Az amatőr   2018. 06. 16.

Magával ragadott a gyönyörű skót táj ,aminek varázsa az egész történetben érezhető. A kosztümök is jól meg lettek tervezve,egyszóval különlegesen korabeli élményt nyújt a sorozat.Kicsit misztikus,időutazós,amitől előre rettegtem,hogy biztos gagyi lesz,de aztán elnyerte a tetszésemet szinte első látásra. Caitriona Balfe és Sam Heughan nagyon jól hozzák a szeszélyesen vad szerelmespárt. Történelmi szempontból ugyan nem tudom mennyire megfelelő a sztori,de megvallom nem is nagyon érdekel ,elég az,hogy önmagában tökéletesen megállja a helyét. Nagyon tetszett a főcímdala is ,amit minden alkalommal élvezet meghallgatni. Claire és Jamie története egyedülálló és fordulatos.

czigler.nora   2017. 08. 01.

Sajnos elkövettem azt a hibát, hogy a sorin felbuzdulva elkezdjem a könyveket, ami persze milliószor jobb volt. Utána a sori nagyon gagyinak tűnt, de lehet újrakezdem majd.

Evcsi95   2018. 01. 22.

Teljesen oda vagyok meg vissza. A magyarul megjelent köteteit a sorozatnak vagy háromszor elolvastam már, de nem tudok betelni velük. A sorozat eddigi három évadjának részeit is már milliószor láttam. Teljesen magával ragad a skót táj, a skót emberek és a korhű ábrázolás. Na meg persze a magas, vörös skót is nem utolsó sorban. :D Imádom!

Zenta   2017. 03. 01.

Kiváló történelmi sorozat az Outlander. Gyönyörű tájakra kalauzolja el a nézőjét. Bár kicsit döcögősen indul, kb. a 4-5. epitód után már könnyen a függőjévé válhat az ember.

bambula   2015. 05. 06.

Nagyon jól sikerült sorozat, nők biztosan imádni fogják! Gyönyörű tájak, férfias férfiak, amennyire én tudom, aránylag hiteles is (az időutazást kivéve).

A film összbevétele 3 313 dollár volt (imdb.com).

Maga az írónő (Diana Gabaldon) is feltűnik a sorozat egyik epizódjában.

(Evcsi95)

Laura Donnelly és ugyanabban a színi iskolában végzett, sőt osztálytársak voltak.

(ps)

Az angolul beszélő változatban skót gael nyelven beszél néhány karakter.

(ps)