jfruzsi97   2020. 09. 29.

De szerettem régen nézni. Akkor tudtam, mikor a tv-ben ment, biztos nem láttam minden részt sajnos.

Deku   2017. 08. 23.

Engem ez elsőre sem tudott rendesen érdekelni. A varázslat világa érdekel viszont ez kicsit más irányt is felvett. A főhősnők egy idő után pedig irritálóvá váltak.

Edii   2015. 09. 30.

Nagyon nem szerettem ezt a sorozatot, szerintem a szereplők sokszor túljátszották a szerepüket, a történések pedig szörnyűek voltak...

Norbi   2018. 07. 23.

Régebben szerettem nézegetni, hogy varázsolnak, idéznek a kicsit sem csúnya boszik, de eléggé sablonosak a részek, amik egy-két rész után már nekem is feltűntek :D.

Bazzzsi   2017. 11. 23.

A 2000-es évek környékén, amikor nálunk vetítették egy jó kis sorozatnak számított. Misztikus sorozatokat nem nagyon nyomattak abban az időben, úgyhogy újdonságnak számított.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Tiniként nagyon imádtam és még ma is szívesen megnézem főleg Piper miatt. Ő a kedvenc karakterem. Mindig kihúzza a testvéreit a bajból. Leonak és Pipernek nagyon szurkoltam, hogy végül összejöjjön:)

Dodi   2015. 01. 30.

Nagyon szerettem, kalandos és olykor humoros. A színészek is nagyon jók!

Rose McGowan

Alyssa Milano annyira szerette az Árnyékok könyve grafikáit, hogy házának falaira is különböző motívumokat festetett a könyvet is illusztráló művésszel.

Az Árnyékok könyvének minden ábrája teljes mértékben kézzel készült.

Holly Marie Combs volt az egyedüli színésznő, aki a sorozat minden egyes részében szerepelt, beleértve a pilotot is, ami soha nem került adásba.

A démon Belthazor sminkjét Darth Maul ihlette (Star Wars I. rész - Baljós árnyak).

Az Árnyékok könyve volt a sorozat legértékesebb kelléke. A könyv egyébként közel öt kilót nyomott.

Aaron Spelling elmondása szerint a sorozatot gyártó csatorna két rész után berendelte a teljes 22 epizódból álló évadot.

Brian Krause az alacsony büdzsé miatt voltak kénytelen kiírni a sorozatból.