Vélemények: A szökés (2005)

arina   2020. 11. 01.

Az első három évad nagyon jó volt, tele izgalommal. Scofield elméje lenyűgözött, nagyon okos volt. Utána már csak azt éreztem, hogy megpróbálják egyre hosszabbra nyújtani a sorozatot. Így sokszor idegesített.

indingo   2017. 04. 10.

Az eredeti sorozatot nagyon kedveltem, az egész testemet széttetováltatom nagyon beteg ötlet volt. Most az új évadon még gondolkozom, hogy elkezdjem-e nézni...

mamiéstöti2   2018. 12. 03.

Soha nem tartozott a kedvenc sorozataim közé, nagy híre volt, de engem egyetlen része sem fogott meg. Mindig újra próbálkoztam, de nem lettem a rajongója.

indingo   2017. 04. 16.

Az első két rész elég jóra sikeredett. Volt benne feszültség és izgalom. Egy bajom van, hogy annyira rég volt már, hogy sok mindenre már nem emlékszem és nincs kapacitásom újranézni.

Deku   2017. 08. 22.

Szerintem az alap Prison Break sorozat igazán méltó folytatást kapott, tele ismét csavarokkal és a jól megszokott marcona de kedvelhető karaktereinkkel. Nagyszerű lett.

Deku   2017. 08. 17.

El kell ismerni, hogy a két főszereplő messze erősen viszi a a sorozatot a hátán. Egyedi és erős megjelenésük miatt szinte kötelezővé teszi a nézését. Nagyon imádtam.

GedyPapa   2017. 09. 14.

Nagyon sok kritikát olvastam a sorozatról, hogy így elcsépelt, úgy kiszámítható. Azonban számomra visszahozta az eredeti "Szökés" életérzést és egészséges izgalmat, amit annak idején éreztem minden egyes résznél. Így már megérte elkészíteni.

GedyPapa   2017. 06. 02.

Nagyon sok kritikát hallottam a későbbi évadokról, viszont véleményem szerint kiváló. Szeretem a fordulatait és a szereplők személyiségeit. Kiválóan valósítja meg a hangulatfokozását. Nekem még az 5. évad is bejött. Igaz az, hogy a sokadik évadban már kevésbé a "szökésen" van a hangsúly, de az izgalomfaktor adott!

ZeroHero   2019. 09. 25.

Az eredeti sorozat elso es masodik evada zsenialis. A tobbit mar el sem kellett volna keszinteni, annyira gyenge, ostoba, bena, vallalhatlan mocsing lett. Igy a ket vegpontot egyesitve en azt mondom, hogy egy atlagos szintet hozott. De aztan eljott a... több»

TomÁcs   2018. 08. 08.

Remek kis sorozat volt. Nagyon akciódús, sok minden történt benne és jók voltak a karakterek. Sok kedvelhető figurával.

TomÁcs   2016. 05. 05.

Kíváncsi leszek az új évadra/évadokra bár szerintem nem kéne erőltetni, Ezt lezárták kész annyi. Visszakanyarodva ehhez jó kis kerek és izgalmas sorozat volt.

VvV   2018. 11. 09.

Remek elgondoláson alapszik a történet. Sok minden történt benne, a részek tartalmasak voltak és jók és sokfélék a karakterek.

VvV   2018. 11. 09.

Érdekes történet a testvéri szeretetről. Nem kívülről próbálja meg kiszabadítani a tesót, hanem maga is bemegy a börtönbe.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Olyan érzése van az embernek, hogy el se telt az a jó pár év. Azon kevés folytatások közé tartozik, ami valóban jó lett. A színészek kicsit megöregedtek, de egy pörgős, akciódús és csavarokkal teli pár részt hoztak össze.

Bazzzsi   2017. 11. 04.

Igazán állat sorozat volt, aminek még a folytatása is izgalmas volt. A története nagyon erős, jól kivitelezett és a szereplők játéka is megemlítendő.

