A szökés

Prison Break

2017.11.04 Bazzzsi

Igazán állat sorozat volt, aminek még a folytatása is izgalmas volt. A története nagyon erős, jól kivitelezett és a szereplők játéka is megemlítendő.

2018.08.08 TomÁcs

Remek kis sorozat volt. Nagyon akciódús, sok minden történt benne és jók voltak a karakterek. Sok kedvelhető figurával.

2016.05.05 TomÁcs

Kíváncsi leszek az új évadra/évadokra bár szerintem nem kéne erőltetni, Ezt lezárták kész annyi. Visszakanyarodva ehhez jó kis kerek és izgalmas sorozat volt.

2018.11.09 VvV

Remek elgondoláson alapszik a történet. Sok minden történt benne, a részek tartalmasak voltak és jók és sokfélék a karakterek.

2018.11.09 VvV

Érdekes történet a testvéri szeretetről. Nem kívülről próbálja meg kiszabadítani a tesót, hanem maga is bemegy a börtönbe.

2017.05.31 MMcFly2015 Nézhetetlen

A szökés sorozat a maga idején csúcs volt. Nem volt egy ember az ismeretségembe aki nem nézte volna. Az első két évad még mindig a sorozatok terén a legjobb. Majd anno jött egy írói sztrájk és a harmadik évad összecsapott lett, majd későbbi évadba ki... Több

2017.07.24 Lonka

Nagyon jó kis folytatása lett az anyasorozatnak, megérte rá ennyit várni. Sok dologra már nem is emlékeztem, de azért előjöttek idővel. A vége meg zseniális lett.

2017.07.24 Lonka

Nagyon jó kis sorozat volt anno, egy részt se hagyott ki az ember. Eléggé csalafinta volt semmi sem az, aminek látszik. Elég sokat vártak a folytatással, de megérte.

2015.01.30 Dodi

Tökéletes sorozat, tele fordulattal, izgalommal, jól megírt forgatókönyvvel, kiváló színészekkel!

2017.12.15 Greeta

Rengeteg csavar és fordulat volt benne ennek köszönheti a sikerét. Amikor már azt hiszed, hogy vége sikerült, akkor mindig történt valami ami megváltoztatott mindent.

2019.01.20 Timcsi

Mindig vártam a keddet, hogy egy új részt láthassak. Sok minden történt benne. fordulatos volt és meglepő.

2019.01.20 Timcsi

Okos kis sorozat volt, nem egy elcsépelt történet. Az alapsztori picit azért erős tipikus amerikai, de összességében élvezhető sorozat.

2019.04.20 petraszab

Csak azért bemenni a börtönbe, hogy kihozzam a tesómat? És mi lesz után. Nekem ez a gondolkodás kicsit erős volt, de azért nézhető sorozat.

2017.01.13 Gigi

Nagyon rákattantam az elején, aztán bevallom őszintén, elvesztettem az érdeklődésem. De tervezem, hogy újra nekifutok, kár lenne befejezetlenül hagyni. Az indulás nagyon ütős volt.