miki   2016. 08. 13.

Laposnak ítélem meg ezt a sorozatot. Eleinte még izgalmas és érdekes, majd végül nagyon egysíkúvá válik a története. És a szereposztás is tényleg szörnyű. A trükkök jók, szerintem ez az egy erőssége van.

Fabix11   2016. 07. 23.

Nekem bejött végülis, habár nem egy Homeland, de a Bűbájos bosziknál jobban tetszett. Viszont nem követem nyomon és nem nézek meg minden epizódot, annyira nem bűvölt el. Szerintem semmi extra - sem a cselekményé, sem a színészek játéka terén.

daeril   2016. 07. 09.

Nekem tetszik ez a sorozat, szerintem ideje volt már egy felnőtteknek szóló varázslós sztorinak. A főszereplő csávót viszont egy az egyben lecserélném. Nem amiatt, mert nem egy Colin Farrell, hanem mert iszonyatosan tehetségtelen színész. Rémes, de komolyan!

sajvi   2016. 06. 16.

Szeretem az ehhez hasonló sorozatokat, engem teljesen ki tudnak kapcsolni. Csak emiatt nézem. Ha kritikusként véleményt kellene formálnom, akkor ez egy rakás tehéntrágya. A filmtekercsért is kár.

Mantracz   2016. 01. 14.

Fura sorozat, nem tudom hová tenni. Eddig még csak egy-két epizódot néztem meg, de nem igazán győzött meg. Pedig az alapötlet nem rossz és a kivitelezés sem annyira gáz. Nemtom... Valami hiányzik ebből nekem.

Hale Appleman
Arjun Gupta
Rick Worthy
Jason Ralph

A sorozat Lev Grossman azonos című trilógiája alapján készült.

(rbernadett )