Bűbájos boszorkák (1998-2006)

Charmed

JRD   2022. 06. 07.

Egy jó misztikus sorozat, érdekes epizódokkal és remek színészekkel. Akkoriban még nem született minden sarkon misztikus sorozat, így a Charmed újdonságnak számított. Érdemes megnézni, hiszen bepillantást adhat az akkori filmes trükkök világába, és... több»

Deku   2017. 08. 23.

Engem ez elsőre sem tudott rendesen érdekelni. A varázslat világa érdekel viszont ez kicsit más irányt is felvett. A főhősnők egy idő után pedig irritálóvá váltak.

Ms. Akárki   2019. 08. 25.

Tiniként nagyon imádtam és még ma is szívesen megnézem főleg Piper miatt. Ő a kedvenc karakterem. Mindig kihúzza a testvéreit a bajból. Leonak és Pipernek nagyon szurkoltam, hogy végül összejöjjön:)

Bazzzsi   2017. 11. 23.

A 2000-es évek környékén, amikor nálunk vetítették egy jó kis sorozatnak számított. Misztikus sorozatokat nem nagyon nyomattak abban az időben, úgyhogy újdonságnak számított.

Edii   2015. 09. 30.

Nagyon nem szerettem ezt a sorozatot, szerintem a szereplők sokszor túljátszották a szerepüket, a történések pedig szörnyűek voltak...

Norbi   2018. 07. 23.

Régebben szerettem nézegetni, hogy varázsolnak, idéznek a kicsit sem csúnya boszik, de eléggé sablonosak a részek, amik egy-két rész után már nekem is feltűntek :D.

Dodi   2015. 01. 30.

Nagyon szerettem, kalandos és olykor humoros. A színészek is nagyon jók!

178 epizódból áll a sorozat.

(JRD )

A Bűbájosok ereje összefügg a könyvvel és az érzelmeikkel.

(JRD )

Időnként az Árnyékok könyvéből el-eltűnik egy igézet, melyet a lányok túl veszélyesnek találnak és inkább megsemmisítenek.

(JRD )

Az Árnyékok könyve az évszázadok alatt állandóan gyarapodott, nőtt.

(JRD )

A Bűbájosok vérvonalának kezdete Melinda Warren volt. Többször is utalnak rá a sorozatban.