Légy a nap kommentelője, és NYERJ mozijegyet minden nap! Tudj meg többet itt!

Hakker   2019. 06. 13.

Nagyon szeretem ezt a sorozatot, de szerintem a végére teljesen elfáradt. Nagyon jó karakterek vannak benne és nagyon jó epizódokkal. Aki szereti az igazán egyedi történetet, egyedi klépvilággal, annak bátran merem ajánlani.

mamiéstöti2   2019. 02. 09.

A hősök nálam ebben a kategóriában a favorit, de azért ebbe sorozatban is volt egy-két izgalmas rész.

mimi   2015. 04. 22.

A Kívülállók egy olyan sorozat, ami minden egyes részben meglepetéssel tud szolgálni. Nem hagyja lankadni a kedélyeket, folyamatosan képes a megújulásra és egyáltalán nem laposodik el. Ritka az ilyen,ha mindez még nem lenne elég, a helyszín is kifejezetten üdítő.

avocados   2015. 08. 28.

Az első két évad lenyűgöző volt. Plusz mindig történt valami. De a harmadik évad első része kissé lapos volt nekem. Meg zavart, hogy Nathant ezzel a Rudyval akarják pótolni. Elég lett volna a két évad. Ettől függetlenül nézem tovább, mert még mindig érdekel.

Xarxas   2015. 10. 03.

Ilyen beteg sorozatot még nem láttam xD Nagyszerű, ajánlom mindenkinek :D

Klariza Clayton
Iwan Rheon

A Misfitset tényleg a karakterek viszik el a hátukon, nem pedig az, hogy milyen képességük, vagy kütyüjük van. Szóval kicsit másról szól, mint a mostani szuperhős blockbusterek többsége. több»