Vélemények: Hazudj, ha tudsz! (2009)

indingo   2020. 10. 02.

Tim Roth kellően karizmatikus színész volt a főszerepre. Az ötlet szerintem tök jó és az egyes részek is izgalmasak voltak.

mamiéstöti2   2018. 12. 06.

Tim Roth kiválóan játszik a sorozatban és alapséma is tetszik, amire az egész történetet építik a rendezők.

Deku   2017. 08. 21.

A pilot része azonnal megfogott, a karakterek tökéletes voltak és meg kell hagyni nekem ez a fajta történet is bejövős volt. Lehet, hogy fantáziadús és kitaláció a többsége de akkor is.

VvV   2020. 09. 15.

Remek sorozat volt. Tim Roth remek volt a főszereplő megmondó embernek. Erős karakter sugárzott belőle. Érdekesek voltak a részek, csak ajánlani tudom.

Yosihiro   2017. 12. 13.

Az egyik kedvenc sorozatom. Remekül eltalálták a karaktereket és nem unalmasak a részek sem. Csak ajánlani tudom.

Ms. Akárki   2019. 08. 18.

Nem rossz sorozat, de valahogy olyan Mentalista utánérzete van az egész sorozatnak stílusában. Izgalmas ahogy felgöngyölítik a bűnügyeket, de ahogy pörögnek a részek egyre jobban észrevehető a séma a részekben és ez által már unalmassá és elcsépelté kezd válni. Egyszernézős szerintem.

beero88   2016. 01. 17.

Nagyon belevaló sorozat, igazán azoknak tetszhet akik szeretnek kicsit belegondolni az olyan dolgokba amik talán elsőre túlzásnak tűnnek. Szerintem lehet alapja annak amit ez a történet ad.

Gigi   2016. 12. 28.

A legizgalmasabb még abban az időben volt, amikor a téma újszerű volt, nem elcsépelt klisé. Emiatt igen sokáig le tudott kötni ez a sorozat. Logikusan felépített, jó karakterek, jó történetek, és nem tolták túl a testbeszédes vonalat sem, pont annyit... több»

bgnz367   2017. 04. 19.

Izgalmas és igazán egyedi sorozat. A maga különleges módszerével. Nagyon egyedi dolgokat tud mutatni és ettől szerethetővé válik. Ráadásul főszereplőnk nagyon ügyesen van összerakva. Nagyon tetszett.

hackerjulcsi   2018. 03. 22.

Szuper sorozat, laikusok számára abszolút érdekes és gyakran hasznos pszichológiai tartalmakkal. Mégis valahogy nekem gyakran "kamu" szaga van a sorozatban elhangzott tényeknek...

authorgirlll   2018. 08. 17.

Egy könyvön alapuló sorozat és nagyon jó karakterek. A cselekmény szuper csak kár hogy kevés évad van. Nagyon tetszik a krimi szál és mindenkinek ajánlom aki ismerni szeretné a hazugság jeleit.

valery   2017. 01. 24.

Feszült hangulatú, hirtelen történésekkel,kiszámíthatatlan jelenetekkel teli, klassz sorozat. Megszerettem a jellemeket, karaktereket. Minden részben van egy fókusz, ami köré érdekes szálak szövődnek.

Vrpp   2018. 03. 31.

Egyedi, izgalmas, jó karakterekkel. Sajnálom hogy nem folytatták, még néztem volna szívesen.

neeta92   2015. 06. 20.

Olyan sorozat ez ami még nem nagyon volt. Oké talán egyeseknek sok lehet ez de szerintem sose baj ha raknak egy kis egyéni fantáziát egy nyomozós sorozatba. Misztikummal mindig érdekesebb és ez az is volt. Kár volt érte a kasza.

Alexa   2018. 11. 04.

Kivalo alakitas Tim Roth-tol, aki inkabb idegesito, de megis sikeres minden tetteben, mert annyira vagja az emberi viselkedes mukodeset. Erdekes esetek, elgondolkoztato tortenetek. Kar, hogy csak 3 evadot csinaltak :(

Attila Herke   2019. 09. 04.

Katasztrófa

Pedig Roth ot kedvelem.

Fanniiiiiiiiiiiii   2017. 05. 30.

Különleges sorozat. Legfőképp azok tetszését nyeri el akiket érdekel a testbeszéd, mimika. A főszereplő igazán egyedi személyiség aki mindig meg tud lepni.

Rekyyy   2016. 02. 09.

A pszichológiája talán a legüegnyerőbb. Én is tanulmányoztam a sorozat (és a könyv mit kaptam) alapján a különbözö makro- mikrokifejezést az arcon, illetve a testbeszédet. Meglepő miket kezdtem el meglátni. Nagyon érdekes ez a tudomány, és a sorozaa... több»

csukasl   2018. 05. 13.

Csak egy részt néztem meg belőle. Ez alapján szájbarágós, gyenge forgatókönyv és rendezés. Félpercenként arckifejezés-elemzést hallgatni számomra unalmas.