Utolsó érintésig

Pushing Daisies
titra

1. évad (2007) - 9 epizód
2. évad (2008) - 13 epizód

Ned különleges képessége következtében képes feltámasztani a halottakat. De feltétlenül szükséges mindenkinek adnia egy másik lehetőséget?

(erare)

Premier (HU): 2008.09.08.

2024.02.18 csJózsef

Jó sorozat. Kár, hogy nem fejezték be. Bár úgy tudom, képregény formában lezárták. Ha valaki tudja, honnan lehet megszerezni, ne tartsa magában.

2017.04.18 indingo

Volt valami különlegesség ebben a sorozatban, a történetén túl. az egész elbeszélésben volt valami misztikus, ami miatt nagyon kedvelhető volt.

2019.08.25 Ms. Akárki

Imádtam, kár hogy csak két évadot élt meg. Vicces és igazán egyedi képi világ és történet. Nagyon szurkoltam a főszereplő párosnak, hogy valahogy halál nélkül össze tudjanak jönni. Mondjuk én ezt a sorozatot Halottnak a csók címen ismerem.

2022.09.02 JRD

Még a frappánsabb és találóbb címmel láttam anno az HBO kínálatában. Halottnak a csók. Ez volt a pitesütő és az ő különleges képességéről és némiképp fura szerelmi életéről szóló kicsit fekete komédia címe. Egyébként érdemes megnézni. Nosza, rajta! Szóval, filmre fel és jó szórakozást!

2017.08.21 Deku

Nekem elég fura hatást adott át ami nem nagyon tetszett és emiatt a furcsaság miatt sajnos nem kedveltem. Bármennyire is próbáltam ez nem jött be. Nem javaslom senkinek.

Eredetileg 13 részesre tervezték a sorozatot, később azonban 22 rész készült belőle. Szerző: Hablaty

Kristin Chenoweth két különböző hangon is megszólal a sorozat során. Az első évadban Madarász Éva szinkronizálja, míg a második évadban Hámori Eszter hangján szólal meg. Szerző: Hablaty

Kristin Chenoweth a Glee néhány részében is feltűnik, ugyanis remekül énekel. Szerző: Hablaty

Chi McBride, aki a sorozatban ismert nyomozó, eredetileg zenei pályára készült, és több ismert száma is van.Szerző: Szivárvány1