Rejtjelek

Blindspot

2016.09.17 HannaK

A részek múlásával lett egyre jobb. Érdekes a története és remek a vonalvezetése.

2016.04.26 HanGa

Nem olyan rossz ez. Kíváncsi vagyok mit hoznak ki a végén a történetből. Most ez az utóbbi rész, a bankrablásos például kifejezetten jó volt. Izgalmas és csavarokkal megtűzdelt volt.

2018.02.18 authorgirlll

Imádom. A legjobb krimi valaha. Remek sztori és remek karakterek. Imádom Wellert és Pattersont. Reade egy picit zavar néha. Az alaprejtély nagyon ötletes de vannak dolgok amiken változtattam volna.

2016.01.31 tamas84

Flash Forward, Will Traveler, Lost? Ismerősek? Nos, bár ígéretesnek tűnt a sorozat, igazából minden elemét láttam már, és pont a frissesség hiányzott nekem belőle.

2017.01.17 Katkatt

Elég erős sorozat, kíváncsi leszek a második évadra. A történet elég jó, bár egy picit egy sablonra épülnek a részek.

2017.01.15 holnaputan

Elég jól felépített sorozat z első évad alapján. Aprólékosan csepegtette az információkat, amelyekről később kiderült hogy nem igazak.

2016.10.23 malnaturmix

Jól megkutyulták a végére a szálakat. Az elején nagyon sablonosnak tűnt, de ezt utána levedlette és elég ütős lett a vége.

2017.07.11 szanko

Érdekesen kezdődött, aztán mindig újabb és újabb részletekre derült fény. Rejtélyes ügyek, aztán bonyodalmak, időnként nem is tudtuk ki mond igazat, ki nem. Ki kivel van. Nekem tetszett/tetszik ez a sorozat, képes volt folyamatosan fenntartani az érdeklődésemet, még nem untam meg.

2016.08.22 Mliklós29

Azt hittem, hogy a tetovált lány karakterén megreked a sorozat de hál istennek történet is követte. Izgalmas és érdekes részek követik egymást.

2016.02.24 stif

Hát ezt teljesen fölöslegesen bonyolították túl. Ettől még nem lesz ez jó... :)

2020.04.27 giorgio600

fordulatos- izgalmas

A sorozat első évada igen fordulatos és izgalmas, minden rész önállóan is egy konkrét történet, de mégis egy egésznek a része. A folytatás is hasonlóan izgalmas, és egyes szereplők akik szimpatikusak voltak talán most nem lesznek anniyra azok és fordítva. Izugalmak és jól koreografált akció jelenetek jellemzik. A 4ik évad kicsit szétesős nekem, hullámzó, egyes részekben túl sok minden történik még a valamikor csak olyan állóvíz, kicsi telfogyott a lendület... Nagyon izgalmas a befejezés, kíváncsi vagyok miylen lesz a folytatás. A szereplők szerethetőek és a színészi játék is egészen jó, a főszereplő nagyon tud játszani az érzelmeivel, és ez az arcára is kiül. Várom a folytatást.

2015.10.20 Gwen

Ahhoz, hogy egy ilyen sorozat ma labdába rúghasson, sokkal több kell elcsépelt ötleteknél. Hol van itt az eredetiség? Kár érte, pedig nagyon bíztam benne, így viszont pofáraesés.

2016.01.20 nándi99

Nagyon egyet értek az előttem szólóval. Ez a sori csupa klisé, az ilyesmi pedig már rég nem tud lekötni. Ha nem láttál még hasonlót, esetleg érdemes lehet próbát tenni vele, de a tartalom sokkal izgalmasabban hangzik, mint a megvalósítás.