A varázslók

Hale Appleman
Arjun Gupta
Rick Worthy
Jason Ralph

Miután egy csapat diák felvételt nyer egy titkos iskolába, rájönnek, a mágia nemcsak tündérmese, hanem a valóság. És veszélyesebb, mint ahogy azt képzelték.

(Hupka Adrián)

Forgatókönyvíró: Leah Fong, Sera Gamble, Jay Gard, Lev Grossman
Premier: 2015.12.16. | SkyShowtime (2023.02.14.)

2023.10.30 szatemp

1-3. évad nézhető, a többi kritikán aluli

Én régen láttam, de felejthetetlen... olyan rossz volt. Az 1-3. évad még elment, a sztori is jó lenne, bár tele van unalmas klisékkel. Aztán jön a kissé tágan értelmezett LMBTQ-vonal, a sztori kezd mellékessé válni, és a sorozat arról kezd szólni, hogy mindenki mindenkivel lefekszik, sőt ember-állatokkal... Egyszer végignézhető, de nincs az az isten, hogy még egyszer végignézzem, vagy bárkinek is ajánljam, akkor is csak az 1-3. évadot. A főszereplő srác szerintem is nagy mellényúlás volt.

2016.08.13 miki

Laposnak ítélem meg ezt a sorozatot. Eleinte még izgalmas és érdekes, majd végül nagyon egysíkúvá válik a története. És a szereposztás is tényleg szörnyű. A trükkök jók, szerintem ez az egy erőssége van.

2016.07.09 daeril

Nekem tetszik ez a sorozat, szerintem ideje volt már egy felnőtteknek szóló varázslós sztorinak. A főszereplő csávót viszont egy az egyben lecserélném. Nem amiatt, mert nem egy Colin Farrell, hanem mert iszonyatosan tehetségtelen színész. Rémes, de komolyan!

2016.01.14 Mantracz

Fura sorozat, nem tudom hová tenni. Eddig még csak egy-két epizódot néztem meg, de nem igazán győzött meg. Pedig az alapötlet nem rossz és a kivitelezés sem annyira gáz. Nemtom... Valami hiányzik ebből nekem.

2016.07.23 Fabix11

Nekem bejött végülis, habár nem egy Homeland, de a Bűbájos bosziknál jobban tetszett. Viszont nem követem nyomon és nem nézek meg minden epizódot, annyira nem bűvölt el. Szerintem semmi extra - sem a cselekményé, sem a színészek játéka terén.

A sorozat Lev Grossman azonos című trilógiája alapján készült. Szerző: rbernadett