24: Újratöltve

Anna Diop
Teddy Sears
Charlie Hofheimer
Corey Hawkins

A Kiefer Sutherland nevével fémjelzett 24 című sorozat spinoffjában egy fiatal katona, aki visszatér az Egyesült Államokba, azonban a múltja is elkíséri, mely nem sok jót tartogat számára. A férfi a CTU segítségét kéri, ugyanis tudomása szerint Amerika történetének legnagyobb terrortámadása van… Több

Premier (HU): 2017.02.21.

2022.03.03 Robinson76

Régi és új(ratöltve)

A (nem túl) régi alapot, új karakterekkel kísérelték meg feléleszteni, hogy folytatódhasson a valós idejű történetmesélés izgalmas folyamata. Egy tanúvédelmi program lelepleződését követően főhősünknek meg kell mentenie hazáját és családját is, és mindezt 24 óra leforgása alatt kell megoldania. A főszereplő nem igazán karizmatikus, és még kevésbé rangernek kinéző harcedzett, tökös legény. A sorozat ettől függetlenül nagyjából hozni tudja a korábban megszokottakat, mert a készítők nem kockáztattak. Nem voltak túlságosan bevállalósak, ezért a széria pontosan olyannak tűnik, mint anno az anyasorozat. Valamiért azonban mégsem éri el annak népszerűségét, talán nem is véletlenül.

2017.02.24 Kaslerka

Megnézzük, mert a 24 alapmű, de sajnos Jack Bauer nélkül a nap már nem olyan. Nem tudom mennyire lesz benne karakterfejlődés, de az nem jön be annyira, hogy nem olyan "kemény" a srác, mint Bauer. Pedig egy Rangertől azért szerintem elvárható lenne.

2016.10.29 MrBlond

Követi a régi jó sémát, kíváncsian várom, hogy alakul, eddig izgalmas!

2016.10.21 ZiggityZag

Ugyanaz a recept, mint régen, minden benne van, csak kicsit kevesebb a tehetség. Na majd meglátjuk... De Jack Bauer csak egy volt!

2018.07.26 migoras

Kiefer Sutherland nélkül már nem az igazi :(

A sorozat a Super Bowl döntőjének felvezetésével debütált. Az első részét több mint 17 millióan látták, azonban ez a szám néhány epizód után már 3 millióra apadt.Szerző: GedyPapa