Bűbájos boszorkák

8. évad (2005) - 22 epizód

Legjobbra értékelt epizódok

összes rész
Rose McGowan

A történet főszereplői a három testvér, Prue, Piuper és Phoebe, akik rendelkeznek a boszorkányok képességeivel. A világ azonban számtalan veszélyt rejteget, ahhoz, hogy megbirkózzanak ezekkel, össze kell tartaniuk.

(hp)

Premier (HU): 2003.05.19.

2022.07.25 Alayna Jackson

A maga idejében tökéletes sorozat volt. De most újra nézve, nem olyan varázslatos.

2022.06.07 JRD

Egy jó misztikus sorozat, érdekes epizódokkal és remek színészekkel. Akkoriban még nem született minden sarkon misztikus sorozat, így a Charmed újdonságnak számított. Érdemes megnézni, hiszen bepillantást adhat az akkori filmes trükkök világába, és... Több

2017.08.23 Deku

Engem ez elsőre sem tudott rendesen érdekelni. A varázslat világa érdekel viszont ez kicsit más irányt is felvett. A főhősnők egy idő után pedig irritálóvá váltak.

2019.08.25 Ms. Akárki

Tiniként nagyon imádtam és még ma is szívesen megnézem főleg Piper miatt. Ő a kedvenc karakterem. Mindig kihúzza a testvéreit a bajból. Leonak és Pipernek nagyon szurkoltam, hogy végül összejöjjön:)

2017.11.23 Bazzzsi

A 2000-es évek környékén, amikor nálunk vetítették egy jó kis sorozatnak számított. Misztikus sorozatokat nem nagyon nyomattak abban az időben, úgyhogy újdonságnak számított.

178 epizódból áll a sorozat.Szerző: JRD

A Bűbájosok ereje összefügg a könyvvel és az érzelmeikkel.Szerző: JRD

Időnként az Árnyékok könyvéből el-eltűnik egy igézet, melyet a lányok túl veszélyesnek találnak és inkább megsemmisítenek.Szerző: JRD

Az Árnyékok könyve az évszázadok alatt állandóan gyarapodott, nőtt.Szerző: JRD

A Bűbájosok vérvonalának kezdete Melinda Warren volt. Többször is utalnak rá a sorozatban.Szerző: JRD