moviewer   2017. 10. 17.

Remek sorozat. Bár az érdekes alapötlet és a kiváló humor ellenére az első részek nekem kissé középszerűnek és vontatottnak hatottak. Ám a sorozat a bekövetkező csavar után hihetetlenül nagyot ugrott a szememben. Az eddig meglévő részek alapján számomra egy erős közepes sorozatból egy hihetetlenül izgalmas és érdekes, rendkívül csavaros és kitűnő alkotássá nőtte ki magát.

DanDan   2018. 04. 24.

Jópofa kis hülyeség, néha vontatott de sokkal jobb mint a sitcom sorozatok amikor a aláfestett nevetés van...

William Jackson Harper
D'Arcy Carden
William Jackson Harper

A komédiákat mindig nagyon várom, mert jó 20 perces mindig jól jön, de az idei felhozatal elég gyatrán indított. Nagyon szerettem volna szeretni ezt a sorozatot és 3 résznyi esélyt is kapott tőlem, de nagyon nem jött be. több»

Minden adott volt tehát ahhoz, hogy egy sikertörténet legyen a The Good Place-ből, és ez félig-meddig így is lett: bár a nézettség egy kicsit megcsappant a szezon végére ilyen szinten, de a világhálón szinte csak pozitív véleményeket lehet fellelni a szériával kapcsolatban, nem is véletlenül. több»