Ms. Akárki Nézhetetlen  2019. 08. 31.

Izgalmas volt főleg az elején, de sajnos a végére már ismételte önmagát eredeti ötlet hiányában. Van benne nagyon izgalmas ötletek, mint a tetkók is amik térképek. Izgalmas pörgős börtönös sorozat amit egyszer érdemes megnézni.

harnas1207   2018. 12. 11.

Kiváló sorozat volt,olyan egyedi és olyan izgalmas, hogy remegve vártuk az újabb részeket. Ezt a minőséget két évadig fenn tudta tartani, majd kezdet nyúzott bőr szaga lenni. De csak a jóra kell emlékezni!

Dodi   2015. 01. 30.

Tökéletes sorozat, tele fordulattal, izgalommal, jól megírt forgatókönyvvel, kiváló színészekkel!

Gigi   2017. 01. 13.

Nagyon rákattantam az elején, aztán bevallom őszintén, elvesztettem az érdeklődésem. De tervezem, hogy újra nekifutok, kár lenne befejezetlenül hagyni. Az indulás nagyon ütős volt.

Lonka   2017. 07. 24.

Nagyon jó kis folytatása lett az anyasorozatnak, megérte rá ennyit várni. Sok dologra már nem is emlékeztem, de azért előjöttek idővel. A vége meg zseniális lett.

Lonka   2017. 07. 24.

Nagyon jó kis sorozat volt anno, egy részt se hagyott ki az ember. Eléggé csalafinta volt semmi sem az, aminek látszik. Elég sokat vártak a folytatással, de megérte.

MMcFly2015 Nézhetetlen  2017. 05. 31.

A szökés sorozat a maga idején csúcs volt. Nem volt egy ember az ismeretségembe aki nem nézte volna. Az első két évad még mindig a sorozatok terén a legjobb. Majd anno jött egy írói sztrájk és a harmadik évad összecsapott lett, majd későbbi évadba ki... több»

Timcsi   2019. 01. 20.

Mindig vártam a keddet, hogy egy új részt láthassak. Sok minden történt benne. fordulatos volt és meglepő.

Timcsi   2019. 01. 20.

Okos kis sorozat volt, nem egy elcsépelt történet. Az alapsztori picit azért erős tipikus amerikai, de összességében élvezhető sorozat.

Greeta   2017. 12. 15.

Rengeteg csavar és fordulat volt benne ennek köszönheti a sikerét. Amikor már azt hiszed, hogy vége sikerült, akkor mindig történt valami ami megváltoztatott mindent.

Syracuse   2016. 08. 03.

Leggagyibb sorozat evör. Sajnos csak az első rész és nem a trailerek után kaszáltam, pedig már akkor tudtam, hogy bármelyik 5 éves gyerek értelmesebb ötlettel rukkolna elő. Ha poénra vennék, még jó is lehetne, de így...

petraszab   2019. 04. 20.

Csak azért bemenni a börtönbe, hogy kihozzam a tesómat? És mi lesz után. Nekem ez a gondolkodás kicsit erős volt, de azért nézhető sorozat.

szabomarc   2019. 01. 04.

A kedvenc sorozatom. Nagyon hosszú, de végig leköt, nem lesz unalmas. Jók a színészek, jók a karakterek, jó a történet. Nem hinné az ember az alapszituációból, hogy ez bontakozik majd ki belőle. Ajánlom mindenkinek!

Niki18   2015. 11. 02.

Korábban nagyon vártam, hogy elinduljon ez a sorozat és megérte ennyit várni, mert szerintem nagyon jól összerakták. Izgalmas volt végig. Nagyon imádtam.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Kicsit már elhúzták a végére, mint a rétestésztát. Nagyon jól indult, de szerintem kicsit túl lapos lett. A szereplő válogatás jó volt, a színészek jól alakítanak.