Buffy, a vámpírok réme

6. évad (2001) - 22 epizód
7. évad (2002) - 22 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész

Buffy Summers egy teljesen átlagos lány, az iskola nem érdekli, a fiúk azonban annál inkább. Élete egy csapásra megváltozik, amikor egy ismeretlen alak közli vele, ő a kiválasztott. Csak ő rendelkezik a vámpírok megölésének… Több

Premier: 1997.03.10. | Disney+ (2022.06.14.)

2022.03.15 JRD

Kultsorozat...

1997-ben sugározták először a sorozatot, és tarolt. A Buffyban szinte a szemünk előtt nőttek fel a szereplők, és valljuk be, imádtuk őket. És jól választották ki őket. Megalapozta a vámpíros sorozatokat. Míg a Buffy, a vámpírok réme című film (1992) elnagyolt volt és nagyon gagyira sikerült, addig a sorozatot jól felépítették, értelmezhetőbbé tették... és így már remekül elszórakoztatta a nézőket 144 epizódon keresztül. Még ma is - 25 évvel később - jó megnézni. Vámpírimádóknak, boszorkányrajongóknak kötelező darab. Szóval filmre fel, és jó szórakozást!

2017.08.23 Deku

Ez egy igazán remek vámpíros sorozat volt még, nem az a Twilight fajta hanem vérbeli vámpíros. Buffy karaktere nagyszerű volt és a mellékszereplők sem voltak unalmasak.

2019.03.31 Csillagpor

Imádom. Egyik kedvenc tinédzserkori sorozatom. Sarah Michel Gellar egyszerűen zseniális ebben a sorozatban. Nagy Buffy és Angel vagy éppen Spike rajongók voltunk abban a korban. Emlékszem, minden kedden ott ültem a tv előtt. Belegondolva, akkoriban m... Több

2019.08.18 Ms. Akárki

Imádom mind a mai napig. Nagyon bele voltunk habarodva barátnőmmel Angelbe én pedig Spike-ba később:D Sarah Michelle Gellart imádtam. Erős női karakter ami tökéletesen elvitte ezt a vámpírvadászós egyszerűcske történetet a hátán.

2016.11.20 Szivárvány1

tipikusan olyan sorozat, hogy mindenki azt mondja, hogy nem ismeri aztán elmondja véletlenül, hogy mi történt ebben és ebben a részben. Jól kikapcsolja a tiniket szerintem. Felnőtt fejjel kicsit bugyuta, de hát nem szólhat mindig mindenkinek egy soro... Több

A Buffy, a vámpírok réme eredetileg Katie Holmes főszereplésével készült volna el, amelyben Ryan Reynolds alakította volna Xandert. Végül Holmes elvállalta a Dawson és a haverokat, Reynolds pedig a Két pasi meg egy csajsziban vállalt szerepet.Szerző: ArpiHajdu és Réci

Spike (James Marsters) karakterét eredetileg néhány epizód után megölték volna , de a nézők annyira megkedvelték, hogy végül főszerepet kapott.Szerző: AngelCass

James Marsters (Spike) Ryan Seacrest's show-ban élőben levágatta a védjegyévé vált szőke haját és elárverezte és a bevételt jótékonyságra fordította.Szerző: AngelCass

A Spike védjegyének számító kabát 2000 dollárba került, melyen többször is áthajtottak egy kamionnal, hogy viseletesebbnek tűnjön.Szerző: hp

A sorozat atyja, Joss Whedon elmondása szerint Buffy ötletét az adta, hogy a horrorfilmekben a szőke fiatal lányok szinte mindig elsőnek halnak meg, és szeretett volna javítani az imázsukon.Szerző: hp