Ms. Akárki   2019. 09. 14.

Imádom mind a mai napig ezt a sorozatot. Eliza Dushku is isteni, de a mellékarakterek is egytől egyig kiválóak. Izgalmas és pörgős sori ahogy próbálja megmenteni az embereket akik segítséget kérnek tőle a halálból.

Edii   2015. 09. 18.

Imádom ezt a sorozatot, minden rész izgalmasra sikerült, Eliza Dushku pedig kiváló színésznő!

Timcsi   2019. 03. 26.

Jó kis sorozat volt, de egyszercsak abbahagyták. Érdekes és változatos sztori.

Kardos   2016. 07. 31.

Imádom ezt a sorozatot. Ha valaki egy zseniális, eredeti és vicces, pörgős fordulatos sorozatot akar nézni, akkor annak nagyon szívesen ajánlom a Tru Calling-ot. Felüdülés látni, hogy ilyen jó színészek is vannak még a női felhozatalban. Eliza nagyon nagyon jó.

veresszsoltika   2017. 09. 22.

A True Callingban igazából a szereplők jöttek be, azok karakterei fogtak meg. szeretem a sorozatot, szívesen nézem, jó, kellemes kikapcsolódás, érdemes megnézni.

vyctoria79   2019. 02. 05.

Nem rossz sorozat, bár igazából inkább krimi, mint misztikus film. A túlvilági kapcsolat kimerül pár percnyi "halott felébresztésben", mely után a főszereplő újra éli az adott napot és igyekszik az áldozatot megmenteni a "végső állomástól". A krimi kedvelőknek kifejezetten ajánlom.