Edii   2015. 09. 30.

Nem tudok semmi többet írni, minthogy átlagos! Meg lehet nézni, kikapcsol, de semmi több.

goat2000   2016. 11. 16.

Szerintem a helyszínelős sorozatok közül ez a leggyengébb, azon kívül , hogy nem tudott újat mutatni, a szereplők sem voltak szimpatikusak. Sajnos túl sok van már ezekből a sorozatokból.

Gergely Varju   2016. 04. 04.

A meglévő "copy paste mindenhova" véleményekkel szemben szeretném megjegyezni, hogy ez egy eleve nem túl erős sorozat spinoffja. Ami azt hiszi, hogy a néző olyan hülye, hogy a leg égbekiáltóbb baromságokat is elfogadja.

Sissy   2015. 05. 29.

Imádom a krimi sorozatokat. Nagyon tetszenek az olyan sorozatok, amikben gyilkossági ügyeket oldanak meg, és ez a sorozat azok közül is az egyik legjobb. Izgalmas, szórakoztató, vicces.