indingo   2017. 04. 18.

Volt valami különlegesség ebben a sorozatban, a történetén túl. az egész elbeszélésben volt valami misztikus, ami miatt nagyon kedvelhető volt.

Deku   2017. 08. 21.

Nekem elég fura hatást adott át ami nem nagyon tetszett és emiatt a furcsaság miatt sajnos nem kedveltem. Bármennyire is próbáltam ez nem jött be. Nem javaslom senkinek.

Bazzzsi   2017. 11. 22.

Én éreztem a két főszereplő közti kémiát. Érdekes volt a szerelmi szál azzal, hogy nem érintkezhettek a szerelmesek. Az alapsztori is misztikus és érdekes.

TomÁcs   2016. 05. 05.

Igazi kis kedves sorozat, volt egy fajta mesés beütése vagy nem tudom ,hogy mondjam. Nekem nagyon tetszett, sajnáltam amikor vége lett.

authorgirlll   2018. 02. 18.

Az eleje nagyon tetszett de a sztori túl gyors haladása kicsit kiábrándított. Nem szeretem amikor a szerelmi szál már az első évadban kibontakozik lehetett volna ezt még húzni

Eredetileg 13 részesre tervezték a sorozatot, később azonban 22 rész készült belőle.

(Hablaty)

Kristin Chenoweth két különböző hangon is megszólal a sorozat során Az első évadban Madarász Éva szinkronizálja, míg a második évadban Hámori Eszter hangján szólal meg.

(Hablaty)

Kristin Chenoweth a Glee néhány részében is feltűnik, ugyanis remekül énekel.