Attila G.   2019. 07. 07.

Az egyetlen nézhető CSI

Őszintén szólva egyetlen oka van, amiért néztem ezt a sorozatot "ideig-óráig", néhány, talán néhány tucat részen keresztül. (Teszem hozzá, néhány héten, néhány hónapon keresztül a sorozat intrója szólt a telefonomból csengőhangként, mert tetszett a s... teljes kritika»

Edii   2015. 09. 30.

Nem tudok semmi többet írni, minthogy átlagos! Meg lehet nézni, kikapcsol, de semmi több.

harnas1207   2019. 03. 05.

A 100 000 hasonló sorozat közül az egyik leggyengébb. Egymást érik a bull shit megállapítások és a valószerűtlen megoldások. Arra alapoz, hogy az emberek minden baromságot elhisznek, mert buták. Teljesen elrugaszkodott a valóságtól.

Gergely Varju   2016. 04. 04.

A meglévő "copy paste mindenhova" véleményekkel szemben szeretném megjegyezni, hogy ez egy eleve nem túl erős sorozat spinoffja. Ami azt hiszi, hogy a néző olyan hülye, hogy a leg égbekiáltóbb baromságokat is elfogadja.

goat2000   2016. 11. 16.

Szerintem a helyszínelős sorozatok közül ez a leggyengébb, azon kívül , hogy nem tudott újat mutatni, a szereplők sem voltak szimpatikusak. Sajnos túl sok van már ezekből a sorozatokból.

Sissy   2015. 05. 29.

Imádom a krimi sorozatokat. Nagyon tetszenek az olyan sorozatok, amikben gyilkossági ügyeket oldanak meg, és ez a sorozat azok közül is az egyik legjobb. Izgalmas, szórakoztató, vicces.