mindössze egy héttel a sorozat forgatása előtt kapta meg Michael szerepét.