Edii   2015. 09. 30.

Nem tudok semmi többet írni, minthogy átlagos! Meg lehet nézni, kikapcsol, de semmi több.

harnas1207   2019. 03. 05.

A 100 000 hasonló sorozat közül az egyik leggyengébb. Egymást érik a bull shit megállapítások és a valószerűtlen megoldások. Arra alapoz, hogy az emberek minden baromságot elhisznek, mert buták. Teljesen elrugaszkodott a valóságtól.

Gergely Varju   2016. 04. 04.

A meglévő "copy paste mindenhova" véleményekkel szemben szeretném megjegyezni, hogy ez egy eleve nem túl erős sorozat spinoffja. Ami azt hiszi, hogy a néző olyan hülye, hogy a leg égbekiáltóbb baromságokat is elfogadja.

Attila G.   2019. 07. 07.
Az egyetlen nézhető CSI

Őszintén szólva egyetlen oka van, amiért néztem ezt a sorozatot "ideig-óráig", néhány, talán néhány tucat részen keresztül. (Teszem hozzá, néhány héten, néhány hónapon keresztül a sorozat intrója szólt a telefonomból csengőhangként, mert tetszett a szám, de viszonylag hamar meg lehetett unni, s egy idő után olyan volt, mint egy rossz sziréna.) Ez az ok pedig Gary Sinise. Hasonlít egy távoli rokonomra, akit sajnos már rég láttam utoljára. Szerintem pazar módon játszik negatív karaktereket, valahogy szinte szerethetővé, szimpatikussá teszi őket, s olykor azon kaptam magam, hogy neki "szurkolok", s nem a pozitív karakternek. A Forrest Gump óta tart a szimpátia. Ott mondjuk pozitív karaktert ala... több»

goat2000   2016. 11. 16.

Szerintem a helyszínelős sorozatok közül ez a leggyengébb, azon kívül , hogy nem tudott újat mutatni, a szereplők sem voltak szimpatikusak. Sajnos túl sok van már ezekből a sorozatokból.