
Vélemények (74)
Egy szóval le lehet írni a sorozatot: Tökéletes. Minden része egytől-egyig izgalmas tele csavarral és akcióval, szóval amikor megtudtam, hogy 2016. márciusában jön az 5.évad nagyon bezsongtam és végig is néztem újra a sorozatot, amit amúgy fél évente újranézek.
ELéképesztően népszerű volt mindig, és ez ezután is így lesz. MIndez nem hiába. Elképesztően jól van kitalálva és megcsinálva is.
Egy átlagfos sorozathoz képest sokkal érdekesebb, színvonalasabb és izgalmasabb. Kategóriájában átlag feletti. Minden része izgalmas, magával ragadó! Nekem bejött!
Eleinte imádtam. Izgalmas, jó részek, jó szereplők. Utána viszont már eljutottunk oda, hogy a konteok, az ismétlődő sablonok miatt elveszett az érdeklődés. Egy sorozatból nem elég amit lehet jóra megcsinálni, tudni kell jókor abbahagyni is.
Lehet, azóta fejlődött az ízlésem, és már más véleménnyel lennék róla, de akkoriban ez volt az első sorozatom, azóta vagyok sorozatfüggő. :) 5/5
Ezt is ismerősök ajánlották,bár én nem akartam megnézni. Nem bántam meg. Az egyik kedvencem lett.Volt benne egy két karakter aki nagyon nagy kedvenc lett. Már alig várom a folytatást.
Hasonló sorozatok
Az eső évadot imádtam. Mindaddig, míg arról szólt, ami az elején fel volt vezetve, nagyon tetszett. A végét én már túl soknak éreztem.
Nagyon sokszor láttam már, nemrég néztem újra, de számomra a TWD mellett örök kedvenc marad. Tudtam azonosulni a karakterekkel, folyamatosan érdekelt a történet, ami számomra kiemelkedő, hogy mennyire összetett és élvezhető. Személyes kedvenc az első... Több
Nagyon jó sorozat, az elejétől a végéig. Talán a harmadik széria volt a legjobb, de már most is nagyon várom ezeket az újakat. Az elsőt már meg is néztem az ötösből. Nem csalódtam.
Az első három évad nagyon jó volt, tele izgalommal. Scofield elméje lenyűgözött, nagyon okos volt. Utána már csak azt éreztem, hogy megpróbálják egyre hosszabbra nyújtani a sorozatot. Így sokszor idegesített.
Egy igazi körömrágós sorozat, tele fordulatokkal és izgalommal. A szereplőket is nagyon jól válogatták össze, van benne akit szerethetsz (Lincoln, Michael, Sucre), utálhatsz (Zsebes), sajnálhatsz (kisgyerek-Apolskis) vagy megváltozhat róla a vélemény... Több