N.C.I.S. - NCIS - Tengerészeti helyszínelők

NCIS: Naval Criminal Investigative Service

2020.07.11 HADNAGY

Look!

Szerettem ezt a sorozatot az első évadokban. Mindig más volt a sztori , és szerethető volt a csapat.

2018.12.03 mamiéstöti2

Én szerettem ezt a szinte egy családként működő nyomozócsoportot. MARK HARMON nagy kedvencem volt, nagyon sokat dobott szerintem a sorozaton.

2018.08.21 erahurka

CSI: Light? Viccesebb, lazább, akciódúsabb mint az "igazi" helyszínelők, és pont ezért lehet ezt is szeretni.

2019.02.19 harnas1207

Az ilyen sorozatokba az a baj, hogy rendkívül elrugaszkodnak a valóságtól. A nyomozás és a technika amit használnak viccesen kamu. Ráadásul mindegyikbe kell egy feltűnően különc szereplő. Az N.C.I.S. e téren szerencsére még gyerekcipőben jár, és így ... Több

2017.01.13 Gigi

Az összes NCIS változat közül továbbra is ez marad a kedvenc. Bár már nem lelkesít annyira, mint eleinte, de időnként még így is megnézek 1-1 részt. Szeretem a karaktereket, és bár a történet ingadozó, de még mindig le tud kötni időnként.

2016.01.16 Alexa

Szerintem ez es a Miami Helyszinelok a ket legjobb helyszinelos sorozat. Az NCIS-ben nagyon jok a karakterek, es ugy tokeletes ahogy van. Pikanteriat ad neki egy-ket nem szabvanyos szereplo jelleme, akiket alapbol nem varnank egy helyszinelos sorozatban. Egyelore meg nem tudtam megunni.

2015.06.22 Dodi

Véleményem szerint ez a sorozat semmi újat nem mutat! Nagyon unalmas, sablonos!

2019.07.09 Attila G. Nézhetetlen

Nem tudok vele mit kezdeni

Ez egy olyan sorozat, amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni. Évekkel ezelőtt megnéztem pár részét kíváncsiságból. Valahogy nem jött be. Valahogy idegesít az intrója, nem érdekel a témája, s számomra valahogy nem szimpatikus a színészgárdája. Bár eg... Teljes kritika

2016.11.16 goat2000

Ez is jó sorozat, sokszor láttam már az egyes évadokat, de egyszerűen megunhatatlanok. Szimpatikusak a szereplők, az epizódok pedig egyszerűen megunhatatlanok.

2018.10.17 kozse48

Unalmas, modoros, szellemtelen, hu nyomozósan beszélnek, felgyorsítva néz, majd elkapcs.

2015.02.24 tamas84

Nem rossz sorozat az NCIS, de az ilyen krimikkel már tele van a padlás. Rendben, hogy ez volt az első, és nem tehet arról, hány spin-offot kapott, de igazából semmi eredetit nem láttam benne. A tévé előtt elfekve elmennek az egyes epizódok, de olyankor is inkább körülnézek, hátha megy valami jobb.

2016.04.04 Gergely Varju

Vegyél egy tucat krimit. Annak minden hibájával együtt, amitől a történet oly sokszor hihetetlen, sokszor tépnéd a hajad. Add hozzá a hatáskörök problémáját, sok teljesen irreális külföldi bevetést, ami kapcsán "kilóg a lóláb" és a szövetségi szupere... Több

2016.07.31 Kardos

Rendkívüli sorozat. Színes történet és nagyon izgalmas. Nagyon jól megragadja a izgalmas történet feloldásait. A labor szereplői mind nagyon valósra vannak castingolva. A coffos kiscsaj a kedvencem aki úgy néz ki mint egy rossz rockerXD Sok hasonló sorozat van azóta mióta a NCIS berobbant a köztudatba.

2015.04.30 house354

Egyik kedvenc krimim. Még anno a 2. évadnál kapcsolódtam be a sorozatba. Azóta is rendszeresen követem. Nagyon szeretem. Számomra még most a 12. évadban is tud újat nyújtani. Nem véletlen élt meg ennyi időt a sorozat.