A szökés (2005)

Prison Break

A szökés

indingo   2017. 04. 10.

Az eredeti sorozatot nagyon kedveltem, az egész testemet széttetováltatom nagyon beteg ötlet volt. Most az új évadon még gondolkozom, hogy elkezdjem-e nézni...

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Soha nem tartozott a kedvenc sorozataim közé, nagy híre volt, de engem egyetlen része sem fogott meg. Mindig újra próbálkoztam, de nem lettem a rajongója.

Deku   2017. 08. 17.

El kell ismerni, hogy a két főszereplő messze erősen viszi a a sorozatot a hátán. Egyedi és erős megjelenésük miatt szinte kötelezővé teszi a nézését. Nagyon imádtam.

GedyPapa   2017. 06. 02.

Nagyon sok kritikát hallottam a későbbi évadokról, viszont véleményem szerint kiváló. Szeretem a fordulatait és a szereplők személyiségeit. Kiválóan valósítja meg a hangulatfokozását. Nekem még az 5. évad is bejött. Igaz az, hogy a sokadik évadban már kevésbé a "szökésen" van a hangsúly, de az izgalomfaktor adott!

ZeroHero   2019. 09. 25.

Az eredeti sorozat elso es masodik evada zsenialis. A tobbit mar el sem kellett volna keszinteni, annyira gyenge, ostoba, bena, vallalhatlan mocsing lett. Igy a ket vegpontot egyesitve en azt mondom, hogy egy atlagos szintet hozott. De aztan eljott a reboot ideje, amikoris en azt gondoltam, h a keszitok is belattak a hibaikat es visszaternek oda, ahonnan indultunk. De inkabb nem, csinaltak egy ujabb nezhetetlen szemetet, ami a teljes sorozat atlagat megjobban lehuzta, igy nalam ez mar csak egy massziv gyenge.

Shannon Lucio
Wentworth Miller

Kevesen tudják, hogy pár statiszta aki rabot játszik a börtönben, a való életben is raboskodott már ott.

(Shelby07)

Wentworth Miller a sorozat forgatásának kezdete előtt mindössze 1 héttel tudta meg, hogy megkapta az egyik főszerepet.

(Shelby07)

Wentworth Miller több, mint 4 órán át ült a sminkesek körében, akik nagy kézügyességgel festették fel a szinte egész testét borító tetoválásokat.