Hazudj, ha tudsz!

Lie to Me

2020.10.02 indingo

Tim Roth kellően karizmatikus színész volt a főszerepre. Az ötlet szerintem tök jó és az egyes részek is izgalmasak voltak.

2017.12.13 Yosihiro

Az egyik kedvenc sorozatom. Remekül eltalálták a karaktereket és nem unalmasak a részek sem. Csak ajánlani tudom.

2018.12.06 mamiéstöti2

Tim Roth kiválóan játszik a sorozatban és alapséma is tetszik, amire az egész történetet építik a rendezők.

2020.09.15 VvV

Remek sorozat volt. Tim Roth remek volt a főszereplő megmondó embernek. Erős karakter sugárzott belőle. Érdekesek voltak a részek, csak ajánlani tudom.

2017.08.21 Deku

A pilot része azonnal megfogott, a karakterek tökéletes voltak és meg kell hagyni nekem ez a fajta történet is bejövős volt. Lehet, hogy fantáziadús és kitaláció a többsége de akkor is.

2018.11.04 Alexa

Kivalo alakitas Tim Roth-tol, aki inkabb idegesito, de megis sikeres minden tetteben, mert annyira vagja az emberi viselkedes mukodeset. Erdekes esetek, elgondolkoztato tortenetek. Kar, hogy csak 3 evadot csinaltak :(

2019.08.18 Ms. Akárki

Nem rossz sorozat, de valahogy olyan Mentalista utánérzete van az egész sorozatnak stílusában. Izgalmas ahogy felgöngyölítik a bűnügyeket, de ahogy pörögnek a részek egyre jobban észrevehető a séma a részekben és ez által már unalmassá és elcsépelté kezd válni. Egyszernézős szerintem.

2016.01.17 beero88

Nagyon belevaló sorozat, igazán azoknak tetszhet akik szeretnek kicsit belegondolni az olyan dolgokba amik talán elsőre túlzásnak tűnnek. Szerintem lehet alapja annak amit ez a történet ad.

2016.12.28 Gigi

A legizgalmasabb még abban az időben volt, amikor a téma újszerű volt, nem elcsépelt klisé. Emiatt igen sokáig le tudott kötni ez a sorozat. Logikusan felépített, jó karakterek, jó történetek, és nem tolták túl a testbeszédes vonalat sem, pont annyit... Több

2017.04.19 bgnz367

Izgalmas és igazán egyedi sorozat. A maga különleges módszerével. Nagyon egyedi dolgokat tud mutatni és ettől szerethetővé válik. Ráadásul főszereplőnk nagyon ügyesen van összerakva. Nagyon tetszett.

2018.03.22 hackerjulcsi

Szuper sorozat, laikusok számára abszolút érdekes és gyakran hasznos pszichológiai tartalmakkal. Mégis valahogy nekem gyakran "kamu" szaga van a sorozatban elhangzott tényeknek...

2018.08.17 authorgirlll

Egy könyvön alapuló sorozat és nagyon jó karakterek. A cselekmény szuper csak kár hogy kevés évad van. Nagyon tetszik a krimi szál és mindenkinek ajánlom aki ismerni szeretné a hazugság jeleit.

2017.01.24 valery

Feszült hangulatú, hirtelen történésekkel,kiszámíthatatlan jelenetekkel teli, klassz sorozat. Megszerettem a jellemeket, karaktereket. Minden részben van egy fókusz, ami köré érdekes szálak szövődnek.

2018.03.31 Vrpp

Egyedi, izgalmas, jó karakterekkel. Sajnálom hogy nem folytatták, még néztem volna szívesen.